Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
289,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
219,12
den başlayan fiyatlarla
God of War En İyi Zırh Setleri

God of War En İyi Zırh Setleri

Santa Monica Studios tarafının yeni God of War oyunu, piyasaya sürüldüğünde hemen hemen herkesi şaşırttı. Doğrusal bir Hack & Slash oyunu yerine, bu yeni giriş, çok miktarda keşif ve RYO ögesi sunuyor. Bunlardan biri de kendimizi savunabilmemiz için gerekli olan zırh setleri.

God of War öğrenmesi basit, ancak ustalaşması zor olan dövüş mekaniklerine ve derinliğe sahiptir. Oyun hakkında başka sevilen bir yön ise, karakter build'lerinin çeşitliliği ve özelleştirilebilir olması. Kratos artık her biri kendi istatistiklerine ve bonus avantajlarına sahip belirli zırh parçalarını kullanabiliyor. Bu setlerden bazılarını elde etmek oldukça zor olsa da, ödüller de çabaya değer. İşte sizi oyunda gerçek bir tanrı yapacak en iyi zırh setleri.

God of War
God of War
145,00
den başlayan fiyatlarla

Zeus Seti

Zeus isimli zırh seti, şüphesiz tüm oyundaki en iyi zırh setidir. Bu seti almak ise hiç kolay değil. New Game Plus modundaki tüm Valkürleri yenmeniz gerekiyor. Tüyler ürpertici adeta. New Game'de bile aşırı zor olan Valkürleri bir de New Game+ modunda yenmeniz gerekiyor.

Zırhı bu kadar tehlikeli bir set yapan şey Glass Ballista yeteneğidir. Bu inanılmaz yetenek, Kratos'un saldırılarını büyük ölçüde artırırken aynı zamanda aldığı hasarı da yükseltiyor. Verilen hasar artışı kesinlikle inanılmaz, bu da oynayacağınız yüksek riski telafi ediyor. Oyunun sunduğu hemen hemen her şeyi yaptıktan sonra büyük olasılıkla bu seti alacak olmanız aslında bir yandan da kötü... Ancak zırhın amacı gerçekten "God Mode" açmış gibi bir oynanış deneyimi sunmak.

god of war zeus seti

Ares Seti

New Game Plus içerisindeki tüm zırh setleri, temel oyundaki setlerin yükseltilmiş versiyonlarıdır. Ancak, yalnızca New Game Plus içerisinde elde edilebilen iki kusursuz zırh seti bulabilmek de mevcut. Bunlardan biri de Ares isimli bir zırh seti olarak karşımıza çıkar. Bu set, Hraezlyr'i yendikten sonra craftlanabilir. Craft için ise hem, Skap Slag hem de Hacksilver'a ihtiyacınız olacak. Ağır bir Rage build'i yapmak istiyorsanız bu set tam size göre. Rage Fiend avantajı, kazanılan Rage'i büyük ölçüde artırır. İşin dezavantajı ise, Rage çubuğunun azalması ve etkinleştirildikten sonra daha hızlı boşalmasıdır. Yani oyun sizi biraz dengeliyor.

Deadly Mist Seti

Ivaldi'nin ölümcül sis seti kesinlikle ana oyundaki en iyi zırh setidir. Niflheim'dan Mist Echoes elde etmenizi gerektirdiğinden, hayal kırıklığınız ve endişeleriniz de bu noktada başlayabilir. Bununla birlikte, bu zırh setinin sona saklamasının bir nedeni var. Ölümcül sis isimli zırh parçalarının tümü, az miktarda sağlık yenilenmesi ekleyen Yenileyici Öz avantajını içerir. Her birini tamamladığınız ve kuşandığınız zaman bu avantaj 5 kata kadar artıyor. Bu sebeple her bir parçayı giymek isteyeceksiniz. Bunu yapmak için Mist Echoes'a ek olarak Niflheim Alloy ve Ivaldi's Rusted Armor'a da ihtiyacınız olacak. İşin özünde bu set için bayağı bir zaman harcamanız gerekiyor.

deadly mist seti

Fallen Ash Seti

Kratos'un belki de içinde en iyi göründüğü bu epik zırh setini kesinlikle elde etmek isteyeceksiniz. Smoldering Embers, Crests of Flame, Crests of Surtr ve Pristine cevherlerini içeren bu set için gerekli olan malzemelere ihtiyacınız olacak. Tarzı bir yana bırakalım, bu zırh seti Kratos'u tam anlamıyla yürüyen bir cehenneme çeviriyor. Bu setteki Ateş Misillemesi yeteneği, Kratos'a hasar aldığında yakındaki düşmanları yakma şansı verir. Bunun olma olasılığı ise, giyilen her set parçası ile artacaktır.

Smoldering Brimstone Seti

Muspelheim bölgesinin kilidini açtığınızda hemen savaşa atılmak içten bile değil. Buradaki düşman ordularından birkaç epik zırh seti için gerekli malzemeleri elde edeceksiniz. Bu setlerden ilki Smoldering Brimstone setidir. Bu seti harika yapan şey, her parçanın Ateş Aurası avantajını içermesidir. Ateş Aurasını etkinleştirmek, Kratos'un gücünü arttırır ve hasar aldıktan sonra sağlığınızı bir miktar yeniler. Setin üç parçasını da giyerek Ateş Aurası şansını artırabilirsiniz.

smoldering brimstone zırh