Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
197,40
den başlayan fiyatlarla
Days Gone
123,00
den başlayan fiyatlarla
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
109,00
den başlayan fiyatlarla
FM 22 Milli Takım Yönetmek

FM 22 Milli Takım Yönetmek

Çoğu futbolcunun onaylayacağı gibi, ulusunuzu temsil etmenin sevinci gibisi yoktur; Ülkeniz adına sırılsıklam olmuş her forma ve dökülen her gözyaşı (mutluluktan ya da acıdan) daha fazlasını ifade eder.

Football Manager 2022 oyunundaki milli takım yönetimini daha iyi öğrenerek, ulusunuzu zafere ve ölümsüzlükte bir yere götürmenize izin verebilirsiniz.

Çoğu insan muhtemelen sadece bir milli takımı yönetme niyetiyle bir oyun kurmaz. Ancak, eğer öyleyseniz, nihai ödülleri eve götürmek için en iyi şansı elde etmek için nasıl taktik kuracağınızı merak edebilirsiniz. Bu büyük ölçüde hangi ulusu yönettiğinize bağlı. İlk başta sorumluluğunu üstlenecek bir ulus ararken, her bölgedeki en büyük taraflardan birini seçeceksiniz. Bununla birlikte, bazen dünyanın minnow'larından birini uluslararası zafere götürmek isteyeceksiniz. Bunu yapmak için veritabanı ayarlarını yapmanız gerekir.

Football Manager 2022
Football Manager 2022
299,00
den başlayan fiyatlarla

Yerel Ligleri Yükleme

Küçük, orta veya büyük bir veritabanı seçtiğiniz sağ üstteki açılır listenin altında 'Gelişmiş…' seçeneğini göreceksiniz. Bunu seçmek, özel bir kurulum oluşturmanıza ve Montserrat veya Laos gibi daha küçük ülkelerden birini etkinleştirmenize olanak tanır. Gelişmiş bölümdeki seçenekler, oyundaki tüm uluslararası oyuncuları yüklemenize izin verebilir, ancak bizim odak noktamız uluslardır. Açılır menüden istediğinizi seçin ve ardından oynanamayan liglerden olanlar da dahil olmak üzere ülkelerinden tüm oyuncuları eklemek için ilgili kutuları işaretleyin. Bu yapıldıktan sonra, yüklenmesini istediğiniz ligleri seçme ve ardından hepsini çözme durumudur.

Güçlü bir yerel lige sahip ülkeler için, yalnızca kendi liglerinizi, özellikle de birinci ve ikinci kademeleri yüklemek yeterli olabilir. Ancak durum böyle değilse, en büyük isimlerinizin ticaretlerini nerede yürüttüğünü öğrenin. Örneğin Güney Amerika ülkeleri genellikle en büyük yıldızlarına ve gelecek vadeden isimlere Avrupa'nın en iyi beş liginden birinde oynuyor, bu yüzden onların da yüklenmesi gerekiyor.

fm 22 milli takım yönetmek

Kayıt dosyanızı oluşturduktan sonra, milli takım yönetmekle ilgili anlamanız gereken ilk şey, menüler ve seçenekler bile farklı olduğu için kulüp tarafını yönetmek gibi bir şey olmadığıdır. Uluslararası yönetimin ilk ve en bariz eksikliği transferler menüsüdür. Bir Milli Takım patronu olarak, dışarı çıkıp kadronuz için bir açıklama imzalayarak talihinizi değiştiremezsiniz, ancak aynı zamanda bu hayati imzaları almak (veya çalışma izinlerini güvence altına almak) konusunda endişelenmenize de gerek yok. Bunun yerine, yönetmeyi seçtiğiniz ulusun sunduğu kaliteye güvenmelisiniz. Bu, Ulusal Havuz menüsünde gösterilir.

FM 22 Milli Takıma Oyuncu Çağırma

Milli Pano, milli takım yöneticisi olarak göz kulak olduğunuz her oyuncuyu etkin bir şekilde gruplandırır. Ulusal takımlardan herhangi biri için yararlı olduğunu düşündüğünüz her oyuncu (genellikle A Takımı, B Takımı, 21 Yaş Altı, 20 Yaş Altı ve 19 Yaş Altı), çağrılmaya hazır olarak ulusal havuzda olacaktır. Futbolcuları kontrol ederken yalnızca koçlarınız ve yöneticileriniz olduğunu fark edebilirsiniz. Herhangi bir sağlık personelinin eksikliğini açıklayabiliriz, çünkü uzun süreli yaralanmalar oyuncuya sahip olan kulüp tarafından ele alınacaktır, ancak scout'lar nerede?

Cevap, uluslararası oyunun oldukça özgür takviminde bir kez daha yatıyor. Bir kulüp kariyerinde, koçluk ekibiniz kadronuzla hafta içi, hafta sonu çalışarak bağlanır. Ulusal bir takımı yönetirken, koçluk ekibiniz çoğu hafta müsaittir, bu nedenle keşif yapanlar genellikle onlar olur. İzcilik menüsünde, antrenörlerinizden herhangi bir sayıda kritere göre Ulusal Panınıza eklemek için oyuncu aramasını isteyebilirsiniz. Ülkeyi temsil edebilecek ve henüz ilan etmemiş oyuncuları bile arayabilirsiniz. Bu, özellikle daha küçük yetenek havuzları olan veya birçok çifte vatandaşlık vakası olan ülkeler için faydalıdır.

Football Manager 2022
Football Manager 2022
299,00
den başlayan fiyatlarla

Ayrıca Ulusal Panonuzda listelenen oyuncuların performansları hakkında raporlar sunacak, oyuncuyu hareket halinde görmek için izleyebileceğiniz maçlar önerecek veya maçlara kendileri seyahat edecek ve nasıl oynadıkları hakkında size raporlar sunacaklar. Herhangi bir oyuncuyu kadrolarınızdan birine yerleştirmek, Ulusal Panoya dahil ettiğiniz sürece, niteliklerine tam bir göz atmanızı sağlayacaktır. Yeni, daha önce keşfedilmemiş yetenekler bulmak için izcilerinizi kullanmak, özellikle daha küçük ülkelerde hayati önem taşır. Onları bir sonraki seviyeye taşımak ve dünya sıralamasında yükselmek için doğru oyuncuları bulmanız ve ayrıca gelecek nesil ulusal kahramanları geldikleri sırada belirlemeniz gerekir.