Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
312,90
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
219,12
den başlayan fiyatlarla
Lost Ark Hızlı Level Atlama İpuçları

Lost Ark Hızlı Level Atlama İpuçları

Lost Ark oyununda seviye atlamak diğer oyunlara göre biraz daha zor. Çok fazla yan görev olmasına rağmen onları tamamlayarak da yeterince hızlı bir şekilde level atlayamıyorsunuz. Biz de Lost Ark'da hızlı level kasmanın ipuçlarını derliyoruz.

Lost Ark aslında hikayesi ile öne çıkmaya çalışan bir oyun. Sizin de oyuncu olarak bu deneyimi sonuna kadar yaşamanızı istiyor oyun.

Lost Ark
Lost Ark
Ücretsiz

Hızlı Level Atlamak

Lost Ark'da hızlı bir şekilde seviye atlamak istiyorsanız odaklanmanız gereken tek şey ana görevleri bitirmek. Ana görevler oyunda en çok EXP veren ve sizi son seviyeye en hızlı şekilde getiren görevler olarak yer alıyor bu oyunda. 

Ancak oyunda ana görevler dışında yapılacak tonlarca şey olduğu için seviye atlama süreciniz daha da yavaşlayabiliyor. Eğer amacınız hızlı level atlamak ise hiçbir yan etkinlik ile uğraşmamanızı öneririz. Şimdi bunların detayına gelelim.

lost ark hızlı level atlamak

Firecuda Gaming SSD
Firecuda Gaming SSD

2 TB'a Kadar Depolama

RGB Aydınlatma

Hızlı bir şekilde seviye atlamak bir yana, oyunu da çok hızlı çalışan bir SSD ile deneyimlemek isterseniz, Seagate bu noktada yardımımıza koşuyor. Oyun setup'ınıza da yakışır RGB aydınlatması ve 2 TB'a kadar depolaması ile Firecuda Gaming SSD takdiri hakeden bir ürün.

Meslekler / Trade Skills

Oyunda geliştirebileceğiniz birden fazla meslek mevcut. Bunlar madencilik, odunculuk gibi neredeyse her MMORPG / ARPG türü oyunda karşımıza çıkan meslekler. Ama bunları geliştirmesi öylesine zaman alan beceriler ki oyunun tüm hızını kesebiliyor. O yüzden bu becerileri geliştirmeyi son seviyeye ulaştıktan sonraya bırakabilirsiniz. 

Stronghold

Ana hikayede belli bir noktaya geldiğinizde Stronghold açılacak ve belli projeleri geliştirmeniz gerekecek. Bu noktada sadece ihtiyacınız kadar materyal toplayıp elinizdeki projeleri bitirmeye çalışın. Stronghold'unuz oyun sonunda gerçekten çok işe yarayacak ancak buna son seviyeye ulaşmadan efor harcamak sadece seviye atlama sürecinizi yavaşlatır. 

lost ark hızlı seviye atlama

Koleksiyon Öğeleri / Collectibles

Lost Ark'ın hem güzel hem de çok zaman alan koleksiyon öğeleri, dikkat etmeniz gereken bir diğer noktadır. Yolculuğunuzun bir noktasında kesinlikle bununla uğraşın ama seviye atlarken değil. Gerçekten her birini toplamak için tonlarca görev, zindan, rapport görevleri yapmanız gerekiyor ve oyunu %100 bitirmek için uğraşmıyorsanız bunları atlayabilirsiniz ve seviye atlama sürecinizi biraz da olsa hızlandırabilirsiniz.