Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,19
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,40
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
788,03
den başlayan fiyatlarla
PUBG: New State Mobile En İyi Silahlar

PUBG: New State Mobile En İyi Silahlar

PUBG New State'te kullanılacak çok sayıda silah var ve bu, oyunda hangisini en çok kullanmanız gerektiğini seçmeyi çok zorlaştırabilir. Açıkçası farklı silahlar farklı durumlarda daha iyi olacaktır ve bu liste kısa, orta ve uzun menzilli savaşlar için iyi silahları ortaya koymaktadır.

Av tüfeği, saldırı tüfeği, keskin nişancı ve hafif makineli tüfek kullanan oyunla, oyuncular gerçekten eşsiz bir oyun deneyimine sahip olabilirler ve bu yüzden oyun şimdiye kadar bu kadar başarılı olmuştur.

New State Mobile
New State Mobile
Ücretsiz

Groza

Groza PUBG New State'teki en iyi silahlardan biri (ve kolay kullanımı nedeniyle yeni oyuncular için en popüler olanlardan biri) Groza'dır ve bunun iyi bir nedeni vardır. Sadece kült bir klasik olmanın ötesinde, saldırı tüfeği yakın plan karşılaşmalarda birden fazla düşmanla karşılaştığınızda oldukça iyi sonuç verir. Patlamalı ateş saldırısı aynı zamanda minimum geri tepmenin yanı sıra dik bir öğrenme eğrisi olmadan oldukça iyi bir doğruluk özelliğine sahiptir. Yeniden yüklenmesi biraz zaman alabilir, ancak çoğu zaman, etkileyici ateş gücüyle görünürdeki tüm düşmanları temizledikten sonra gerçekten yapmanız gerekmez.

AKM

AKM 7.62mm mühimmat ile oldukça güçlü bir yumruk atan AKM, orta menzilli savaşlarda güçlü güvenilirliğe sahiptir. Burada susturuculardan dürbünlere kadar tamir edebileceğiniz tonlarca ataşman var, ancak ağır geri tepmesine karşı dikkatli olun. Sahada oldukça sık ortaya çıkıyor, bu yüzden bunlardan birinin etrafta yattığını görmek yaygındır. Hasarınızın hedefiniz ne kadar uzağa giderse o kadar azalmasını önlemek için orta menzilli mesafelerde en iyi şekilde kullanılır.

pubg en iyi silah

M24

M24 Uzun mesafelerden bahsetmişken, keskin nişancılar M24'ten bir tekme atacaklar. ona bir bastırıcı takmak, iyi bir bakış açısına sahip olduğunuzda sizi nihai sessiz keskin nişancı yapabilir; Ayrıca, düşük geri tepme sayesinde amacına güvenebilirsiniz. Ayrıca sahada oldukça yaygın olarak düşürülür ve maksimum 88 hasar oranıyla düşmanın zırhını delmek için bile kullanabilirsiniz.

S12K

S12K Dar alanların hayranıysanız ve orta menzilde biraz öldürmek için PUBG New State en iyi silahlarını arıyorsanız, S12K ile tek atışlık düşmanlar kullanabilirsiniz. Yarı otomatik av tüfeği yüksek hasara sahiptir ve art arda beş mermiye kadar ateş edebilirsiniz, bu nedenle agresif oyuncular veya sürü halinde ciddi hasar vermek isteyen herkes için en iyisidir.

Grenade Launcher

Bir yerde yedek olarak bir El Bombası Başlatıcınız varsa, araçlarında hızlı bir kaçamak yapan oyuncuları bile alaşağı edebileceği için kesinlikle denemelisiniz. Altı el bombasına kadar ateş eder ve itme kıpırdamaya geldiğinde oldukça çılgınca olabilir. Bu tür ağır toplar çok kolay olmasa da, karşılaştığınızda onu alın ve asla geriye bakmayın.

new state silahlar

P90

P90 tüm zamanların en iyi SMG'sidir. Oyunda bulmak çok nadirdir çünkü bu silahı yalnızca AirDrop Ganimetinden bulabilirsiniz. Bu silah, Hızlı Ateş Hızı, En yüksek cephane kapasitesi, düşük geri tepme kontrolü, hem yakın mesafe hem de orta menzilli savaşta güçlü yeteneği ile gerçekten güçlüdür.

M416

M416, çoğu oyuncunun oyun içinde her zaman kullandığı en popüler ve aynı zamanda güçlü silahlardan biridir. M416'daki Tam ataşmanlarla bu silah, düşmanı vururken kontrol edilmesi kolay olan yakın ve orta menzilli bir savaşta gerçekten güçlüdür.

Beryl M762

Beryl M762, PUBG New State'teki Saldırı Tüfeğinden biridir, Bu silah iyi bir ateş hızına sahiptir ve ayrıca düşmana oldukça iyi hasar verir, ancak püskürtme sırasında kontrol edilmesi zordur. Bu silahı bazı durumlarda kullanabiliriz: Yakın mesafeli dövüş, Savunma ve binaya girmek.