Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
289,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
219,12
den başlayan fiyatlarla
God of War En İyi Yan Görevler

God of War En İyi Yan Görevler

Pek çok hayran, efsanevi serinin bir sonraki bölümünü bekliyordu ve God of War, oyunculara ikonik karaktere yepyeni bir bakış ve başlangıç için duygusal bir hikaye sunarak büyük bir sevgi kazandı.

Günümüz ortamında açık dünya oyunlarının gücü, oyuncuların kendileri için keşfedebilecekleri ekstra içeriğe doğru eğilmektedir. Ancak yeterince büyük bir dünya ile, yılın en iyi oyunlarından birinin bile bazı yetersiz noktaları olması gerekir. Oyundaki yan görevlerin çoğu ise, İskandinav mitolojisi hayranlarının yeni dünyasını renklendirdi. Biz de God of War'da bulabileceğiniz bazı en iyi ve en kötü yan görevler.

Valkyries

Valkürler tüm zamanların en zorlu yan görevi olsa da, aynı zamanda en tatmin edici olanlardan biridir. Neredeyse bir Souls boss'u gibi düşünebilirsiniz bu Valkürleri. Valkürlerin lideri ve oyundaki en zorlu Boss olan Sigrun'un agresif ve kapsamlı saldırılarından kaçınırken cephanemizdeki her silahı kullanmak zorunda kalabiliyoruz.

god of war yan görevler

Bu savaşa girmeye karar veren herkes, bol bol ölmeye hazır olsun. Fakat en sonda elde edeceğiniz nihai galibiyet gerçekten büyük bir tatmin olmuşluk uyandırıyor. 

God of War
God of War
145,00
den başlayan fiyatlarla

Niflheim

Ortaya çıkan birçok görevden çok daha fazla zorlayıcı olan Niflheim, kelimenin tam anlamıyla çileden çıkarıcı bir bölge olabilir. Niflheim, genel anlamda büyük bir sisle kaplıdır. Burada birden fazla düşmanla aynı anda kapışmamız ve canımızı da korumamız gerekiyor. Fakat bu bölgenin sonunda elde edeceğiniz ödüller, çektiğiniz çileye kıyasla çok az kalıyor.

nilfheim god of war

Ejderhalar

Fafnir'i serbest bırakmak, Kratos'un isteklerinden biri haline geldi. Oyunda yer alan üç ejderha görevi de birbirinden keyifli mekaniklere sahip. Bu görevlere ulaşması ve orada yer alan düşmanları temizlemek epey bir zaman alıyor.

Fafnir'in Ganimeti

Bu görev de Niflheim gibi gizemli bir başlangıca ve hüsrana uğratan bir sona sahip. Bir Whetstone'a atıfta bulunarak görevimize başlıyoruz. Oyun bizi oradan Fafnir's Ravine bölgesine götürüyor. Burası tamamen labirent gibi bir depo ve içeride 4 adet odayı keşfediyoruz. Onca uğraşa rağmen görev sonunda bizi bekleyenlerin değeri gerçekten çok düşük.

fafnirin hazinesi god of war

Hammer Fall

Hammer Fall ana görevlerden erkenden sapmak isteyenler için en iyi yan görevlerden biridir. Oyun önce bizi Veithurgard'a götürecek ve o bölgede yer alan mutsuz bir ruh ile konuşacağız. Bu turuncu renkli ruh, bize babasını Thor'un öldürdüğünü, annesinin ise buna rağmen görkemli bir Thor heykeli diktiği konusunda içini döküyor. O heykel yıkılmadan da bu bölgeden ayrılamayacağını bize söylüyor. Sonrasında rotamızı Veithurgard'a çeviriyoruz ve Thor heykelini yerle bir ediyoruz. Hem tatmin edici hem de güzel ganimetler barındıran bir yan görevdir Hammer Fall.