Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Forza Horizon 5 Kapak Arabaları

Forza Horizon 5 Kapak Arabaları

Açık dünya tipindeki yarış oyunlarının hayranları için gerçekten heyecan verici bir yaz oldu. Forza Horizon 5, dünyaya yalnızca birkaç ay önce tanıtıldı ve o zamandan beri Let's ¡Go! isimli canlı yayınlar ile oyun hakkında bolca detay verildi.

İster Meksika'nın kendine özgü biyomlarında bir tur olsun, ister araba ses sistemine yapılan gösterimler olsun, ister hayranlık uyandıran HDR gökyüzünün nasıl hazırlandığına dair ayrıntılı bir bakış olsun, sizi Meksika'ya giden yolculuğa götürmek için yola çıkıldı. Yalnız, bu yolculuk bitmedi. 

Mercedes-AMG ONE, Formula 1 hibrit teknolojisini sokaklara taşıyor

Forza Horizon 5 oyununun kapak arabaları hakkında bilmeniz gereken her şey sonunda belli oldu ve ilk sırada da Mercedes-AMG ONE var. 350 km'nin üzerinde maksimum hıza ulaşan bu araba, Formula 1 hibrit teknolojisini pistten sokağa neredeyse birebir kullanan ilk otomobil olarak geçiyor. Geliştirici ekip, AMG ONE'ın yenilikçi gücünü elinize resmen veriyor, böylece Meksika'nın sokaklarını ve yollarını eşi görülmemiş bir şekilde neredeyse sınırsız hızlarda keşfedebilirsiniz.

Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
299,00
den başlayan fiyatlarla

Mercedes-AMG ONE aracına 2021 model Ford Bronco Badlands katılıyor. Sağlam mühendisliği, Meksika'nın uçsuz bucaksız arazisinde canlandırıcı bir arazi deneyimi sunmaya hazır olduğu anlamına geliyor. F-Serisi kamyonun sağlamlığı ve Mustang'in performans ruhu ile inşa edilen Bronco, bilinen yolların ötesine geçmek ve Meksika'nın her santimini ve canlı biyomlarını keşfetmek için tam donanımlıdır.

forza horizon 5 arabalar

Playground Games tarafının Mercedes-AMG ve Ford ile olan harika ortaklığı sayesinde Forza Horizon 5 oyuncularının bu yılın en çok beklenen araçlarının direksiyonuna geçeceği için çok büyük bir heyecan var ortada. Yemyeşil ormanlardan ve kumlu çöllerden aktif bir yanardağın tehlikeli zirvesine kadar bir sonraki keşif gezinizin nereye gittiği önemli değil, bu eşsiz, göze çarpan ikilide Meksika'nın güzel, geniş topraklarından yararlanmak için mükemmel bir yol arkadaşı bulacaksınız.

Bu arabalar ile nerelere gideceğiz?

Forza Horizon 5, “Initial Drive” olarak adlandırılan bir açılış bölümü ile başlayacak. Horizon Festivali'ne gelmeden önce sizi bekleyen egzotik sürüşlere, muhteşem ortamlara ve maceralı doğaya ufak bir bakış atabileceksiniz Initial Drive aracılığı ile. Meksika'yı ilk kez deneyimlediğinizde, karla kaplı aktif Gran Caldera yanardağının tepesindeki Ford Bronco Badlands'in kontrolünü ele geçireceksiniz. Burası, bir Forza Horizon oyununda şimdiye kadarki en yüksek nokta olacak ve oraya da bir kargo uçağının deposundan ayrılıp, paraşüt ile atlayacaksınız. 

Ardından, asfaltı Meksika tarım arazisinde yükselen bir toz fırtınasına doğru yırtarken agresif bir StreetHunter geniş gövdeli kitine sahip 2020 model Corvette Stingray C8'i devralacaksınız. Açılış bölümü sırasındaki her geçişte olduğu gibi, bir kargo uçağından paraşütle atladığınızda yere çarpacaksınız - Horizon Festivali, Meksika'da işleri böyle yapmayı seviyor gibi görünüyor. 

forza horizon 5 araç listesi

Porsche 911 Desert Flyer'da yüksek hızlarda yoğun orman ağacı gölgeliklerinden geçerken flamingolara yol açın. Bu tropik orman, güneş ışınları gür yeşillikler arasında hayatına devam ettiği için yoğun bir bitki örtüsüyle kaplıdır, bu nedenle önceden bir çift güneş gözlüğü almayı unutmayın. İyi haber şu ki, arabanızın çamur patikalarından aldığı her türlü pislik, ormanın her tarafına yayılan kristal berraklığındaki su akıntıları tarafından hızlıca yıkanacak. Gizli tapınağa ulaştığınız zaman, 911 Desert Flyer, yeni gibi parlayacak.

Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
299,00
den başlayan fiyatlarla

Ancak elbette bu deneyim Mercedes-AMG ONE olmadan tamamlanmış sayılmaz. Meksika'nın güneşte kavrulmuş kayalık sahili boyunca Yaşayan Çölün kalbindeki Horizon Festivali'ne kadar bu gerçekten çarpıcı, yüksek performanslı hibrit araba ile tam hızda ustalaşmaya hazır olun. Bu, benzeri olmayan bir sürüştür, bu yüzden kemerlerinizi bağlayın çünkü bu sefer kargo uçağından atlamıyorsunuz, Mercedes-AMG ONE o kadar değerli ki kargo uçağı, arabayı bırakmak için Meksika'nın sahiline iniş yapıyor.