Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Sıra Tabanlı Dövüş Ve Savaşlara Sahip Oyunlar

Sıra Tabanlı Dövüş Ve Savaşlara Sahip Oyunlar

Günümüzün en popüler video oyunları, oyunculara genel anlamda gerçek zamanlı bir deneyim sunuyor. Yani, her istediğinizi, istediğiniz anda gerçekleştirebiliyorsunuz. Yalnız, sektörün içerisinde bir de sıra tabanlı oyunlar bulunuyor.

Bu tip bir yapıyı genelde strateji türünde ve mobil cihazlardaki oyunlarda görüyoruz. Yine de bu yapıtlar arasında oldukça kaliteli oyunlar bulunuyor. Sıra tabanlı dövüş ve savaşları ile dikkat çeken en iyi oyunlar yazımız ile de o oyunlara odaklanacağız.

Sid Meier’s Civilization VI

Sıra tabanlı bir strateji oyunı olan Sid Meier’s Civilization VI yapıtında tarihsel bir deneyim elde ediyoruz. Oyuncular, tarihin en başından itibaren kendi ülkelerini kuruyor ve oyun turlarla ilerliyor. İlk zamanlardan tutun da uzay çağına kadar ilerleyebildiğiniz Sid Meier’s Civilization VI, adeta sizi kendisine bağımlı yapıyor ve, "Bir tur daha oynayayım, bırakırım." derken, saatlerin geçtiğini zor fark ediyorsunuz. Eğer strateji türünü seviyorsanız, Sid Meier’s Civilization VI ve serinin diğer oyunlarına mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Sid Meier's Civilization® VI
Sid Meier's Civilization® VI
689,17
den başlayan fiyatlarla

Divinity: Original Sin - Enhanced Edition & Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

Divinity: Original Sin serisindeki iki video oyunu da oyunculara en iyi rol yapma oyunu deneyimini sunuyor. İki oyun da aslında gerçek zamanlı olarak ilerliyor ama konu, dövüş ve savaşlara geldiği zaman sıra tabanlı bir sistem karşımıza çıkıyor. Sadece bu sistemiyle bile ödül almayı başarmış olan bu iki video oyunu da çıkış yaptıkları senelerin en iyi yapıtlarından biriydi. Divinity: Original Sin - Enhanced Edition ve Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition, sadece başarılı sıra tabanlı oynanışı ile değil; derin karakter özelleştirme ve diğer rol yapma mekanikleri ile de dikkat çekiyor.

Divinity: Original Sin - Enhanced Edition
262,34
den başlayan fiyatlarla
Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
442,92
den başlayan fiyatlarla

South Park: The Stick of Truth & South Park: The Fractured but Whole

South Park markasına ait olan son iki video oyunu da aynı Divinity: Original Sin serisindeki yapıtlar gibi gerçek zamanlı olarak ilerleyip, sıra tabanlı dövüş/savaş sunuyor. Divinity: Original Sin, ciddi anlamda derin ve ciddi bir deneyim sunuyordu. Eğer siz, bunun tam tersini arıyorsanız; yani komedi temelli ve sizi çok zorlamayan bir rol yapma oyunu oynamak istiyorsanız, South Park: The Stick of Truth ve South Park: The Fractured but Whole yapıtlarına yönelebilirsiniz. İki oyun da South Park evreninde, o evrenin sevilen karakterleri ile geçiyor.

South Park™: The Stick of Truth™
787,59
den başlayan fiyatlarla
South Park™: The Fractured But Whole™
787,59
den başlayan fiyatlarla

XCOM 2

Sıra tabanlı bir taktiksel strateji oyunu olan XCOM 2, uzaylılar tarafından yönetilen bir dünya sunuyor. Bu dünyada uzaylılar, insanlık için hem güzel bir gelecek vaat ediyor, hem de gizlice en hain planlarını devreye sokmaya çalışıyor. Bunu engellemek de bize düşüyor. Bu oyunda, bir ekibin lideri olarak uzaylılarla sıra tabanlı bir şekilde çalışıp, tüm taktileri devreye sokuyoruz. Ayrıca bu video oyununda çoklu oyunculu içerikler de yer alıyor. Bu sayede diğer oyuncularla rekabetçi bir şekilde de stratejilerinizi ve taktiklerinizi deneyebiliyorsunuz.

XCOM® 2
XCOM® 2
492,17
den başlayan fiyatlarla

SaGa Frontier Remastered

1998 senesinin en iyi rol yapma oyunlarından biri olan SaGa Frontier, iyileştirilmiş bir şekilde geri döndü. SaGa Frontier Remastered, sıra tabanlı dövüş sistemi ve diğer JRYO sistemleri ile kendi türünün tartışmasız bir şekilde en iyisiydi. Şimdi de bu klasik ve ikonik oyun, hem görsel anlamda, hem de içerik anlamında oyuncuların karşısına tekrardan çıkıyor. SaGa Frontier Remastered, artık HD bir şekilde görünürken, temel oyun için yeni hikaye noktaları ve yepyeni bir ana karakter sunuyor oyunculara. Böylece, oyundaki oynanabilir ana karakter sayısı da 8 oluyor.

SaGa Frontier Remastered
SaGa Frontier Remastered
656,27
den başlayan fiyatlarla