Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
NBA 2K22 VC Kasma

NBA 2K22 VC Kasma

NBA 2K22 oyununda para harcamadan nasıl VC kasarsınız? VC veya Sanal Para Birimi, 2K Sports'un basketbol simülasyonunda oyun içi para biriminin birincil halidir.

MyPlayer'ınızın özelliklerini MyCareer'da yükseltmek için VC'ye ihtiyacınız olacak, Animations Store'dan animasyonlar, giyim gibi kozmetikler ve hatta MyTeam'de Kart Paketleri satın almak için VC'yi de kullanabilirsiniz. Öyleyse, para harcamadan nasıl VC kazanacağınızı bilmeniz önemlidir. NBA 2K22 rehberimizin bir parçası olarak, gerçek dünyadaki banka bakiyenizi etkilemeden oyun içi gelirinizi nasıl artıracağınızı açıklayacağız.

NBA 2K22
NBA 2K22
429,00
den başlayan fiyatlarla

NBA 2K22'nin tamamı VC etrafında tasarlanmış olsa da, para harcamadan VC kazanmayı bilmek zor olabilir. Bu sayfada, oyun içi para biriminden elde ettiğiniz geliri en üst düzeye çıkarmak için kullanabileceğiniz bazı yöntemleri açıklayacağız.

nba 2k22 vc hilesi

Bununla birlikte, konuya girmeden önce, VC'nin gerçek dünyadaki değerini takdir etmek önemlidir. NBA 2K22'nin hangi sürümünü satın aldığınıza bağlı olarak, oyunun başında bir miktar VC'ye sahip olma ihtimaliniz yüksek. Örneğin, 75. Yıldönümü Sürümü 100.000 VC ile birlikte gelir, bu da başlamanız için yeterlidir.

2K Sports, sezon boyunca bazı VC paketlerinin fiyatını da düşürecek, bu nedenle mevcut indirimleri göz önünde bulundurun. Elbette, NBA 2K22 oynayarak ve oyunda ilerleyerek de VC kazanabileceksiniz. Bu sayfada, gerçek para harcamanıza gerek kalmaması için kazandığınız VC miktarını en üst düzeye çıkarmanın bazı yollarını tanıtacağız.

nba 2k22 vc kasma

VC Kasma Taktikleri

Günlük ödülleri toplamak

NBA 2K22'de her gün üyeliğinizin şehirdeki heykelinden bir günlük ödül toplayabileceksiniz. Bu rastgeledir ve bazen XP takviyeleri veya kıyafet indirimleri içerir. Ancak bazen size tamamen ücretsiz olan VC de verilir. VC ödüllerinin şansını en üst düzeye çıkarmak için günlük ödülünüzü her gün topladığınızdan emin olun.

NBA 2KTV izlemek

NBA 2KTV, ana menü ekranından veya MyCareer sırasında akıllı telefonunuzu (sol d-pad düğmesi) açarak ve NBA 2KTV uygulamasına erişerek izleyebilewceğiniz haftalık bir gösteridir. Her bölümde, VC ödülleri için oy vermenize veya soruları yanıtlamanıza olanak tanıyan etkileşimli öğeler olacak. Bu, ek gelir elde etmenin gerçekten hızlı ve kolay bir yolu olabilir.

Draft stoğunuzu yükseltin

MyCareer'da Kolej'e mi yoksa G Ligi'ne mi gitmelisiniz Pekala, eğer başlangıç maaşınızı maksimize etmek istiyorsanız, o zaman her iki seçeneği de oynamak isteyeceksiniz. Kolejde başlayın ve Ulusal Şampiyonayı kazanın, ardından taslak projeksiyonunuzu 1 numaralı seçime yükseltmek için G Ligini kazanın. Bu size oyun başına 750 VC'ye kadar bir başlangıç maaşını garanti edecek ve bunu onaylar aracılığıyla iyileştirebilecek ve yüksek bir takım derecesi kazanabileceksiniz. 

Görevleri tamamlayın

NBA 2K22'de tamamlanması gereken düzinelerce görev var ve bunların çoğu zaman sınırına sahip. VC kazanmak için her gün oynadığınızdan ve mümkün olduğunca çok sayıda görev bitirdiğinizden emin olun. Her görevin ödülleri, görev ekranında listelenir ve birçoğunun tamamlanması yalnızca birkaç dakika sürer. Haftanın Yarışı'nı kazanabilirseniz, 1.000.000 VC ile ödüllendirileceksiniz, yani şehirde her hafta bir milyoner taçlandırılacak. 

Daily Pick 'Em ile ilgilenmeyi unutmayın

Daily Pick 'Em, sezon boyunca gerçek NBA maçlarının kazananlarını tahmin edebileceğiniz şehir ve mahalle çevresinde bulacağınız bir mini oyundur. Hangi sonuçları doğru aldığınıza bağlı olarak VC kazanabilir veya tüm oyun haftasını ikiye katlayarak, başarılı bir şekilde tahmin ederek gelirinizi katlayabilirsiniz.

Oyunu oynayın

İster MyNBA modunda şampiyonluk için mücadele ediyor olun, ister MyCareer'ınızı geliştiriyor olun, ister sadece şehirde maçlar oynuyor olun, performansınıza göre VC kazanacaksınız. Kayda değer bir şey, MyTeam'in bir parçası olarak VC kazanamayacağınızdır, çünkü bu modda MT Puanları kazanacaksınız.

Locker Code kullanın

Potansiyel VC ödülleri için gözlerinizi Locker Code isimli kodlarda tutabilirsiniz. Bunlar genellikle MyPlayer için MyTeam Kart Paketleri, Jetonlar ve kozmetik ödülleri içerirken, 2K Sports ara sıra sosyal medya kanallarında verilir ve VC dağıtır.