Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
God of War En İyi Silahlar

God of War En İyi Silahlar

Kratos tüm Yunan tanrılarını öldürdükten sonra İskandinav mitolojisine geçti. 2018 senesinin God of War oyunu, Kratos ve oğlu Atreus'u dokuz alemdeki en yüksek zirveye yolculukta takip ediyor.

Kratos öfke kontrolü üzerinde çalışıyor olsa da, yine de tonlarca kavgaya karışıyor. Çoğu düşmanı yumruklarıyla öldürebilir ama silahlar onu daha da güçlü kılar. Kratos, en yeni oyunda sadece iki silah kullanıyor ancak yolculuğunda birçok silahla karşılaşıyor. Düşmanlar, oyun boyunca benzersiz ve güçlü silahlar kullanır. Bazı silahlar hiç kullanılmaz ama zengin bir öldürme geçmişi vardır. Umarım, kaçınılmaz devam oyununda daha fazla silahın tam gücünü görebiliriz.

God of War
God of War
239,99
den başlayan fiyatlarla

Surtr'un Kılıcı

Surtr'un kılıcı Muspelheim'ın toprağına saplanmış olarak bulunabilir. Bu kılıç, ateş devi Surtr tarafından dövüldü. Tüm Asgard'ı tek bir hamlede yok etme yeteneğine sahip. Başka hiçbir silah onun gücüne karşı duramaz. Surtr, dokuz diyarın tamamen yok edilmesini başlatan Ragnorak sırasında kullanacak. Kratos, God of War'ın sonunda efsanevi Ragnorak'ın izlerini gördü. Devam oyunu bu kehaneti inceleyecek ve sonunda bu güçlü silahı iş başında görebilme ihtimalimiz ortaya çıkacak. Şu anda Surtr'un kılıcının God of War oyunundaki en güçlü silah olduğunu söylemek oldukça kolay.

god of war en iyi silahlar

Svartaljqfurr'un Asası

Kara Elf Kralı olarak da bilinen Svartaljqfurr, Light of Alfheim görevi sırasındaki patron dövüşüdür. Saldırıları hızlı ve güçlüdür. Kendisinin silahı ise sahibini güvende tutarken rakiplerine uzun mesafeden vurabilir. Yine de onu özel yapan şey, güçlü ve kör edici bir ışık yaratma yeteneğidir. Çarpma anında patlayan ve yıkıcı bir ışık patlaması ortaya çıkaran aynı anda üç ışın çekebilir. Bu güçlü bir silah ama Svartaljqfurr'un asası listedeki bazı diğer silahlarla karşılaştırılamaz bile. Kratos için erken bir patron dövüşünü biraz zorlaştırdığı için yine de biraz bahsedilmeyi hak ediyor.

Mjolnir

Mjolnir'i Kaos Bıçaklarının üzerine koymak aslında biraz zır. God of War sırasında onu asla eylem halinde görmedik, bu yüzden efsanelerin kesinlikle konuşması gerekiyor. Thor, Mjolnir'i tüm devleri öldürmek için kullandı ve bu şüphesiz zor bir işti. Mjolnir ayrıca Thor'un elektriği, yağmuru, rüzgarı ve gök gürültüsünü kontrol etme yeteneğini de arttırır. Kratos'u ve Kaos Bıçaklarını yenebilecek tek silah olabilir. Umarım devam oyunu çıktığında ne kadar güçlü olduğunu göreceğiz. O zamana kadar efsaneler kendileri için konuşmaya devam edecek.

mjölnir gow

Kaos Bıçakları

Bu bıçakların tarihi, onları Leviathan baltasının üstüne koymak için yeterli kanıttır. Sayabileceğinizden çok daha fazla tanrı öldürdüler. Kratos, imza silahları olarak onlara sahip olduğu için çok şanslı olmalı. Süper hızlı ve süper güçlüler ve herhangi bir düşman onlardan kaçmayı zor bulacaktır. Zincirler aracılığıyla yayılma yetenekleri, onları herhangi bir savaş durumuna uygulanabilir kılar. Bir kasırgada sallanabilirler veya yere çarpabilirler. Son olarak, ateş yaymaları zaten ölümcül silahlara katkıda bulunur.

Leviathan Baltası

God of War oyununun standart silahı, iyi bir silah. Balta, güçlü, hızlı ve menzilli saldırılarla çok yönlüdür. Birkaç temel güçle aşılanabilir. En güçlüsü, büyük bir kasırga veya yıldırım çarpmasıdır. En iyi kalitesi, fırlatıldıktan sonra kullanıcının eline geri dönebilmesidir. Kullanıcının amacı doğruysa mermi olarak bile kullanılabilir. Bu gerçekten oyundaki en iyi silahlardan biri, bu da önceki silahların tamamen farklı bir ölçekte olduğu anlamına geliyor.

god of war en güçlü silah

Valkür Kanatları

Valkürler oyundaki en zorlu düşmanlardır. Ana silahları, hızlı ve güçlü olan kanatlarıdır. Her Valkür kanatlarını biraz farklı bir şekilde kullanır ama hepsiyle başa çıkmak çok zordur. Büyük hasara neden olmak için bıçaklama hareketiyle ileri atılabilir veya art arda birkaç darbe almak için etrafında dönebilirler. Bazen kanatlar, hançer gibi keskin özellikleri vurabilir. Ayrıca hareketi yükseltmek ve kaçmak için de kullanılabilirler. Bu geleneksel bir silah değil ama onlarla başa çıkmak neredeyse imkansız. Kratos'u sersemleten her şey kitabımızda değerli bir silahtır.

Bu silahlarla düşmanlarınıza cehennemi yaşatırken bu müzikler olmazsa olmaz. Gerçekten bir savaş tanrısı gibi hissetmek isteyenler için.