Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
262,49
den başlayan fiyatlarla
Control Ultimate Edition
159,00
den başlayan fiyatlarla
Europa Universalis IV
18,50
den başlayan fiyatlarla
God of War En İyi Zırh Setleri

God of War En İyi Zırh Setleri

Santa Monica Studios tarafının yeni God of War oyunu, piyasaya sürüldüğünde hemen hemen herkesi şaşırttı. Doğrusal bir Hack & Slash oyunu yerine, bu yeni giriş, çok miktarda keşif ve RYO ögesi sunuyor.

Öğrenmesi basit, ancak ustalaşması zor olan dövüş, başlangıçta yüzeyde ortaya çıkmayan çok fazla derinliğe sahiptir. Oyuncuların oyun hakkında sevdiği bir yön, yapılarının çeşitliliği ve özelleştirmesiydi. Kratos artık her biri kendi istatistiklerine ve bonus avantajlarına sahip belirli zırh parçalarını kullanabiliyor. Bu setlerden bazılarını elde etmek oldukça zor olabilir, ancak ödüller de çabaya değer. İşte sizi oyunda bir tanrı yapacak en iyi zırh setleri.

God of War
God of War
262,49
den başlayan fiyatlarla

Zeus Seti

Zeus isimli zırh seti, şüphesiz tüm oyundaki en iyi zırh setidir. Ayrıca, New Game Plus modundaki tüm Valkürleri yenmeniz gerekeceğinden elde edilmesi en tehlikeli ve en zor olanıdır. Onu bu kadar tehlikeli bir set yapan şey Glass Ballista yeteneğidir. Bu inanılmaz yetenek, Kratos'un saldırılarını büyük ölçüde artırırken aynı zamanda aldığı hasarı da yükseltiyor. Verilen hasar artışı kesinlikle inanılmaz, bu da oynayacağınız yüksek riski telafi ediyor. Oyunun sunduğu hemen hemen her şeyi yaptıktan sonra büyük olasılıkla bu seti alacak olmanız aslında bir yandan da kötü...

god of war zeus seti

Ares Seti

New Game Plus içerisindeki tüm zırh setleri, esasen, temel oyundaki setlerin yükseltilmiş versiyonlarıdır. Ancak, yalnızca New Game Plus içerisinde elde edilebilen iki kusursuz zırh seti eklendi. Bunlardan biri de Ares isimli bir zırh seti olarak karşımıza çıkar. Bu set, Hraezlyr'i yendikten sonra üretilebilir. Hem, Skap Slag hem de Hacksilver'a ihtiyacınız olacak. Katı bir Rage yapısı yapmak istiyorsanız bu set tam size göre. Rage Fiend avantajı, kazanılan Rage'i büyük ölçüde artırır. İşin dezavantajı noktası, Rage çubuğunun azalması ve etkinleştirildikten sonra daha hızlı boşalmasıdır.

Deadly Mist Seti

Ivaldi'nin ölümcül sis seti kesinlikle temel oyundaki en iyi zırh setidir. Niflheim'dan Mist Echoes elde etmenizi gerektirdiğinden, hayal kırıklığı bu noktada başlayabilir. Bununla birlikte, bu zırh setinin sona saklamasının bir nedeni var. Ölümcül sis isimli zırh parçalarının tümü, az miktarda sağlık yenilenmesi ekleyen Yenileyici Öz avantajını içerir. Bu avantaj 5 kata kadar istiflenebildiğinden her bir parçayı giymek isteyeceksiniz. Bunu yapmak için Mist Echoes'a ek olarak Niflheim Alloy ve Ivaldi's Rusted Armor'a da ihtiyacınız olacak. Bu set için bayağı bir zaman harcamanız gerekecek.

deadly mist seti

Fallen Ash Seti

Kratos'un nasıl görüneceğinden dolayı bu epik zırh setini kesinlikle yapmak isteyeceksiniz. Smoldering Embers, Crests of Flame, Crests of Surtr ve Pristine seviyedeki cevherleri içeren bu set için gerekli olan aynı malzemelere ihtiyacınız olacak. Tarz bir yana, bu zırh seti Kratos'u yürüyen bir cehenneme çevirerek etrafınızdaki düşmanları ateşleyebilir. Bu setteki Ateş Misillemesi yeteneği, Kratos'a hasar alındığında yakındaki düşmanları yakma şansı verir. Bunun olma şansı, giyilen her parça ile artacaktır.

Smoldering Brimstone Seti

Muspelheim bölgesinin kilidini açtığınızda hemen savaşmaya başlamak isteyeceksiniz. Çeşitli düşman ordularını alt etmek, birkaç epik zırh seti için gerekli malzemeleri elde etmenizi sağlayacaktır. Bu setlerden ilki Smoldering Brimstone setidir. Bu seti harika yapan şey, her parçanın Ateş Aurası avantajını içermesidir. Ateş Aurasını etkinleştirmek, gücü arttırır ve hasar alındıktan sonra bir miktar sağlığı yeniler. Üç zırh parçasının hepsini giymek Ateş Aurası şansını artıracaktır, bu nedenle tam zırh setini kuşanmak en iyisidir.

smoldering brimstone zırh