Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
262,49
den başlayan fiyatlarla
Control Ultimate Edition
159,00
den başlayan fiyatlarla
Europa Universalis IV
18,50
den başlayan fiyatlarla
God of War En İyi Yan Görevler

God of War En İyi Yan Görevler

Pek çok hayran, efsanevi serinin bir sonraki bölümünü bekliyordu ve God of War, oyunculara ikonik karaktere yepyeni bir bakış ve başlangıç için duygusal bir hikaye sunarak büyük bir sevgi kazandı.

Bununla birlikte, günümüz ortamında açık dünya oyunlarının gücü, oyuncuların kendileri için keşfedebilecekleri ekstra içeriğe doğru eğilmektedir. Ancak yeterince büyük bir dünya ile, yılın en iyi oyunlarından birinin bile bazı düşük noktaları olması gerekir. Yan görevlerin çoğu, İskandinav mitolojisi hayranlarının yeni dünyasını renklendirdi ve geride, değerlerinden çok daha fazla zaman ve çaba harcayan bazı avareler bıraktı. İşte bu video oyununda bulabileceğiniz bazı en iyi ve en kötü yan görevler.

En İyi Yan Görevlerden Biri: Valkürler

Tüm zamanların en zorlu yan görevi olsa da, aynı zamanda en tatmin edici olanlardan biridir. Valkürlerin lideri şeklinde oyundaki en zorlu düşmanı ele alan oyuncular, Sigrun'un agresif ve kapsamlı saldırılarından kaçınırken cephaneliklerindeki her aracı çıkarmak zorunda kalacaklar.

god of war yan görevler

Bu mücadeleye girmeye karar veren herkes, ölümler ve başarısızlıklarla dolu uzun bir yolun içindedir ve bu, nihai galibiyeti daha da tatmin edici kılan bir şeydir. Övünme hakları ve güven artışının yanı sıra, Sigrun'u yenmek, oyunculara Valkür zırhları için bir ton yükseltme malzemesi ve diğer düşmanları bir esinti gibi hissettirmek için değiştirilmiş parçalar verecek.

God of War
God of War
262,49
den başlayan fiyatlarla

En Kötü Yan Görevlerden Biri: Niflheim

Ortaya çıkan birçok görevden çok daha fazla eziyet olan Niflheim, oyunda ziyaret edilecek en çileden çıkarıcı bölge olabilir. Alan, oyuncuların açılış alanında bir miktar başarı elde etmeye başlayana ve sonunda Sindri'den Mist zırhı satın alana kadar direnemeyecekleri bir sisle kaplıdır. Oyuncular, tüm sağlıklarını ve ilerlemelerini aniden kaybetme tehdidi altındayken, kolayca yenilebilirden, büyük bir zaman emmeye kadar değişen rastgele düşman çeşitlerini eziyorlar. En zor görevler bir başarı duygusuyla gelirken, Niflheim çok az ödül için çok fazla stres sunuyor.

nilfheim god of war

En İyi Yan Görevlerden Biri: Ejderhalar

Cücelere yardım etmek, bu günlerde kardeşlere yardım etmekten, açgözlü Fafnir'i serbest bırakmaya kadar Kratos'un inancının bir parçası haline geldi. Ancak oyuncular köprünün sağındaki derme çatma hapishanesine ulaştığında, onu ejderha şeklinde ve ciddi şekilde yardıma muhtaç olarak görmek şok edici olabilir. Oyunda mevcut olan üç ejderha lütfundan biri olan bu görev, daha kısa ve daha yoğun bir rotayı takip ediyor. Bu aşamada ortalama görev kesinlikle daha yoğun bir yapıda ama son düşmanları yendikten sonraki ödüller beklemeye değer.

En Kötü Yan Görevlerden Biri: Fafnir'in Hazinesi

Kratos'un yeni arkadaşı Sindri, bir cüce koleksiyoncu deposunda kilitli değerli bir Whetstone'a atıfta bulunarak bu görevi oldukça önemli hale getirecek. Bu, oyuncuları Fafnir's Ravine'e götürür. Orası labirent gibi bir depodur ve içerideki 4 odayı keşfedebilirsiniz. Pek çok oyuncu bu görevi yapacak ancak bu görev bizi düşük seviyeli bir ihanete götürecek ve sonuçta takımı taşsız ve alt seviyelerde yer alan bir hikayeyi başka bir göreve bırakacak. Yani, hiç de tatmin edici olmayan bir sonuç elde edeceksiniz.

fafnirin hazinesi god of war

En İyi Yan Görevlerden Biri: Çekicin Düşüşü

Ana yoldan erken ayrılmak isteyenler için mevcut ilk yan görevlerden biridir Hammer Fall. Oyuncuların oyunda ne kadar ilerlediklerine olduklarına bağlı olarak, bu, sonunda bir Thor heykelini indirmeden önce birkaç adım ve bölgeleri tekrar ziyaret etmeyi gerektirecektir. Bu, oyunda çoğu kişinin istediği bir şey gibi görünüyor. Kratos'u Veithurgard'a götürecek, mutsuz bir ruhun resmi iyiliğe başlayacağı; Veithurgard Geçidi'ni geçmesi ve bir adadaki zümrüt heykeli görmesi için göndereceği bir maceraya tanıklık edilecek. Altın zincirleri yok etmek ve heykelin devrilmesini izlemek, oyuncular efsanevi bir eşyayı kazıp, düşmüş ruhun intikamını alacak. Sonucunda da güzel bir ganimetin sahibi olacaksınız.