Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
PvP Temelli Oyunlar

PvP Temelli Oyunlar

Eğer video oyunlarında yapay zekalara karşı değil de gerçek oyunculara karşı bir mücadele vermek istiyorsanız, PvP temelli yapıtlardan hoşlanıyorsunuz demektir.

Oyuncuya karşı oyuncu şeklinde de dilimize çevirebileceğimiz bu tür, genelde aksiyon oyunlarında kullanılıyor ve bu yüzden de PvP temelli oyunlar koleksiyonumuzda da bu tip oyunların en iyilerine rastlayacaksanız. Dilerseniz şimdi bu tip oyunları sıralamaya ve önermeye başlayalım.

Rust

Rust, hayatta kalma mekaniklerini PvPvE şeklindeki bir dünyada oyunculara sunuyor. Yani, oyuncular sadece diğer gerçek oyunculara karşı değil, aynı zamanda yapay zekaya karşı da bir mücadele veriyor. Yalnız, Rust oyununda sadece PvP veya sadece PvE temelli içeriklere odaklanan sunucular da bulunuyor. Bu yüzden, eğer hayatta kalma temelli bir PvP tipi oyun arıyorsanız, Rust isimli yapıta bir göz atabilirsiniz diye düşünüyoruz. Yalnız uyarımızı yapalım, PvP sunucuları tam bir kaos ortamından oluşuyor. Önleminizi alın, araştırmanızı iyi yapın ve öyle adımınızı atın deriz.

Rust
Rust
127,00
den başlayan fiyatlarla

Sea of Thieves

En iyi PvP temelli oyunlar listemizin belki de en farklı oyunu Sea of Thieves olacaktır. Rust gibi yine PvPvE şeklinde bir dünya sunan Sea of Thieves oyununda korsan oluyoruz ve hem yapay zeka temelli düşmanlara karşı, hem de diğer gerçek oyunculardan oluşan korsanlara karşı bir savaş veriyoruz. Eğer risk arttıkça ödülün de arttığı bir deneyim arıyorsanız, Sea of Thieves oyununa bir şans verebilirsiniz. Kendisi oldukça farklı bir deneyim sunacaktır.

Sea of Thieves
Sea of Thieves
61,00
den başlayan fiyatlarla

MORDHAU

Rust ve Sea of Thieves oyunları ile halihazırda birbirinden farklı zaman dilimlerine gittik. Sıradaki oyunumuz olan MORDHAU da PvP temelli bir ortamda, bizleri eski çağlara götürüyor. Çoklu oyunculu bir oyun olan MORDHAU, büyük çaplı kale savaşlarını ve çok daha fazlasını oldukça hızlı bir aksiyon temelli oynanış ile sunuyor. Kendi paralı askerinizi oluşturup, savaşlara katılabileceğiniz MORDHAU oyununu özellikle eski çağları seven oyunculara önerebiliriz.

MORDHAU
MORDHAU

Hunt: Showdown

Rust ve Sea of Thieves oyunlarındaki gibi Hunt: Showdown yapıtı da PvPvE temelli bir dünya sunuyor ve yine risk arttıkça, ödülünüz de artıyor. Bu oyunun içerisinde oyuncular, takımlara ayrılıyor ve büyük bir bölüm sonu canavarının peşinden koşuyor. O canavarı öldürüp, ganimetleri toplayan oyuncular, daha sonra da haritadan kaçmaya çalışıyor. Eğer oyuncular kaçabilirse, ganimetler onların oluyor. Eğer ölürlerse, işte onun geri dönüşü olmuyor.

Hunt: Showdown
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla

Battlefield

Eğer büyük çaplı savaşlar ile tamamen PvP şeklinde bir deneyim elde etmek istiyorsanız, Battlefield serisindeki oyunları önerebiliriz. Bu seride birçok döneme ait video oyunu bulunuyor; Birinci Dünya Savaşı, İkinci Dünya Savaşı, hayali bir Üçüncü Dünya Savaşı, modern savaşlar ve çok daha fazlasına Battlefield serisinde ulaşabilmek mümkün. Sadece silahların değil, tankların ve uçakların da söz sahibi olduğu bu seri, en iyi PvP deneyimlerinden birini sunacaktır.

Battlefield V
74,45
den başlayan fiyatlarla
Battlefield 4™
37,18
den başlayan fiyatlarla
Battlefield 1 ™
37,18
den başlayan fiyatlarla

Titanfall

Battlefield serisindeki oyunlar, oyunculara ayağı yere basan, gerçekçi bir deneyim sunuyor. Eğer sizler, yaşayacağınız PvP temelli deneyimin biraz daha gelecekte yer almasını ve hızlı hareket edebilmeyi istiyorsanız, Titanfall serisine bakabilirsiniz. Piyasaya sürülen ilk Titanfall oyununun sunucuları belki çok az kişiden oluşuyor olabilir ama Titanfall 2 oldukça başarılı ve sevilen bir oyun. Özellikle ikinci oyunda hem oyuncu bulabileceğinizi, hem de eğlenebileceğinizi düşünüyoruz.

Titanfall­™
139,99
den başlayan fiyatlarla
Titanfall® 2