Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
127,08
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
Ücretsiz
Grafikleri ile büyüleyen oyunlar

Grafikleri ile büyüleyen oyunlar

Üst düzey grafikler oyuncuların bir oyundan aradığı ilk nitelik arasında yer almaya başladı. Ancak tabii oyunun konusu da önemli. Hem grafikleri hem de konusu ile son yıllara damgasını vuran oyunlara gelin göz atalım.

Yeni nesil oyuncular, teknolojinin gelişimi ile birlikte oyundaki niteliklerin en başına grafiği koymaya başladı. Ancak oyun geliştiricileri bunun farkında olmasına rağmen bizler gibi eski nesil oyuncuları da kaybetmemek için oyundaki konuya verilen önemi ikinci plana itmedi.

İnsanı derinden etkileyen konuları teknolojinin nimetlerinden yararlanarak üst düzey grafikler ile harmanlayan geliştiriciler, karşımıza eşsiz yapımlar ile çıkmaya başladı. Biz de sizler için hem grafikleri hem de konusu ile ön plana çıkan son yıllara damgasını vuran oyunları bir araya getiriyoruz.

Grafikleri arşa çıkaran oyunlar

Mafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition eski nesil oyuncular için bu yıl hoş bir sürpriz oldu. Mafia 3 Engine'in geliştirilmiş sürümü ile geliştirilen Mafia Remake, gerçekten harika yüz ifadeleri ile 3D modelleri oyunculara sunuyor. Oyunu baştan yaratan firma oyundaki diğer grafikleri de cilalıyor. Dürüst olmak gerekirse, Mafia Definitive Edition bugüne kadar gördüğümüz en iyi yeniden yapımlar arasında yer alıyor. Ancak oyun dinamiklerinin değişmesinin bazı oyuncular tarafından pek hoş karşılanmadığını da belirtelim.

Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
110,08
den başlayan fiyatlarla

Resident Evil 3 Remake

Adı gibi 3 saatte bitmesi ile eleştiri oklarının hedefinde olan Resident Evil 3 Remake, kısa oynanışına rağmen taş gibi bir deneyim sunuyor. PlayStation 1 dönemindeki oyunu baştan yaratan Capcom, oyuncuları yine Nemesis ile gerim gerim germeye devam ediyor. Korku ambiyansını yeni nesil grafikler ile sunan Resident Evil 3 Remake, mutlaka oynanması gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Resident Evil 3
Resident Evil 3
259,00
den başlayan fiyatlarla

Watch Dogs Legion

Ubisoft'un tutturduğu bir formülü defalarca ısıtıp ısıtıp önümüze sunması bazı oyuncular tarafından pek hoş karşılanmıyor. Ancak bu formüle rağmen Ubisoft'un oyunları yok satıyor. Ubisoft'u yine de takdir etmemiz gerekiyor.

Firecuda Gaming Hard Drive
Firecuda Gaming Hard Drive

2 TB'a Kadar Depolama

RGB LED Aydınlatma

Adamlar her yıl yeni grafikler ve farklı dinamikleri oyunlarına ekliyor. Watch Dogs Legion da bunlardan biri. Yeni GTA V olacağız hatta daha iyisini sunacağı diyen ancak büyük çuvallayan Watch Dogs serisi bu yıl karşımıza Legion ile çıktı. RTX teknolojisini de barındıran bu oyun resmen görsel bir şölen sunuyor.

Horizon Zero Dawn

PlayStation 4'te hakkının yendiğini düşündüğümüz Horizon Zero Dawn, şansını PC platformunda deniyor. PS4'ün güçsüzlüğüne rağmen grafikleri ile şapka çıkartan oyun, PC'de var ya off efsane görünüyor. Baş karakterimiz Aloy ile açık dünyada robot hayvanlara karşı maceradan maceraya atıldığımız Horizon Zero Dawn'ı ölmeden önce oynanması gereken oyun listenize ekleyin deriz.

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
164,50
den başlayan fiyatlarla

Doom Eternal

İblisler oluk oluk üzerinize akmaya geliyor. Oyun dünyasını FPS ile tanıştıran Doom, günümüzde seriyi hala devam ettirmesi ile Mario'ya kafa tutuyor diyebiliriz. Doom Eternal, evet aşırı sağlam grafiklere sahip bundan bahsetmeye gerek yok. Ancak oyundaki aksiyon sizi sürekli gazlayan metal temalı müzikler, ambiyans, silahlar ve iblisler Doom Eternal'ı gerçekten de eternal (ebedi) yapıyor.

DOOM Eternal
DOOM Eternal
173,13
den başlayan fiyatlarla

Death Stranding

Sen insan değilsin Kojima. Bu nasıl bir kafa? Bu nasıl bir sunum? MGS serisi ile ününe ün katan Hideo Kojima'nın kurduğu stüdyosunun ilk oyunu Death Stranding size unutulmaz bir tecrübe sunuyor. İnsanların emaaan kargo taşıyorsun kargoculuk simülasyonu diye hor görmesine aldırış etmeyin. Death Stranding gerçekten de size unutamayacağınız bir deneyim sunuyor. Gezdikçe gezesinizi getirten açık dünyası, sürekli size şimdi ne olacak dedirtmesi ve sinematik sunumları ile bu oyun olmuş arkadaşlar. Siz bize güvenin ve Kojima abimize bir şans verin.

DEATH STRANDING
DEATH STRANDING
953,44
den başlayan fiyatlarla

Cyberpunk 2077

Cyberbug 2077... Tamam tamam yapmayacağız bu espriyi. CDPR'ın yeni oyunu Cyberpunk 2077 evet her PC'de muhteşem görünmüyor. Ancak elinizin altında RTX 3080 veya 3090 varsa bu oyun Ultra ayarlarda gerçekten vadettiğini sunuyor. RTX teknolojisini de kullanan oyun her ne kadar doğru HDR sunamasa da yine de büyüleyici görünüyor. Size yine de bir dost tavsiyesi. Cyberpunk 2077'yi oynamak için 1-2 ay daha bekleyin ki oyun güncellemeler ile düzelsin.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
124,50
den başlayan fiyatlarla

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator aslında bir oyun değil. Evet Microsoft rakiplerine ayıp olmasın diye oyun yaptık demiş. Bu grafikler nedir öyle? Adamlar şehirleri ve uçakları resmen birebir gerçekçi bir şekilde modellemiş. Uçak kullanmaya merakanız varsa bu merakınızı giderebileceğiniz tek yer Microsoft Flight Simulator. Şahsen bu oyundaki grafikler şimdiye kadar görüp görebileceğiniz en iyi grafik diyebiliriz. Tabii eğer RTX 3090'ınız varsa...