Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
197,40
den başlayan fiyatlarla
Days Gone
123,00
den başlayan fiyatlarla
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
109,00
den başlayan fiyatlarla
Heyecan Verici Snowboard Oyunları

Heyecan Verici Snowboard Oyunları

Snowboard oyunları uzun bir zamandır var. Alıp oynayabileceğiniz o kadar çok farklı video oyunu başlığı var ki, nereden başlayacağınızı bulmak biraz zor olabilir.

Ne yazık ki, günümüzde snowboard tarzı oyunları biraz daha kıt ve bu, ileride değişeceğini görmeyi umduğumuz bir şey. Piyasaya çıkan yeni video oyunlarının olmamasına rağmen, daha önce yıllar içinde piyasaya sürülen bazı sağlam oyunlar hala oynamaya etmeye değer. Bu listede, aşağıda favorilerimizden bazılarını vurgulayacağız. İşte en heyecan verici Snowboard oyunları.

Steep

Steep, çeşitli kış sporları aktivitelerine dayanan Ubisoft bünyesinde geliştirilen bir oyundur. Ancak bu listeden de anlaşılacağı gibi, bu oyun snowboard özelliğine sahiptir ve simülasyon tarzı bir deneyim sunar. Oyuncular, büyük bir dağdan aşağı snowboard yaparak inebilir ve farklı kozmetik ögelere veya teçhizatlara harcamak için zorluklarla yarışacak ve oyun içi para birimini yükseltecekler. Bu aynı zamanda çevrimiçi bir oyundur, böylece oyuncular birbiriyle bağlantı kurabilir ve dağdan bir yarış olarak inebilirler.

snowboard oyunları

Bu arada, bir dağın tepesinden yeniden başlamak isteyen oyuncular bunu özgürce yapabilirler. Bu çevrimiçi bir oyun olduğu için, oyuncuların katılabileceği en ilginç yönlerden biri, bir meydan okumayı tetikleyebilmeleridir. Koşunuzdan zevk alıyorsanız ve diğerlerinin, geçtiğiniz tüm farklı engellerle denemesini istiyorsanız, başkalarının çevrimiçi denemesini zorlaştırabilirsiniz. Bu arada, snowboard yapmaktan biraz sıkıldıysanız, yamaç paraşütü yapmaktan wingsuit kullanmak gibi katılabileceğiniz başka aktiviteler de var.

Steep™
Steep™
24,63
den başlayan fiyatlarla

The Snowboard Game

The Snowboard Game, birden fazla sürükleyici dağ konumunda ve kar parklarında yer alan doğal fizik ile gerçekçi bir beceri tabanlı snowboard oyunudur. Oyunda, taşrada destansı gösteriler yapmaktan veya arkadaşlarınızla parkta takılmaya kadar pek çok şeyi yapabilirsiniz! Yeni numaralar öğrenmek veya dağdan yeni bir şekilde inmek için size meydan okuyacak diğer meraklılar ve profesyonel yatılılarla tanıştığınız hikaye modunda kendi snowboard kariyerinizi yaratın. Para, hayran ve ekipman kazanmak için görevleri tamamlayın ve çevrimiçi etkinliklerde veya oyuncuların yarattığı zorluklarda yarışın. Şu anda üç farklı dağ bölgesinde beş hayali el yapımı dağ var. Her dağın, hikayeyi ilerletecek ve yeni konumların, birkaç çevrimiçi etkinliğin ve kullanıcı tarafından yaratılan zorlukların kilidini açacak birkaç hikaye görevi vardır. Geliştirmenin odak noktası, sıkı ve duyarlı kontrollerle eğlenceli olmaya devam ederken doğal ve sürükleyici fizik oluşturmak olmuştur.

The Snowboard Game
The Snowboard Game
17,50
den başlayan fiyatlarla

Snowboarding

Snowboarding, puanları olan bir açık dünya atari sporu oyunudur. Yamaçlarda veya özel rampalarda snowboard yapın, numaralar yapın ve puan kazanın. Aralarından seçim yapabileceğiniz iki içerik var. Özel numaralar yapabileceğiniz ilk rampa seti, ikincisi ise yüksek hızda kayabileceğiniz geniş bir eğimdir. Eğer daha ufak bir video oyunu deneyimi arıyorsanız, Snowboarding oyununa bir şans verebilirsiniz.

snowboarding
snowboarding
Ücretsiz

Winter Sports Games

İster kayak yapmaktan hoşlanıyor olun, ister yarış kızağı veya kızakla bir buz pistinde yuvarlanma heyecanı, ister curling sırasında taşları buz üzerinde sakince kaydırmanın heyecanı - hepsine Winter Sports Games oyunu aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Altı birbirinden farklı disiplinde turnuvalar kazanın ve mücadelelerde ustalaşın. Kendi başınıza veya evinizde dört oyuncuya kadar oynayın; arkadaşlarınızla birlikte eğlencenin tadına bakın! Winter Sports Games de Snowboarding gibi daha küçük çaplı bir oyundur ama snowboard deneyimi isteyen oyuncuları eğlendirebilir.

Winter Sports Games
Winter Sports Games
28,00
den başlayan fiyatlarla