Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Sons of The Forest Kürek Nasıl Bulunur

Sons of The Forest Kürek Nasıl Bulunur

Sons of The Forest sonunda çıktı ve akıllardaki en büyük soru beklentileri karşılayıp karşılamadığı iken, ikinci en büyük soru kesinlikle küreğin nerede olduğu. 

Sons of The Forest’ta küreği elde etmek için fazladan iki kit parçasına ihtiyacınız olacak. Ayrıca savaşmanız gereken çeşitli canavarlar da bu yolda sizi bekliyor. Küreği (shovel) bulmak için gireceğiniz mağara kolay bir mağara değil, o nedenle tüm ekipmanınızı ve silahlarınızı kuşanın, adrenalin dolu bir dalışa hazır olun. Bu içeriğimizde, Sons of the Forest'ta küreği nasıl alacağınıza ilişkin adımların üstünden tek tek gideceğiz.

Shovel’ı bulmak için hangi ekipmanlara ihtiyacım var?

Sons of The Forest’ta küreği bulacağınız mağarada hareket etmek için bazı eşyalara ihtiyacınız olacak.

* Halat Tabancası (ropegun)

* Solunum cihazı (rebreather)

* Hava tankı (air tank)

Solunum cihazı, adanın kuzey ucundaki bir mağaranın içinde yer almaktadır. İp tabancası ise batıdaki mağarada bulunabilir. Bu itemlere sahipseniz küreğin peşine düşebilirsiniz. İyi bir zırh, silah ve iyileştirici malzemeler olmadan, büyük olasılıkla bu maceradan sağ çıkamazsınız. Bu nedenle iyice hazırlandığınıza emin olun. 

Sons Of The Forest
Sons Of The Forest
280,00
den başlayan fiyatlarla

Kürek için haritanın karlı bölümünün yakınında bulunan mağaraya gidin. Kazıklara bağlı cesetler ve etrafa dağılmış bazı malzemeler görmeye başladığınızda mağarayı bulduğunuzu anlayacaksınız. Bu cesetlerden birinin sapanını alın ve bir sığınak inşa etmek için kullanın. Ahşap bir sığınak inşa etmenizi, bunun için de yanınızda herhangi bir muşamba bulundurmanızı öneririm. Bu noktaya kadar gelmek ve sığınağınızı tamamlamak Checkpoint açmanıza ve oyunu kaydetmenize olanak sağlayacak. 

sons of the forest kürek nerede

Mağaranın İçinde Kürek Nerede?

Mağaranın içinde, bir kumaşın bağlı olduğu bir ipin üzerinde parlayan bir ışık göreceksiniz. Burada ropegun’a ihtiyacınız olacak. Bezi alın ve mağaraya girmek için halat tabancasını kullanın. Düşmanlardan arınmış daha geniş bir alan ve su bulacaksınız. Karşınıza bir süre su kaynağı çıkmayacağı için burada yanınıza su almanız mantıklı olacaktır. Suyunuzu aldıktan, derinlere dalmaya başlayabilirsiniz. Kanalı takip ettiğinizde dümdüz aşağı inen bir kanal göreceksiniz. Durduğunuz yere geri yüzüyor olacaksınız.

sons of the forest shovel location

Sudan çıktığınızda birçok temel düşmanla karşılaşacaksınız. Çok ileri seviyede olmasalar da sayılarının çokluğundan dolayı biraz sinir bozucu hale gelebiliyorlar. Bu noktada, aralarından sıvışarak koşmaya devam edebilirsiniz çünkü çoğu sizi sadece belli bir noktaya kadar takip edip sonra peşinizi bırakıyor. Sizin bu bölümü ne kadar kolay geçmek istediğinize bağlı olarak gerek savaşarak gerek kaçarak devam edebilirsiniz. 

Mağarada ilerlerken gözünüz O2 bidonlarında olsun. Onları sık sık bulamayacaksınız, bu yüzden fırsatınız varken alın.

Shovel Lokasyonu

Sonunda, tüneli takip etmeye devam ederseniz daha fazla suya düşebileceğiniz bir noktaya ulaşacaksınız. Kuru arazi aramak için doğrusal tüneli tekrar takip edin. Sonunda garip bir şekilde aydınlatılmış büyük bir mağaraya ulaşacaksınız. Ona doğru yönelirseniz, gövdede bir el feneri eki bulacaksınız.

sons of the forest kürek

Su yüzeyine ulaşana kadar patikayı takip etmeye devam edin. Şimdi bir daha yüzme zamanı... Ama direnin, az kaldı! Tırmanabildiğiniz zaman yüzeye çıkabileceksiniz. Uzakta yatay ışıkların söndüğünü görene kadar yolu tekrar takip edin. Kürek mağaranın diğer tarafında, ölü bir bedenin üstünde bulunacak.