Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Resident Evil Remake 4. Bölüm Kilise Bulmacası Nasıl Çözülür?

Resident Evil Remake 4. Bölüm Kilise Bulmacası Nasıl Çözülür?

Resident Evil 4 Remake'in 4. bölümünde, kilisenin kilidini açacak bir anahtar bulacaksınız. Ama içeri girer girmez, karmaşık bir vitray yapbozu bulacaksınız. Daha fazla yapboz çözecek dermanınız kalmadıysa merak etmeyin, bu yazımızda size kilisedeki cam bulmacasının nasıl çözüleceğini göstereceğiz.

Resident Evil 4 kilise bulmacasını çözmek için eksik mavi kadranı bulmalısınız. Bu parçayı mihrabın üzerine yerleştirin ve vitray Las Plagas Insignia'nın çevresine tam oturana kadar kadranları çevirin.

Kilise Bulmacası nerede?

Kilisedeki cam bulmacasını El Gigante'yi yendikten sonra Bölüm 4'ün sonunda bulacaksınız. Kilisenin anahtarıyla döndüğünüzde, kilidi açıp içeri girecek ve boş bir salon bulacaksınız. Kilisenin ortasında büyük bir vitray duvar resmi göreceksiniz. Başlamak için odanın sağ tarafına gidin ve ardından Blue Dial dahil bulduğunuz tüm öğeleri toplayın. Bu öğe olmadan yapboza başlayamazsınız.

resident evil 4 kilise bulmacası çözümü

Vitray Kilise Bulmacası nasıl çözülür? Sırasıyla yapmanız gerekenler...

  1. Kiliseye girdiğinizde, kilise koridorunun aşağısındaki sunağa giden yolu takip edin. Ardından, sola dönün ve mavi kadranı bulmak için geçidi takip edin. Geçidin her iki ucundaki kabini açarak kadranı bulun.
  2. Mavi kadranınızı kilisenin sunağına yerleştirin. Artık vitrayın rengini kontrol eden bir kırmızı kadranınız, bir mavi kadranınız ve bir yeşil kadranınız var.
  3. Vitray renklerinin her birini bir görüntü oluşturana kadar döndürün. Beyaz ışık görünmemelidir. Benim önerim bir anda tek bir renge konsantre olun ve renkleri Las Plagas ambleminin merkezine doğru eşleştirin. Örneğin, Las Plagas parazitinin vücudundaki uzuvlarla çok sayıda yeşil parçayı eşleştirebilirsiniz.
Resident Evil 4
Resident Evil 4
827,07
den başlayan fiyatlarla

Kilise Bulmacasının ödülü nedir?

Resident Evil 4 Church Light Puzzle'ı çözdükten sonra, artık daha alçak olan kapıdan geçebilir ve Ashley'i kurtarabilirsiniz. Böylece başarıyla 4. bölümü tamamladınız! Artık 5. Bölüm'de Başkan'ın kızıyla birlikte kaçabilirsiniz. Yine de sunakta duran Resident Evil 4 anahtarını almalısınız. Kilisenin yan tarafındaki kasa odasındaki çekmecelerin kilidini açmak için kullanmak mümkündür.