Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Oyunlardaki Sürpriz Dolu ve Kreatif Yan Görevler

Oyunlardaki Sürpriz Dolu ve Kreatif Yan Görevler

Video oyunlarında her zaman daha fazlasına açız. Bir oyunun her köşesini ve huyunu keşfetmeyi seviyoruz; doğal olarak merak ediyoruz - tüm bunları bir geliştirici yaptı, bu yüzden bunun bir nedeni olmalı. Tamamen benzersiz veya tuhaf bir yan görev gibi özel bir şey bulmak genellikle ödülümüzdür.

Yan görevler, video oyunlarında güzel bir sanattır. İyi bir yan görev bizi şaşırtır ve bir oyuna olan sevgimizi derinleştirir. Kötü bir yan görev, kimsenin yapmak istemediği sıkıcı bir angaryadır. Bugün, şimdiye kadar karşılaştığımız en eğlenceli, tuhaf ve vahşi yan görevlerden bazılarından bahsedeceğiz. Bunlar en yaratıcı görevler, normal formüle bir dönüş yapan, asla unutamayacağımız biraz beklenmedik bir şey yapan görevler olacak.

The Elder Scrolls IV Oblivion - Whodunit

Herhangi bir rol yapma oyunundaki en yaratıcı yan görevlerden biri ve çoğumuz için Oblivion'un en unutulmaz anıydı. Whodunit gerçekten çok iyi. Konuklar bir otelin içinde mahsur kalıyor ve sinek gibi düşüyorlar. Sabahtan önce katili bulmakla görevlendirildiniz ve ipuçlarını almak ve şüphelinizi seçmek için her karakterle konuşmanız gerekecek. Ve işte büyük sürpriz - katil sensin.

The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition
The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition
25,83
den başlayan fiyatlarla

Bu bir Karanlık Kardeşlik görevidir ve konuklar suikast hedeflerinizdir. Araştırmak yerine, aslında her misafiri gizlice gözetliyorsunuz ve öldürüyorsunuz. Sohbet sırasında konukları birbirine düşman edebilirsiniz. Yakalanmamak için onları birer birer gizlice öldürmeniz de gerekecek, bir yandan da iyiliksever bir dedektif olduğunuz hilesini sürdüreceksiniz. Aynı zamanda tüm oyundaki en yaratıcılardan biri olan karanlık, çarpık küçük bir yan görevi deneyimlemiş olacaksınız.

the elder scrolls iv oblivion

Star Wars Knights of the Old Republic - Sunry Murder Trial

Kim Star Wars Knights of the Old Republic gibi bir video oyununda bir mahkeme draması bekliyordu Manaan gezegeninde, partiniz bir cinayet davasına karışabilir - tarafsız bir Jedi olarak, cinayetle suçlanan bir adamı savunmak için en iyi seçim sizsiniz, değil mi? İyi bir As Avukat davası gibi, hemen suç mahallini araştırmak ve Sunry'nin suçlu mu yoksa masum mu olduğunu belirlemek için gönderilirsiniz. Hukuki Savunma olarak göreviniz elinizden gelenin en iyisini yapmak, ancak Sunry'nin suçlu olduğunu bildiğinizde bu mümkün mü?

STAR WARS™ - Knights of the Old Republic™
STAR WARS™ - Knights of the Old Republic™
16,00
den başlayan fiyatlarla

Durum belirsiz değil - yeterince araştırma yaparsanız, Sunry'nin bir katil olduğuna ve bir Sith planının parçası olduğuna dair kesin kanıt bulabilirsiniz. Sırrını saklamayı ve onu Suçlu Değil olarak bulmayı seçebilir ya da suçlarını açığa çıkarabilir ve bir Savunma Avukatı olarak başarısız olabilirsiniz. Bütün bunlarda doğru seçim nedir!

star wars knights of the old republic

Deus Ex Mankind Divided - The Harvester

Deus Ex Mankind Divided oyunundaki en uzun soluklu ve en iyi yan görev kesinlikle The Harvester. Sonunda yeni şehrinizi keşfederken, bir seri katilin kimliğini bulmaya çalışan tükenmiş bir dedektifle karşılaşacaksınız. Şüphelilerle konuşmanız ve gerçek katilin kim olduğunu bulmaya çalışmanız gerekecek - herhangi bir aksiyon ve rol yapma oyunu için eğlenceli bir içerik! Burada birçok dedektif yan görevi var ve hikaye anlatımlarının derinliği ve şaşırtıcı oynanışları için her zaman harikalar. Bunlar yan görevlerdir, bu yüzden yanlış seçim yaparsanız, başarısız olabilirsiniz.

Deus Ex: Mankind Divided
Deus Ex: Mankind Divided
11,24
den başlayan fiyatlarla

Büyük sürpriz, şüphelilerin hiçbirinin suçlu olmamasıdır. Bunun yerine, daha sonra suçun tanığıyla karşılaşacaksınız. Kahramanımız Jensen ile aynı binada yaşıyor ve dairesine girerseniz sizi gözetlediğini göreceksiniz. Tanık, ölen bir seri katilden yasadışı bir sibernetik donanım satın aldı ve aklı, tanığın üzerine yazıyor - onu çözemezseniz, sizi, normal patronların herhangi birinden kaçması daha zor olan bir tuzağa götürebilir. Sadece son derece eğlenceli ve şaşırtıcı bir yan görevler dizisi sunuluyor yani.

deus ex jensen