Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Müziği Temel Alan Oyunlar

Müziği Temel Alan Oyunlar

Günümüzde bir çok oyun; savaş, şiddet, vurdu kırdı, yarış gibi kategorilerde iken, insan ruhunun gıdası müziği temel alan oyunlar da bulunmaktadır.

Aşağıda sizler için birbirinden güzel 5 müzik oyunu listeledik. Bu oyunlar oyun oynarken aynı zamanda müzik dinleyeceğiniz müziğin ritmi ile kendinizden geçeceğiniz oyunlar olacaktır.

Beat Saber

Beat Saber, hem müzik dinleyerek, hem de keyif alarak oynayabileceğiniz harika bir oyundur. VR gözlükleri yardımıyla oynanan bu oyunda sağ ve sol elinizde iki farklı renkte ışın kılıcı bulunmakta. Doğru okudunuz, evet. Bildiğimiz Star Wars serisindeki ışın kılıçlarından olan ışın kılıçlarından bahsediyoruz. Müziğin ritmine göre önünüze bir takım kutular gelecek sırasıyla ve kutunun rengine göre de hangi ışın kılıcıyla kutuyu parçalamanız gerektiği anlatılacak. Okuduğunuz zaman garip geliyor ama oynadığınızda sanki dans ediyormuş gibi hissedeceksiniz.

Beat Saber
Beat Saber
50,00
den başlayan fiyatlarla

Rocksmith 2014 Edition – Remastered

Bu oyun aslında bir oyun gibi gözükse de aslında oldukça öğretici bir yapıt. Bir nevi gitar dersinin oyuna çevrilmiş hali diyebiliriz. Bu oyunu oynamak için tek ihtiyacınız olan şey 14'lük bir jack girişine sahip olan bir bilgisayar. Gitarınızı bilgisayara bağlayarak doyası gitar çalmaya ve muhteşem gitar soloları öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Rocksmith® 2014 Edition - Remastered
Rocksmith® 2014 Edition - Remastered
137,06
den başlayan fiyatlarla

AudioSurf 2

AudioSurf 2 müzik içeren bir yarış-bulmaca tipi oyundur. Seçeceğiniz müzik ile değişecek olan haritada, sıra sıra size gelen kutucukları en eksiksiz biçimde toplayarak en yüksek puanı almaya çalışırsınız. Daha sonra elde ettiğiniz puanlar sonucunda dünya üzerinde o şarkıda kaçıncı sırada olduğunuzu görürsünüz. Bir gün siz de en sevdiğiniz şarkıda dünya birincisi olabilirsiniz.

Audiosurf 2
Audiosurf 2
24,00
den başlayan fiyatlarla

One Hand Clapping

One Hand Clapping oyunu diğer müzik içeren oyunlardan biraz farklıdır. Evet bu oyun da müzik içeriyor ama tamamen müziği kendi sesinizle yapıyorsunuz. Yani oyunu oynayabilmek için bir mikrofona ihtiyacınız olacak. Bu oyun iki boyutlu bir bulmaca oyunudur. Bölümleri geçmek için sizden istenen tonlarda sesler çıkarmanız veya şarkı söylemeniz gerekmektedir. Bu oyun sesinize olan güveninizi arttıracaktır.

One Hand Clapping
One Hand Clapping
50,00
den başlayan fiyatlarla

Muse Dash

Muse Dash oyunu müzikle etkileşim içinde olarak oynadığınız zevkli bir oyundur. İki sıra nota size doğru gelmektedir. Doğru zamanda bunlara basmanız gerekmektedir. Ne kadar üst üste doğru notaya basarsanız o kadar çok kombo yaparsınız ve o kadar çok yüksek puan alırsınız. Her şarkının kolay, orta ve zor olarak 3 seviyesi vardır. Oynadığınız seviyeye bağlı olarak alacağınız ödül miktarı değişmektedir. Bölümleri geçerek yeni şarkılar açabilir kazandığınız puanlar ile ise kendinize kıyafet aksesuar ve evcil hayvan alabilirsiniz. Aldığınız aksesuar ve evcil hayvanlar karakterinize yeni güçler ekleyecektir.

Muse Dash
Muse Dash
15,20
den başlayan fiyatlarla