Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Lords Mobile Kahramanlar ve Özellikler

Lords Mobile Kahramanlar ve Özellikler

Lords Mobile Kahramanları rehberine hoş geldiniz. Bu yazımızda Lords Mobile Kahramanlarınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve daha fazlasının kilidini açmak için ne yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Kahramanınızın ne yaptığı ve onları nasıl daha güçlü hale getirdiğiniz konusunda sizi derinlemesine ele alacağız.

Başlangıç Kahramanı

Lords Mobile'ı başlattığınızda tanıştığınız ilk Kahraman Oath Keeper Wesley'dir. Bu kahraman klasik tank piyade arketipinizdir ve onu sadece birliklerinizi savaşlara götürmekle kalmayıp aynı zamanda aşamaları temizlerken temel kahramanınız olan güçlü bir karakter haline getirir. Piyade birimlerinize bir bonus verir ve aşamalar boyunca koni tabanlı bir nihai saldırı yapmak onu mükemmel bir başlangıç birimi yapar.

Bir sahneye sadece 5 Kahramanınızı alabilirsiniz. Bu, oyunda daha sonra aşamaların zorluğuna göre akıllıca seçim yapmanız gerekeceği anlamına gelir. Aşamalar sırasında her kahraman nihai yeteneklerini kullanacak kadar düşmanı öldürecek. Dokunulduğunda otomatik olarak veya yeteneği manuel olarak kullanmak için basılı tutarak ve sürükleyerek.

Lords Mobile
Lords Mobile
Ücretsiz

Savaş Becerileri, Çatışmalar aşamalarında (PVE savaşları) veya PVP savaşlarında diğer oyunculara karşı saldırılarda kullanılan pasif tabanlı becerilerdir. Bu, oyunun başlarında birini istila ettiğinizde aklınızda bulundurmak isteyeceğiniz bir şeydir.

Ekipmanlar

Lords Mobile'daki aşamaları temizledikçe, karşılaşmalarınızdaki ekipmanları otomatik olarak yağmalarsınız. Heroes donanım ekranınıza girdiğinizde, mevcut tüm yükseltme yuvaları yeşil renkle vurgulanır. Ardından, karakter istatistiklerinizi artırmak için yeni öğelere tıklamanız yeterlidir. 6 öğenin tümünü elde ettikten sonra karakterlerinizin rütbesini artırabilirsiniz. Kahramanınız için ekipman, Sağlıkları, fiziksel veya sihirli saldırıları ve savunmaları ile Kahraman Gücünüz gibi şeyleri artırır. Kahraman gücü, Çatışmalar ve PVP sırasında kullanılan faktörlerden biridir, bu yüzden seçtiğiniz ana kahraman için bu istatistiği kesinlikle artırmak istersiniz.

lords mobile kahramanlar

Kahraman Açma

Başlamak için dev altın kahraman heykeline dokunarak Sahne menüsünü açın. Sahne menüsüne geldiğinizde bir yol gibi görünecek, bir sahneyi tamamen temizleyene kadar yolun her noktasında savaşmanız gerekiyor. Yol boyunca resimler Patron savaşlarıdır. Oyunun başlarında, sadece bu aşamaları bitirdikten sonra yeni Kahramanlar alacaksınız, ancak Elit aşamalara ulaşana kadar gerçekten daha fazla kahramanın kilidini açabilirsiniz. Geçtiğiniz her aşama, son dalgada Boss tipi bir karakterle 3 dalgalı bir Savaş içerecek.

Bazen düşmanlar size arkadan saldıracağı için dikkatli olun! Elit aşamaların kilidini açtıktan sonra önce bir patron aşamasını temizlemelisiniz, ardından kahramanın kilidini açmak ve kiralamak için yeterli madalya kazanana kadar bu aşamayı tekrarlayabilirsiniz ya da madalyaları zaten sahip olduğunuz bir kahraman üzerinde kullanabilir ve daha da yükseltebilirsiniz. Her Kahramanın kilidi 10 Madalya toplanarak açılabilir/kiralanabilir. Kahramanların istatistiklerini madalyalarla terfi ettirerek daha da artırabilirsiniz. Doğrudan Kahraman seçim menüsüne gidip istediğiniz Kahramana basarak ve ardından kilidini açtığınız sahneye giderek sahne menüsüne gitme işlemini de atlayabilirsiniz.

lord mobile karakterler

Sweep Aşamaları

Kahramanlarınız için aşamaları temizlerken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Bir aşamayı her süpürdüğünüzde kullanılan, ancak birkaç saat içinde yavaşça yenilenen STA statünüz ile sınırlısınız. Çubuğunuzu doldurmak için oyun içi para birimini kullanabilirsiniz, ancak bunu önermiyorum. Bir sahneyi her süpürdüğünüzde STA'nız düşer. Bir etabı günde sadece 4 kez yapabilirsiniz ve bir Kahraman madalyası garantisi yoktur, ancak yine de sahneyi temizleyerek, ganimet alacaksınız. Birden fazla Kahraman aşamasını temizleyebilecek kadar STA'nız var. Bu yüzden ihtiyacınız olan rozetleri hemen almazsanız, hayal kırıklığına uğramayın, sadece başka bir Kahraman yapın ve en iyisini umun.

Yukarıdaki hayal gücünde görebileceğiniz gibi, Sweep x4'ü kullandıktan sonra sadece 1 Kahraman rozetini yağmaladım ama diğer kahramanlarım için çok fazla soğuma azaltma öğesi ve ekipmanım var. Bazı durumlarda, onlarla aşamalar yapmak istemiyorsanız veya istatistiklerinden birini hızlı bir şekilde artırmanız gerekiyorsa, Kahraman seviyelerinizi zorla beslemek için kullanabileceğiniz bir aşamayı temizlemek için bonus olarak XP öğelerine ulaşacaksınız.