Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,13
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,07
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,50
den başlayan fiyatlarla
Kıyamet Sonrasını Konu Alan Oyunlar

Kıyamet Sonrasını Konu Alan Oyunlar

Kıyamet koptuktan sonra ne olacak Aslında bu soruya bir cevap bulabilmemiz için öncelikle ne tür bir kıyamet ile karşı karşıya kaldığımızı öğrenmemiz gerekiyor. Zaten video oyunları sağ olsun, birbirinden farklı kıyamet sonrası temasına sahip olan dünyalarda yaşadık ve o dünyalarda hayatta kalmaya çalıştık.

Böyle temaları konu alan oyunları ise kıyamet sonrasını konu alan oyunlar isimli koleksiyon yazımız aracılığı ile sizlere şimdi sunuyoruz.

Frostpunk

Ekstrem seviyelerdeki dondurucu soğuklar, dünyanın sonunu getirdi. Frostpunk oyununda hayatta kalmayı başaran son şehrin başına geçiyoruz ve bu şehri, olabildiğince uzun süre boyunca hayatta tutmaya çalışıyoruz. Tarihin ilk toplumsal hayatta kalma oyunu olan Frostpunk, hayatta kalma teması ile birlikte şehir kurma simülasyonu deneyimini sunuyor ve oyuncuları birbirinden zorlu ahlaki seçimlerle baş başa bırakıyor. Hayatta kalabilmek için sınırları ne kadar zorlayabilirsiniz.

Frostpunk oyun inceleme

Frostpunk
Frostpunk
49,00
den başlayan fiyatlarla

Mad Max

Mad Max markasının lisanslı oyunu olan Mad Max, sadece arabalarla hayatta kalabileceğiniz oldukça zorlu bir kıyamet sonrası teması sunuyor. Bu temanın içerisinde Max'in yaşadığı maceralardan bir tanesine tanıklık ediyoruz ve tehlikelerle dolu bir açık dünyada, kendimizi yalnız buluyoruz. Tek dostumuzun arabamız olduğu Mad Max oyununda oldukça ilgi çekici kişiselleştirme ve özelleştirme ögeleri de bulunuyor.

mad max oyun steam

Mad Max
Mad Max
130,94
den başlayan fiyatlarla

Horizon Zero Dawn

PlayStation Studios ve Sony Interactive Entertainment taraflarının kıyamet sonrası temalı açık dünya oyunu olan Horizon Zero Dawn, bizlere dünyanın yapay zekalar aracılığı ile sıfırdan tekrar başlatıldığı bir evren sunuyor. Kıyamet sonrası bu dünyada her şey yeniden başladığı için teknolojiyi kaybediyoruz ve dinozorlar da robotik yapıları ile geri dönüyor. Aloy karakterinin hikayesine tanıklık ettiğimiz bu oyunda, neden var olduğumuzu anlamaya çalışıyoruz.

horizon zero dawn oyun inceleme steam

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
541,15
den başlayan fiyatlarla

Days Gone

PlayStation Studios ve Sony Interactive Entertainment taraflarının bir başka oyunu olan Days Gone, zombilere dayanan klasik bir kıyamet sonrası yapısı sunuyor. Kardeşliğin ve sevginin de işlendiği bu oyunda zombilere karşı büyük bir mücadele gösteriyoruz, kardeşimiz dediğimiz arkadaşımızla benzersiz bir maceraya atılıyoruz ve eşimize ne olduğunu öğrenmeye çalışıyoruz. Motosiklet kullanımını ön plana çıkaran bu oyun, oldukça hoş bir deneyim sunabiliyor.

Days gone oyun inceleme steam

Days Gone
Days Gone
541,15
den başlayan fiyatlarla

Death Stranding

Video oyunu sektörünün efsanevi oyun yapımcısı olan Hideo Kojima, Metal Gear ve Silent Hill gibi markalardan sonra Death Stranding ile karşımıza çıkıyor. İnanılmaz karışık ve derin hikayesi ile beyinleri eritmeyi başaran, zengin kadrosu ve simülasyon temelli oynanışı ile de eğlenceli bir deneyim sunmayı başaran Death Stranding, bizleri adeta kıyamet sonrası bir dünyada kargo çalışanı yapıyor ve bundan oldukça büyük bir zevk alabiliyorsunuz.

Death stranding oyun inceleme

DEATH STRANDING
DEATH STRANDING

Metro 2033, Metro Last Light ve Metro Exodus

Kıyamet sonrasında geçen ve içerisinde korku ögeleri bulunduran, birinci şahıs nişancı oyunu arıyorsanız, Metro serisine yönelebilirsiniz. Metro 2033, Metro Last Light ve Metro Exodus, kendi temasında oldukça başarılı bir deneyim sunuyor ve 2013 senesinde yaşanan bir olay yüzünden yüzeyin artık yaşanmaz bir hal aldığı dünyada kendimizi buluyoruz. İnsanlığın yer altına çekildiği bu oyunlar, gerçekten kaliteli deneyimler sunabiliyor.

Metro exodus steam oyun

Metro: Last Light Redux
31,00
den başlayan fiyatlarla
Metro 2033 Redux
31,00
den başlayan fiyatlarla
Metro Exodus
149,14
den başlayan fiyatlarla