Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man Remastered
345,99
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
479,20
den başlayan fiyatlarla
Call of Duty®: Modern Warfare® II
400,00
den başlayan fiyatlarla
Keskin Nişancı Olabileceğiniz Ücretsiz Oyunlar

Keskin Nişancı Olabileceğiniz Ücretsiz Oyunlar

Keskin nişancı tüfekleri, herhangi bir iyi FPS oyununun temelidir. Bazı oyunlar, düşmanları düzgün bir şekilde hedeflemek ve hedeflerine çok uzak bir mesafeden bir kurşun atmak için üst düzey bir beceri gerektirir. Diğerleri, oyuncuların bir keskin nişancı tüfeği kullanarak hızlı tempolu vuruşlar yaptıkları daha üst düzey aksiyon dolu bir deneyime izin verir.

Bu listede, keskin nişancı tüfekleri veya keskin nişancılara dayalı deneyimler sunan, şu anda oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz FPS oyunlarından bazılarını vurgulayacağız. Oyun metasını biraz değiştirebileceğinden, bu listedeki kahraman tabanlı FPS oyunlarından biraz uzaklaşmaya çalıştım ama şimdilik, aşağıdaki önerilerimizden bazılarına göz atın.

Planetside 2

Planetside 2, oyuncuların girip uzun süre oynayabileceği popüler bir FPS oyunu olan bir deneyim sunar. Farklı bölgelerin kontrolünü ele geçirmek isteyen birden fazla fraksiyona bölünmüş, devam eden bir FPS oyunudur. Sonuç olarak, bu devasa açık dünyada sürekli bir savaş devam ediyor. Oyuncular, kitlesel kaos sırasında takımlarına yardım etmek için maceraya atlıyorlar. Oyuncular bunun fütüristik bir oyun olduğunu da görecekler, bu yüzden silahların yanı sıra kullanabilecekleri çok sayıda benzersiz araç var.

PlanetSide 2
PlanetSide 2
Ücretsiz

Doğal olarak, oyuncuların savaşlar sırasında kuşanması için bazı fütüristik keskin nişancı tüfekleri de var. Bu, oyunun devam eden savaşa odaklandığı popüler bir FPS oyunu olduğundan, harita boyunca birçok eylem bulabilirsin, bu nedenle nişan alacak bir hedef bulmak sorun olmaz. Bununla birlikte, oyundaki her imparatorluk fraksiyonundan seçebileceğiniz çok sayıda farklı keskin nişancı tüfeğine de rastlayabilirsiniz.

sniper oyunları

Ring of Elysium

Ring of Elysium 2018'de ücretsiz bir battle royale oyunu olarak piyasaya sürüldü ve dünya çapında ilgi gördü. Bu, kullanmak amacıyla yararlı kaynaklar aramak için bir haritaya düştüğünüz geleneksel bir battle royale oyunu gibi davranan bir deneyim sunar. Bununla birlikte, Just Cause serisinden hatırlayabileceğiniz kıskaçlar gibi kullanılabilecek pek çok alet vardır. Böylece haritanın etrafındaki farklı yüksek alanlarda hızla hareket edebilirsiniz. Bu, nihayetinde, keskin nişancılık için yüksek bir konuma gelmenin oldukça kolay olduğu anlamına gelir.

Ring of Elysium
Ring of Elysium
Ücretsiz

Bu arada, oyun alanı zamanla küçülür ve oyuncuları birbirine daha da yakınlaştırır. Çok uzun bir süre sonra ise oyun sınırlı koltuklu bir helikopter çıkaracak. Sonuçta amaç, helikoptere ulaşmak ve bölgeyi tahliye etmektir. Ayrıca, geliştiriciler, ister yeni bir harita isterse de bahsedilen kancalar olsun, oyuna yeni içerik ekleyen çeşitli güncellemelerle oyunu desteklemeye devam ediyor. Yine, bu oyun keskin nişancılar sağlarken, fırtınaya karşı dikkatli olmanız ve sınırlı bir koltuk elde etmek için helikoptere zamanında ulaşmanız gerektiği gerçeğine dikkat etmeniz gerekecek.

sniper oyunu pc

Warface

Warface 2013'ten beri piyasada ama hala yavaşlamıyor. Oyun o zamandan beri en son Nintendo Switch olmak üzere birden fazla platformda piyasaya sürüldü. Bu, şu anda Nintendo Switch için oynaması ücretsiz büyük FPS oyunlarından biridir. Oyun içinde oyuncular, yapay zekaya karşı savaşan oyunculara odaklanan hikaye tabanlı görevler yapma yeteneğine sahiptir veya daha rekabetçi hale gelebilir ve farklı PVP oyun modlarından geçebilirler.

Warface
Warface
Ücretsiz

Oyunun, oyuncuların bir sınıf seçmesine izin verdiğini göreceksiniz ve bu sınıfla birlikte kullanmak için farklı birincil silahlar ve bazı özel yetenekler elde edeceksiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi burada bir keskin nişancı sınıfı mevcut. Bir keskin nişancı olarak, düşmanları yere sermek ve hatta onları yakın mesafedeyken tamamen öldürmek için uzun menzilli, sürgü mekanizmalı keskin nişancı tüfeklerine sahipsiniz.

sniper oyunları pc

Black Squad

Black Squad, oyun içi öğeleri satın almaya zorlanan oyunculara odaklanmadığı için popüler olduğunu kanıtlayabilecek başka bir büyük ücretsiz FPS oyunudur. Bu, özel oyun oluşturma seçenekleriyle birlikte oynamak için birden fazla farklı oyun moduna sahip bir askeri FPS oyunudur, bu nedenle arkadaşlarınızla belirli bir standarda göre bir eşleşmeye ince ayar yapmak oldukça kolaydır.

Black Squad
Black Squad
Ücretsiz

Oyun, içerik ve özelliklerde çok çeşitli güncellemeler sunan geliştiriciler tarafından destekleniyor ve oyuncular günlük görevleri tamamlayarak çeşitli ödüller bile alıyor. Bu oldukça hızlı tempolu bir FPS oyunu olduğundan, bir keskin nişancı ile bir yere tünemeyi biraz kaotik bulabilirsiniz. Bununla birlikte, oyuncuların oyun içinde alabilecekleri çok sayıda farklı keskin nişancı tüfeği var.

keskin nişancı oyunları