Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

WRC 8 FIA World Rally Championship
28,80
den başlayan fiyatlarla
Mafia III: Definitive Edition
16,17
den başlayan fiyatlarla
Just Cause 4 Reloaded
13,80
den başlayan fiyatlarla
NBA 2K22 Yeni Başlayanlar için İpuçları

NBA 2K22 Yeni Başlayanlar için İpuçları

NBA 2K22, başlangıçta, oyunun dayanıklılık kaybını ele alma şekli nedeniyle NBA 2K21'den çok daha yavaş tempolu bir oyundur.

Geçen yıl oynadıysanız, muhtemelen kendinizi üç puana uygun hale getirmek için anahtarın üst kısmındaki top sürme hareketlerini spam yapmaya alışmışsınızdır veya bunun yerine hızlı, atletik oyuncularla çember koşusu yapmaya çalıştıysanız, mola vermeye ve savunmaları geçmeye alışmışsınızdır.

NBA 2K22
NBA 2K22
269,00
den başlayan fiyatlarla

Yavaş oynamayı unutmayın

NBA 2K22 oyununda sprint düğmesini basılı tutarsanız veya bir sürü top sürme hareketi kullanırsanız, dayanıklılığınız düşecektir. Bu geçen yıl büyük bir sorun değildi çünkü yorgunken hala iyi oynayabiliyordunuz. Bu yeni oyunda ise dayanıklılığınızı kaybettikçe ve yavaşladıkça şut ölçeriniz gerçekten azalacaktır. Bu, atış yapmayı zorlaştırır ve rakibinize rekabet etmesi için daha fazla zaman kazandırır. Bu yüzden tavsiyemiz yavaşlamaktır. Biraz daha muhafazakar oynayarak bundan yararlanın ve başarıyı bulacaksınız.

Çevrimdışı içerikleri seven oyuncuysanız, büyük bir ipucu, yapay zeka yardım savunmasında yapılan Görsel Kavramlar değişikliklerinden yararlanmaktır. Geçmişte, defans oyuncuları bir seçimle size çarpar ve adamlarını sonuna kadar açık bırakırdı. Bu, atış yapmakta zorluk çekiyorsanız kanatlarda üç puan avlanmayı kolaylaştırır. NBA 2K22 oyununda bu defans oyuncuları o kadar da kolay düşmüyor; bu da daha çok gerçek bir NBA oyunu gibi hissettiren bir pick-and-roll oyunu oynamanıza izin veriyor. Şimdi, her şey savunmayı okumak ve doğru kararı vermekle ilgili. Center oyuncunuzu bir seçim yapması için çağırırsanız ve rakip oyuncu size doğru gelirse, topu büyük adama atın ve daha küçük bir savunmacıya karşı çalışmasına izin verin. Geçiş yapmazlarsa, açık şeridi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle de turnikeler için güzel bir fırsat doğmuş olacaktır.

nba 2k22 yeni başlayanlar için ipuçları

Ciddi düşünüyorsanız, ana oyun modunuzu hızlıca seçin

NBA 2K22 oyununu derinlemesine oynamak isteyen oyunculardan biriyseniz, hızlı bir şekilde ana oyun modunuzu seçmeniz gerekiyor. MyTeam, MyCareer veya MyWNBA oynamak isteyip istemediğinize göre, muhtemelen bir seçim yapmanız ve buna bağlı kalmanız gerekir. Bu, diğer modlarla uğraşamayacağınız anlamına gelmez, ancak üçünün de kilidini açacak içeriğe sahip bir sezon geçişi vardır. Geçişi bitirmek geçen yıla göre biraz daha kolay görünüyor, ancak yeteri kadar zaman ayırmazsanız, tüm ödülleri alamayabilirsiniz. Sıradan bir oyuncuysanız, kendinizi kasmanıza gerek yok. Her üç modun da yapacak çok şeyi var ve gerçekten diğer oyuncularla rekabet etmek istemiyorsanız, birinden diğerine geçmek sorun değil.

Zaten üst düzey bir MyTeam oyuncusuysanız bu ipucu size göre değil. Muhtemelen zaten çevrimiçi rekabet etmek için yeteri kadar beceriye sahipsiniz. Ancak, daha yeni oyuncular için, Çevrimdışı Üçlü Tehdit ve Hakimiyet gibi çevrimdışı modları oynamak çok yararlı olacaktır. Açıkçası, yapay zekaya karşı çalışan taktikler, insan oyunculara karşı işe yaramaz ama atış becerilerinizi rahatlıkla onlara karşı test edebilirsiniz. Ayrıca, ödüller aracılığıyla takımınızı harika oyunculardan oluşturabilirsiniz. Başlangıç ekibiyle yola çıkmak ve Çevrimiçi Üçlü Tehdit ve Hakimiyet isimli içeriklerde rekabet etmeye çalışmak zordur. Doğrudan çevrimiçi olmak istiyorsanız, yeni Taslak modunu denemeyi veya diğer oyuncuların kadrolarının bir derecelendirme sınırına sahip olacağı Sınırlı'ya girmeyi düşünün.

nba 2k22 ipuçları

Trae Young, en iyi başlangıç oyuncusu

Son olarak, basitçe söylemek gerekirse, Trae Young, özellikle son ipucumuzu takip ediyorsanız ve çevrimdışı oynamaya başlıyorsanız, bu yıl MyTeam'deki açık ara en iyi başlangıç oyuncusu. Kendisi nispeten mütevazı bir PG olarak başlıyor, ancak erken oyun için hızlı bir şekilde ölümcül bir nişancıya dönüşüyor. Ardından, Trae Young'ı tamamen geliştirdikten sonra başka bir başlangıç alabilirsiniz. Beşini de alana kadar bunu yapmaya devam edebilirsin. Jayson Tatum'u ikinci başlangıç olarak seçtik, ancak mesafeniz, Young'ın evrimi üzerinde çalışırken hangi oyunculara sahip olduğunuza bağlı olarak değişebilir. Sonunda, beş başlangıç oyuncunun tümüne sahip olacaksınız.