Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,16
den başlayan fiyatlarla
Palworld
436,06
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
775,47
den başlayan fiyatlarla
Resident Evil 4 Remake Grandfather Clock Bulmacası Nasıl Çözülür?

Resident Evil 4 Remake Grandfather Clock Bulmacası Nasıl Çözülür?

Resident Evil 4'ün dokuzuncu bölümünde oyunu Ashley olarak oynayacaksınız. Kütüphane, Saat Bulmacasını çözmeniz gereken varış noktanız olacak.
Cevabı bulmanıza ve her iki saat bulmacasını da çözmenize yardımcı olması için ayrıntılı Resident Evil 4 Remake Grandfather Clock Bulmacası Kılavuzumuzu kullanabilirsiniz.

Büyükbabanın Saat Yapbozu nerede?

İlk Büyükbaba Saat bulmacasını Kütüphanede bulacaksınız. Way to the Hidden Mausoleum File'ın hemen yanında bulunur. Bu dosya size onu nasıl çözeceğiniz konusunda bir fikir verir.
 
Ashley daha sonra bulduğu Anahtar Demetini (Bunch of Keys) kütüphaneden asansör yolculuğunu kısaltmak için kullabilir.
resident evil 4 saat bulmacası Ashley nasıl çözülür

Bulmaca nasıl çözülür?

Büyükbaba Saat yapbozunu çözerken karşılaştığınız zamanlama, oyunu hangi zorluk seviyesinde oynadığınıza bağlı olarak değişir. Çözmesi kafaya yakan ama oldukça keyifli olan bulmacayı kendi zorluk modunuza göre şu şekilde çözebilirsiniz:

Assisted ve Standart zorluklar için dört kez de 24 saat sistemini kullanarak aynı zamanı elde edebildik. Ancak Hardcore'da saat Romen rakamlarıyla yazılır. Bu tamamen farklı bir çözüm.

Hardcore ve Professional çözümlerinin rastgele seçilme olasılığı vardır. Durum buysa, her iki çözümü de deneyin. Bu çözümlerden hiçbiri işe yaramazsa, devam edin ve bunun yerine "Aceleyle Yazılmış Notu" (Hastily Written Note) arayın. Notu keşfettikten sonra, saatinize geri dönebilir ve akrepleri doğru zamanlara değiştirebilirsiniz.

resident evil 4 remake saat bulmacası çözümü

Standart veya Destekli Modda nasıl çözülür?

Standart veya Destekli olarak oynuyorsanız, Resident Evil 4'ün saat bulmaca çözümü 11:04'tür. Küçük el 11'e (XI) ve büyük el 4'e ('I'den önceki kısa çizgi) yerleştirilmelidir.

Resident Evil 4
Resident Evil 4
970,55
den başlayan fiyatlarla

Profesyonel ve Zor Modda nasıl çözülür?

Hardcore'daki saat bulmaca çözümü VII XII idi. Küçük el yediye (VII), büyük el on ikiye (XII) ayarlanmalıdır.

Bulmacayı çözmek için nota ihtiyacınız var mı?

Not bulmacanın tamamlanması için gerekli değildir. Çözümü bulduktan sonra, ilerleyebilmek için ibreleri ayarlamak üzere büyükbaba saatine gidin. Bu, Ashley'nin bölümünün bir bölümünü atlamanıza izin verecektir.