Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
55,00
den başlayan fiyatlarla
Gerçekliği Unutturan Sanal Gerçeklik Oyunları

Gerçekliği Unutturan Sanal Gerçeklik Oyunları

Birçok oyuncuya göre geleceğin teknolojisi olan sanal gerçekçilik başlıkları, günümüzde de yavaş yavaş tüm dünyaya yayılıyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte de sanal gerçekçilik temelli ve bu teknolojiye destek veren oyunların sayısı da artıyor.

Peki, en iyi sanal gerçekçilik oyunları hangileridir? İşte bu yazımızda da tam olarak o sorunun cevabını vermeye çalışacağız ve sizler için en iyi sanal gerçeklik oyunlarını listeleyeceğiz.

Beat Saber

Star Wars ve ritim oyunlarını seviyorsanız, Beat Saber muhtemelen başından kalkmayacağınız bir oyun olacaktır. Bu oyunda, Rock Band ve Guitar Hero oyunlarında olduğu gibi karşınıza basmanız gereken notalar geliyor arkada çalan müzik ile alakalı olarak ama Beat Saber oyununda notalara basmak yerine, elinizdeki ışın kılıçları ile notaları ortadan ikiye kesiyorsunuz. Mod desteği ve daha fazlası ile Beat Saber, muhteşem bir oyun haline geliyor sanal gerçekçilik için.

Beat saber en iyi VR Oyunları

Beat Saber
Beat Saber
50,00
den başlayan fiyatlarla

Pavlov VR

Eğer ritim oyunları size göre değilse, kendinizi direkt olarak bir savaşın içinde hissetmek istiyorsanız da Pavlov VR oyununa yönelebilirsiniz. Bu oyun, Counter-Strike benzeri bir şekilde taktiksel savaş deneyimi sunuyor oyunculara. Gerçekçi şarjör değiştirme özelliği ile sanal gerçekçilik teknolojisini güzel bir şekilde harmanlamayı başarmış olan Pavlov VR, şu anda da kendi türünün en iyisi gibi görünüyor.

Pavlov VR En iyi VR Oyunları

Pavlov VR
Pavlov VR
40,00
den başlayan fiyatlarla

Blade and Sorcery

Silahlarla yapılan savaşların öne çıktığı oyunlar size göre değilse, kendinizi daha fantastik bir evrende hayal etmek istiyorsanız da Blade and Sorcery oyununa yönelmeniz gerekecek. Tamamen sanal gerçekçilik başlıkları için geliştirilmiş olan bu oyunda, geçmiş zamanlara dönüyoruz ama büyü temelli bir evren ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu oyunda farklı silahları ve büyüleri kuşanarak, karşımıza çıkan düşmanları, fizik temelli bir ortamda öldürmeye çalışıyoruz.

Blade and sorcery en iyi VR oyunu

Blade and Sorcery
Blade and Sorcery
32,00
den başlayan fiyatlarla

Half-Life: Alyx

Sanal gerçekçilik başlıklarında belki de oynayabileceğiniz en kaliteli oyunlardan olan Half-Life: Alyx, sizleri serinin ilk iki oyununun arasına götürecek ve yaşanan olaylara farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak. Half-Life markası için aslında önemli bir oyun olan Half-Life: Alyx, sanal gerçekçilik başlıklarının neler yapabileceklerini bizlere gösterdi ve çıkışını gerçekleştirdiği senenin en iyi sanal gerçekçilik oyunu olmayı da başardı.

Half life alyx en iyi VR Oyunları

Half-Life: Alyx
Half-Life: Alyx
18,50
den başlayan fiyatlarla

Phasmophobia

Psikolojik korku oyunu olan Phasmophobia, aslında sanal gerçekçilik başlığı olmadan da oynanabiliyor ama sanal gerçekçilik aracılığı ile Phasmophobia oyununun dünyasına girdiğiniz zaman her şey bambaşka bir seviyeye çıkıyor. Halihazırda oldukça eğlenceli ve gerilim dolu bir korku oyunu olan bu yapıt, sanal gerçekçilik sayesinde eğlencesini ve korku ögesini neredeyse ikiye katlıyor. Özellikle arkadaşlarınız ile bu oyunda çok eğlenebilirsiniz.

Phasmophobia VR en iyi sanal gerçeklik oyunu

Phasmophobia
Phasmophobia
23,00
den başlayan fiyatlarla

BONEWORKS

Deneysel sanal gerçekçilik oyunlarından biri olan BONEWORKS, fizik temelli yapısı ve eğlenceli oynanışı ile kendi türünün en iyilerinden biri olmayı başarıyor. Fizik temelli ve eğlenceli silahlar, benzersiz bir macera deneyimi, gizemli mimariler, birbirinden farklı düşmanlar ve çok daha fazlası BONEWORKS oyununda sizleri bekliyor. Eğer gelişmiş sanal gerçekçilik teknolojilerini görmek istiyorsanız, bu oyuna mutlaka bir şans vermelisiniz.

boneworks vr oyunu

BONEWORKS
BONEWORKS
50,00
den başlayan fiyatlarla

Fallout 4 VR & The Elder Scrolls V: Skyrim VR

Bethesda şirketinin piyasaya sürdüğü en sevilen rol yapma oyunlarından olan Fallout 4 ve The Elder Scrolls V: Skyrim oyunları da sanal gerçekçilik için piyasaya sürüldü. Fallout 4 VR ve The Elder Scrolls V: Skyrim VR, temel oyunun tamamını sanal gerçekçilik ortamında oynanabilir olarak oyunculara sunuyor. Yani, bilgisayarlarda geleneksel şekillerde oynadığınız bu oyunlar, aynen sanal gerçekçilik dünyasına aktarılıyor. Derin bir rol yapma oyunu deneyimi için önerilir.

Fallout 4 VR Oyun

Fallout 4 VR
133,00
den başlayan fiyatlarla
The Elder Scrolls V: Skyrim VR
133,00
den başlayan fiyatlarla