Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
127,08
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
Ücretsiz
Film İzler Gibi Oynadığınız Sinematik Oyunlar

Film İzler Gibi Oynadığınız Sinematik Oyunlar

Bu tip sinematik oyunlar aslında oyun ve film karışımı da diyebiliriz. Genellikle hikaye tabanlı oyunlarda sinematik yapılar dikkatimizi çeker. Bir hikayeye dayalı yapılan bir oyunda hikayenin oyun kısmının yanında bir de bizlere izletilen kısmı vardır daima.

Yapımcılar bu sinematikler büyüleyici olsun diye çok çalışmaktadırlar. Durum böyle olunca sinematik yapıları ile de dikkat çekmekte olan oyunlar her daim olacaktır.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ve Mother Base'in düşüşünden dokuz yıl sonra, Snake namı değer Big Boss dokuz yıllık bir komadan uyanır. Uyandığında yıl 1984 olmuştur. Nükleer silahlar küresel krizi şekillenmesinde önemli rol oynarken, dünya soğuk savaşa elverişli bir ortama dönüşmekte. İntikam peşinde koşan Snake, yeni bir özel ordu kurar ve XOF gölge tarikatının peşinden savaş alanına geri döner.

sinematik oyunlar

METAL GEAR SOLID ekibi, kısır döngülerine yakalananlardan kaynaklanan savaş psikolojisi ve zulüm gibi olgun temaları keşfetmeye hevesle devam etmektedir. Harikulade açık dünya tasarımı, gerçekçi görsel uygunluğu ve oyun tasarım özelliklerinin zenginliği ile yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan MGSV: The Phantom Pain, sinematik hikaye anlatımı biçimi açısından oyun sektörünün ayırt edici özelliklerinden biri olarak damgasını vurdu. Oyun oynarken görsel bir şölen izlemek istiyorsanız MGSV: The Phantom Pain tam size göre.

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
14,60
den başlayan fiyatlarla

Detroit: Become Human

Yer Detroit, yıl 2038. Teknoloji, insanımsı androidlerin her yerde karşımıza çıkabildiği bir noktaya evrilmiş durumda. Bu Androidler konuşuyorlar, hareket ediyorlar, insan gibi davranıyorlar ama onlar aslında sadece insanlara hizmet eden makineler. Bu uzak gelecekteki dünyayı daha da sinematik hale getirmek için oyunu devasa ve bir o kadar da güçlü bir monitör ile deneyimleyebilirsiniz. Sizinle Detroit dünyası arasında bir köprü kuruyor adeta bu monitör.

Optix MAG274QRF-QD
Optix MAG274QRF-QD

27 inç Ekran

165 Hz Yenileme Hızı

1ms Tepki Süresi

Quantum Dot Teknolojisi

Oyunu birbirinden farklı üç android ile oynamaktasınız ve kaosun eşiğine gelmiş dünyayı onların gözlerinden deneyimleyebilirsiniz, kim bilir belki de ileride gerçekten dünyamız böyle olacak.

Sinematik oyunlar

Her kararınız oyunun gidişatını etkileyecek ve hikayenin farklı yönlerini göreceksiniz. Ahlaki ikilemlerle karşı karşıya kalacaksınız ve kimin yaşayacağına veya öleceğine siz karar vereceksiniz. Yüzlerce seçenek ve onlarca olası son, Detroit'in geleceği ve insanlığın kaderi ne olacak?

Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
58,21
den başlayan fiyatlarla

Death Stranding

Death Stranding, Hideo Kojima'ya göre Strand tipi bir oyundur; Başka bir deyişle, sürekli olarak diğer oyuncularla etkileşimde bulunduğumuz ve birbirimize yardım ettiğimiz bu tür bir oyunu yaratacak olan oyundu. Bu Strand Type Game etkinliği de oyunun tanıtım çalışmalarında önemli bir rol oynadı. Oyunun güzelliği kesinlikle bu "oyuncu dayanışması" bölümleri değil. Yine de oyunda çok az "oyuncu dayanışması" var.

sinematik oyunlar

Death Stranding oyunu büyük bir yönetmen Hideo Kojima tarafından yönetildiğinden, hikaye onun tarafından yazıldığından, oyunu bir hikaye olarak oynamadan önce hepimiz biliyorduk bir hikaye olarak tatmin ediciydi. Hikaye güzel olsa da tabii ki Metal Gear Solid kalitesinde değil. Kojima bazen farklı olamayacak kadar dar, tuhaf ama yine de metaforlarla bezenmiş doyurucu bir hikaye sunabiliyor.

DEATH STRANDING
DEATH STRANDING
953,44
den başlayan fiyatlarla

Heavy Rain

Sayısız simge yapısıyla dolu bağımlılık yaratan psikolojik gerilim filmi kıvamında olan bu oyunu mutlaka deneyimlemelisiniz. Origami Katili olarak bilinen kötü adama karşı gizem ve gerilim dolu dört günlük bir maceraya başlayın.

heavy rain

Katil, cinayetten sonra olay mahallinde ölümü çağrıştıran katlanmış kağıtlar bıraktığı için ona "origami katili" deniyor. Sadık ve farklı motive edilmiş dört karakter, onu yakalamaya çalışır, ancak yeni kurbanını öldürmeden önce katil olur. Hızlı düşünmeli ve hızlı hareket etmelisiniz çünkü yaptığınız her seçim oyunu kökten değiştirecek ve kimin ölüp kimin yaşayacağına siz karar vermelisiniz.

Heavy Rain
Heavy Rain
28,69
den başlayan fiyatlarla

Beyond: Two Souls

Elliot Page ve Willem Dafoe gibi Hollywood yıldızlarının başrol oynadığı benzersiz bir psikolojik gerilim oyunu Beyond: Two Souls, Jodie Holmes'un olağanüstü hayatını oynarken sizi heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor. Jodie, olağanüstü güçlere sahip gizemli bir varlıkla doğuştan gelen bir bağlantısı olan çok farklı bir kızdır.

beyond two souls

Seçimleriniz, kim olduğunu keşfetmek için bir yolculuğa çıkarken olağanüstü maceralar ve yürek burkan kayıplarla karşı karşıya kalan Jodie'nin kaderini belirleyecek. Aiden adında doğaüstü bir varlıkla doğuştan gelen bir bağlantısı olan bir kızın hayatını yaşarken yaptığınız seçimler ve eylemlerle aksiyon dolu bir hikaye oluşturun. Hem Jodie hem de Aiden olarak oynarken, her şeyden önce gerçekte ne olduğunu anlamak için fiziksel ve psikolojik zorluklarla karşılaşın.

Beyond: Two Souls
Beyond: Two Souls
28,69
den başlayan fiyatlarla