Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
Hiç Kimseyi Vurmadan Bitirebileceğiniz Oyunlar

Hiç Kimseyi Vurmadan Bitirebileceğiniz Oyunlar

Bazen karşımıza öyle video oyunları çıkar ki onları hiçbir düşmana kendimizi göstermeden bitirebiliriz. Gizliliği kullanarak, karanlıklarda takılarak, düşmanlarımızı tek tek avlamak, onlara tuzak kurmak ve çok daha fazlasını yapabilmek birçok oyuncu için oldukça eğlencelidir.

Gizlilik ögeler artık bir oynanış mekaniği olarak neredeyse her yapıtın içerisinde yer almaya başlarken, gizliliği en iyi şekilde kullanmanızı sağlayan ve neredeyse kimseye dokunmadan sona ulaşabileceğiniz oyunları bu koleksiyonumuzda derledik. 

HITMAN Serisi

IO Interactive, senelerdir hayatımızda olan Hitman markası için efsanevi bir üçleme hazırladı. 2016 senesinde piyasaya sürülen ve yeni üçlemeyi başlatan HITMAN oyunu, 2018 senesinde çıkışını gerçekleştiren ve orijinal hikayeyi bir adım ileriye taşıyan HITMAN 2 ve son olarak da 2021 senesinin oyunu olan ve tüm üçlemenin sonunu getiren HITMAN 3, sizlere gizlilik temelli en iyi deneyimi sunacaktır. Kreatif oynanışa, yaratıcılığa ve tekrar oynanabilirliğe önem veren bu üçleme, şu anda aktif olarak da destekleniyor ve serinin üçüncü oyununa düzenli olarak hem ücretli, hem de ücretsiz yeni içerikler ekleniyor.

HITMAN™
33,12
den başlayan fiyatlarla
HITMAN™ 2
889,45
den başlayan fiyatlarla

METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN

Metal Gear gibi efsanevi bir serinin en güncel oyunlarından biri olan METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN, oyunculara en iyi açık dünya ve gizlilik temelli oyun deneyimlerinden birini sunuyor. Bol aksiyonu, hafif komik yapısı, aynı zamanda da bolca ciddi anları ile oyunculara çok kaliteli bir macera yaşatmayı başaran METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN, içerisinde yüzlerce saatlik içerik de bulunduruyor. Bu kadar uzun bir oynanış süresinde gizlilikten sıkılırsanız, her zaman klasik aksiyona geri dönebiliyorsunuz ve silahlarınızın gizlilik yerine konuşmasını sağlayabiliyorsunuz.

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
18,41
den başlayan fiyatlarla

Hood: Outlaws & Legends

Koleksiyon yazımızdaki önceki video oyunlarında tekli oyunculu bir deneyim elde ediyorsunuz. Eğer siz gizlilik yeteneklerinizi çoklu oyunculu bir ortama taşımak istiyorsanız, hem gerçek insanlara, hem de yapay zeka tarafından kontrol edilen düşmanlara karşı savaşabileceğiniz Hood Outlaws & Legends oyununa göz atabilirsiniz. PvPvE şeklinde bir deneyim sunan bu oyun, hazine çalmaya ve o hazineyi yine gizli bir şekilde kaçırmamızı istiyor bizden. Bu sırada da hem yapay zekaya karşı bir savaş veriyoruz, hem de karşımızdaki diğer gerçek oyunculardan oluşan takıma yakalanmamaya çalışıyoruz.

Hood: Outlaws & Legends
Hood: Outlaws & Legends
99,00
den başlayan fiyatlarla

Sniper Elite 4

Keskin nişancılar her zaman için gizliliği avantajlarına kullanır. Sniper Elite 4 da bu mantığı en iyi şekilde yansıtmayı başaran, keskin nişancı olma simülasyonu tadında bir nişancı oyunu. İkinci Dünya Savaşı dönemine geri döndüğümüz ve hatta Adolf Hitler'i bile öldürebildiğimiz Sniper Elite 4 oyununda oldukça derin mekanikler yer alıyor ve her defasında en iyi atışımızı yapmaya çalışıyoruz. Tabii ki ıskaladığımız ve gizliliğimizi kaybettiğimiz anlar olabiliyor. Bu durumda da tabancamızı, pompalı tüfeğimizi veya diğer yakın menzilli ve bol sesli silahımızı elimize alıp, tüm şahitleri öldürebiliyoruz.

Sniper Elite 4
Sniper Elite 4
83,48
den başlayan fiyatlarla

Thief Simulator

Thief Simulator, adı üstünde bir hırsız olma simülasyonu. Böyle bir simülasyon oyununda da tahmin edebileceğiniz gibi sessiz olmanız, gizliliği kullanmanız gerekiyor. Soyacağınız evler hakkında bilgiler toplayıp, gizlilik ile o evlere girip, kameralardan veya uykusu kaçan insanlardan uzakta durmaya çalışacağınız Thief Simulator oyununda birbirinden farklı şeyleri satıp, kazandığınız parayla da daha iyi ekipmanlar almak için uğraşıyorsunuz. Eğer bu tip farklı simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız, Thief Simulator deneyebileceğiniz güzel oyunlardan bir tanesi olabilir.

Thief Simulator
Thief Simulator
32,00
den başlayan fiyatlarla