Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
Şiddet İçermeyen Korku Oyunları

Şiddet İçermeyen Korku Oyunları

Mevcut oyun rotasyonunuzda yalnızca korku oyunlarında bulunabilecek bir heyecan yoksa, ışıkları kapatıp korkutucu bir şey oynamanın zamanı gelmiş olabilir.

Bununla birlikte, kan ve vahşet hoşlandığınız şeyler değilse, seçenekleriniz çok zayıf görünebilir. Sayısız korku oyunu, unutulması zor korkunç sahnelerle dolu. Ancak, tamamen şanssız değilsiniz. Daha tüyler ürpertici ayrıntılardan çekinmeyen oyunlar sizin tarzınız değilse, umutsuzluğa kapılmayın. Korku tamamen kan ve vahşet ile ilgili değildir ve bunu kanıtlamak için harika bir iş çıkaran özellikle mükemmel birkaç korku oyununu sizler için listeledik.

Among the Sleep

Among the Sleep, bir çocuk olarak oynadığınız ve geceleri rahatsız eden, konuşan, oyuncak ayınızın yanında atıldığınız maceraları konu alıyor. Alkol ve aile içi istismara yapılan atıflar, keşfettiğiniz fantezi dünyaları üzerinde bilinçaltı bir etkiye sahip gibi görünüyor. Kafa karıştırıcı bir dünyada çocuk olmanın savunmasızlığı, canavar ortaya çıkmadan önce bir rahatsızlık ve belirsizlik duygusu oluşturur. Şiddet veya vahşet yoktur, yalnızca görüş alanından gizlenen sarsılmaz tehlike hissi ve bir çocuğun bakış açısının sahte güvenliği vardır.

Among the Sleep - Enhanced Edition
Among the Sleep - Enhanced Edition
9,45
den başlayan fiyatlarla

Limbo

Uğursuz, renksiz bir manzarada yolunuzdaki bulmacaları ve engelleri aşmanız gerekir. Limbo oyununda düşmekten boğulmaya, hatta dev bir örümcek bacağı tarafından kazığa takılmaya kadar ölmenin sayısız yolu var. Bu korkunç sonların hiçbiri, Limbo'nun siyah ve beyaz olması nedeniyle özellikle kanlı değil ve görülecek şaşırtıcı bir kırmızı kan sıçraması yok. Bu oyunda başarısız olmanın sonuçları sarsıcı olsa da, izlemesi dayanılmaz değil. Vurulduğunda veya fırlatıldığında, karakteriniz bir bez bebek gibi uçar ve korkunç ayrıntılardan kurtulursunuz.

LIMBO
LIMBO
17,00
den başlayan fiyatlarla

At Dead of Night

Bu point & click oyununda The Sea View Hotel'de kalan Maia olarak deneyime atılıyorsunuz. Sahibi Jimmy diğer misafirlere saldırıyor ve otelin hayaletlerine göre bu ilk saldırı da değil. Otel koridorlarında seyahat edin ve ruh kutusu aracılığıyla iletişim kurarken ilgi çekici ögeleri arayın. Jimmy ve beysbol sopası sizi bayıltmaktan ve hiçbir eşya bırakmamaktan mutluluk duyar. Bol miktarda şiddet ima ediliyor, ancak oyuncu çok korkunç bir şey göremeden sahneler kesiliyor.

At Dead Of Night
At Dead Of Night
149,00
den başlayan fiyatlarla

The Forest

Uçağın düştükten ve oğlun Timmy kaçırıldıktan sonra hayatta kalan tek kişi sensin. Hayatta kalmak ve oğlunuzu bulmak için barınak yapın, yiyecek toplayın ve aletler yapın. Ancak bu oyun sadece farklı elementlerden sağ çıkmakla ilgili değil. Adayı, akşam yemeğine çıkacak korkunç mutantlarla paylaştığınızı göreceksiniz. Onlarla savaşmak isteğe bağlıdır ve normal oyunda saldırıya uğrarlarsa parçalanabilirler.

The Forest
The Forest
32,00
den başlayan fiyatlarla

Ancak, barışçıl mod yamyamları ortadan kaldırır ve isterseniz sizi vahşi doğaya karşı savaşmaya bırakır. Temanın akıl almaz derecede kendine has bir ürpertisi var, bu yüzden yine de oldukça ürkütücü bir deneyim yaşatıyor.

Phasmophobia

Bu oyunda hayaletleri yakalamak için sabra ihtiyacınız olacak. Phasmophobia, arkadaş gruplarının perili yerleri birlikte keşfetmesine izin verir. Yıl dönümü güncellemesi sayesinde artık tek oyunculu modda da kendisini oynayabilirsiniz. Arkanı kollayacak kimse olmadığı için yalnız hayalet avı daha korkutucu bir deneyim olabilir. Tüylerinizi diken diken edecek jumpscare anları ve tüyler ürpertici fısıltılardan payınıza düşeni almaya hazırlanın. Eğer bir hayalet sizi yakalarsa, o zaman siz de bir ruh haline gelirsiniz ve araştırmak için geldiğiniz evi daha da perili bırakırsınız.

Phasmophobia
Phasmophobia
23,00
den başlayan fiyatlarla

Layers of Fear

Layers of Fear, bulmaca çözme ve keşif ile sizi işini bitirmeye takıntılı rahatsız bir ressamın malikanesine götürecek. Bu psikolojik korku oyunu, çevrede ipuçları aramanıza ve gözlerinizin önünde malikanenin kaymasını izlemenize neden olacak. Bu ressamın geçmişini ortaya çıkarmaya çalışırken, uğursuz atmosfere dalmışken sizi hazırlıksız yakalamaya hazır, sık sık jumpscare anlarıyla karşılaşacaksınız. Layers of Fear, çarpan kapılar ve oyuncuyu kana ihtiyaç duymadan korkutan yarı anlık gölgelerle doludur.

Layers of Fear 2
32,00
den başlayan fiyatlarla
Layers of Fear
31,00
den başlayan fiyatlarla