Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Pathfinder: WOTR Nasıl Oynanır?

Pathfinder: WOTR Nasıl Oynanır?

Pathfinder Wrath of the Righteous, şu anda Rus stüdyosu Owlcat Games tarafından geliştirilmekte olan ve Paizo Publishing'in Pathfinder serisine dayanan Deep Silver tarafından yayımlanan izometrik bir rol yapma oyunudur.

Pathfinder WOTR Ne Kadardır Geliştiriliyor?

Şubat 2020 içerisinde bir Kickstarter kampanyasıyla duyurulan oyun, 2 Eylül 2021'de Microsoft Windows ve macOS için piyasaya sürülecek; PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri ise 1 Mart 2022'de gelmesi planlanıyor.

Pathfinder: Wrath of the Righteous
Pathfinder: Wrath of the Righteous
229,00
den başlayan fiyatlarla

Bir Devam Oyunu

Pathfinder Wrath of the Righteous, aynı geliştiricinin önceki RPG'si olan Pathfinder Kingmaker'ın devamı niteliğindedir; ancak aynı hikayeyi izlemiyor. Devam oyunu, eleştirmenler ve oyuncular tarafından dile getirilen endişeleri gidermek için Kingmaker'ın motoru üzerine inşa ediliyor ve masa oyunundan ek kural setlerini genişletiyor; yeni karakter sınıflarını ve efsanevi ilerleme sistemini içeriyor. 

pathfinder wotr nasıl oynanır

Owlcat Games, oyun için ek geliştirme fonları toplamak amacıyla daha önce de dediğimiz gibi Şubat 2020'de bir Kickstarter kampanyası başlattı. Kickstarter, talep edilen 300.000 ABD Doları'nı büyük bir başarıyla geçti ve 2 milyon ABD Doları topladı. Bu sayede, geliştirme sırasında eklenecek çeşitli esnek hedeflere ulaşılmış oldu. Önceki oyun gibi, Pathfinder Wrath of the Righteous, ilk olarak Ağustos 2013'te yayımlanan aynı adı taşıyan bir Macera Yolu'nu izleyecek.

Owlcat Games, Pathfinder isimli masaüstü rol yapma oyununu oynamak için sayısız saat harcadı. Geliştirici ekip, o oyundan o kadar keyif aldı ki Pathfinder Kingmaker adlı klasik bir izometrik parti tabanlı bilgisayar oyunu oluşturarak, bu deneyimi video oyunu formatına taşımaya karar verdi. Kingmaker'a gösterilen olağanüstü sevgi ve destek, geliştirici ekibe Age of Omens'ten başka bir hikaye anlatmamız için ilham verdi. Şimdi ise çok tutkulu ve heyecan duyulan bu yeni macera geliyor.

pathfinder wrath of the righteous hikayesi

Pathfinder Wrath of the Righteous Hikayesi

Pathfinder Wrath of the Righteous oyununda İblisler tarafından istila edilen diyara bir yolculuğa çıkın ve mevcut altı Efsanevi Yoldan birini seçerek güce yükselin. Yeteneklerinde ustalaşın ve bir Melek, Lich, Trickster, Aeon, Demon veya Azata olarak çevrenizdeki dünyayı değiştirin. Her Efsanevi Yol benzersiz becerilere ve görünüme yol açar ve oyunun hikayesini büyük ölçüde etkiler. Bunun haricinde, güçlü Demon Lords'a meydan okuyun ve Abyss olarak bilinen şeytani varoluş düzlemine portalı kapatın.

Pathfinder Nasıl Oynanır?

Pathfinder'da ilk baskı kural setinin esnekliğinin, zenginliğinin ve derinliğinin keyfini çıkarın. On ırktan birini seçerek, her biri daha da fazla kişiselleştirme için beş arketip içeren 21 sınıf arasından belirli bir sınıfı belirleyerek, hayal edebileceğiniz herhangi bir karakteri yaratın. Binden fazla büyüye, başarıya ve yeteneğe erişin ve oyun tarzınıza uygun olanları seçin. Parti oluşumunuzun kontrolünü elinize alın, bir kamp kurmaya yardım edin ve arkadaşlarınızın güçlü yönlerini birleştirerek zafere giden bir yol bulun.

Yeni bir stratejik oyun katmanında Beşinci Haçlı Seferi ordularını zafere taşıyın. Klasik CRPG deneyimine ek olarak, Komutan rolüne girin, birlikler toplayın, kalenizi güçlendirin ve bölge haritasında şeytani istilaya karşı savaşmak için ordularınızı gönderin. Antik kalıntıları keşfetmeleri ve güçlü eserleri kurtarmaları için haçlılarınızı gönderin. Yanlış yola adım atanlar için şeytani etki ve kurtuluşun yol açtığı yolsuzluk hikayeleriyle, maceracıların sıklıkla aradıkları muazzam gücün maliyeti hakkında doğrusal olmayan bir hikayeyi deneyimleyin.

pathfinder wotr satın al

Partinize dahil etmek için on arkadaş da dahil olmak üzere ve aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla romantizm seçeneği sunan yeni, çeşitli karakterlerle tanışın. Beş yeni sınıfın (Arcanist, Bloodrager, Shaman, Oracle ve Witch) kontrolünü elinize alın ve Pathfinder Kingmaker'ın önceki kadrosuna ek olarak yeni bir ırkla (yarı ölümsüz dampir) tanışın. Sınıf başına arketip sayısı da beşe yükseldi.

Pathfinder: Wrath of the Righteous
Pathfinder: Wrath of the Righteous
229,00
den başlayan fiyatlarla

Pathfinder kural setinin inceliklerine aşina olmasanız bile oyuna dalın. Yeni başlayanlar için karakter oluşturma konusunda size yardımcı olacak ve sistemin kurallarıyla hız kazanacak gelişmiş bir eğitim kullanın. Son olarak, güncellenmiş görseller ve daha iyi oynanabilirlik ve sürükleyicilik için eklenen 360 derece dönebilen kamera ile dünyayı keşfedin.