Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Resident Evil 4 Remake Hexagon Bulmacası Nasıl Çözülür?

Resident Evil 4 Remake Hexagon Bulmacası Nasıl Çözülür?

Resident Evil 4 Remake, bulmacalardan biri olarak bir altıgen (hexagon) bulmacasını içeriyor. Leon'un önce bu yapbozun gizli parçalarını bulması ve ardından bir hazineyi ortaya çıkarmak için onları düzgün bir şekilde düzenlemesi gerekiyor.

Bu yazıda Resident Evil 4 Remake'teki Hexagon bulmacasını çözmenize yardımcı olacak bazı ipuçları paylaşacağız ve aklınızdaki soru işaretlerini gidereceğiz.

Resident Evil 4 Remake'te Altıgen Bulmacayı Çözmek İçin Bilmeniz Gereken Her Şey

Resident Evil 4
Resident Evil 4
827,07
den başlayan fiyatlarla

Resident Evil 4'te Altıgen Yapboz Nerede Bulunur?

Öncelikle gölün etrafına dağılmış üç altıgen parçasını bulmanız gerekecek. Bu parçalar yapbozun ilerleyen kısımlarında gerekli olacaktır.

resident evil remake 4 hexagon yapboz çözümü

Piece A Konumu

İlk parçayı, Bölüm 3'teki Tüccar'ın karşısındaki bir sandıkta bulabilirsiniz.

Piece B Konumu

Balık Çiftliği'nin kuzey tarafında ikinci parça vardır. Hazine sandığını bulmak için suya atlayın ve köprüyü geçin.

Piece C Konumu

Üçüncü parça, gölün kuzeydoğusundaki küçük bir mağara tapınağında bulunabilir. Bir sonraki odaya geçmek için bu bulmacayı çözmeniz gerekecek. Evrak çantasının içinde son parça var.

Altıgen Bulmaca nasıl çözülür?

Üç Altıgen parçasını da bulduktan sonra teknenin ilk keşfedildiği iskeleye gidin. Tüm parçaları bulduğunuzda 4. Bölüm görünecektir. Bunu yaptıktan sonra, Altıgen Bulmacayı görmek için Balık Çiftliğine giden merdivenin sağ tarafına gidin.

Parçaları alt üst etmeye çalışarak bu sorunu çözmeye çalışmamalısınız. Çözüm, başlangıç noktasına oldukça yakın ve sadece iki parça gerektiriyor. Eğer biraz zaman geçirip taşlarda değişiklik yaptıysanız en yakın daktiloda oyunu kaydedebilirsiniz. Yeniden başlamak zorunda kalmamanız için bulmacayı sıfırlayacaktır.

resident evil 4 remake altıgenli bulmaca nasıl çözülür

Görüntüleri hizaladıktan sonra, sol alt parça üçgenini bir kez döndürün ve ardından üst orta üçlüyü iki kez döndürün. Bu, tüm görüntüleri doğru şekilde hizalayacak ve istenen görüntüyü oluşturacaktır.

Hexagon bulmacasını yine de çözemediyseniz...

Hala zorluk yaşıyorsanız, kaba kuvvet uygulayabilirsiniz. Tabii bu işin şakası.

İşin püf noktası, taşımak istediğiniz öğeyi ortasına yerleştirmektir. Daha sonra parçayı uygun noktaya yerleştirmek için dış parçaları kullanabilirsiniz. Her bir parçayı doğru yere yerleştirene kadar bu işleme devam edin.

resident evil 4 remake hexagon puzzle nasıl çözülür

Hexagon Puzzle'ın ödülü nedir?

Dertleriniz karşılığında bir Yoksun İdol ile ödüllendirileceksiniz. Tüccarda 15.000 Pesetaya satılabilir. Hikayeyi ilerletmek için bu bulmacayı tamamlamanız gerekmiyor. Bu, sizi her türden güzelliğe götürebilecek pesetalar için çok fazla.