Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Fall Guys için en iyi ipuçları

Fall Guys için en iyi ipuçları

Milyonları kasıp kavuran eğleceli mi eğlenceli Fall Guys, oyunu kaybedince canınızı sıkabiliyor. Sizlerle paylaşacağımız en iyi ipuçları sayesinde oyunda ustalaşabilir ve rakiplerinizi teker teker alt edebilirsiniz.

Dünya için 2020 kötü bir yıl olsa da oyun sektörü için dolu dolu geçti diyebiliriz. 2020'de birçok harika oyun piyasaya sürüldü. Maalesef ki hepsi uzun süre oyuncuların ilgi odağında kalmayı başaramadı. Ancak aralarında öyle bir oyun var ki AAA yapımlara bile taş çıkarması ile oyun dünyasında ününe ün kattı. Evet milyonların çılgınlarca oynayıp eğlendiği Fall Guys'tan bahsediyoruz.

Fall Guys yaz aylarında piyasaya çıktı ve anında popüler oldu. Bu popülerlik son aylarda çıkışına göre nispeten azaldı. Geliştirici ekip tam da bu noktada devreye girdi ve Fall Guys 3. Sezon ile karşımıza çıktı.

Yenilikler ile dolu olan Fall Guys 3. Sezon, oyuncuların tekrardan oyuna dönmesini sağladı. Fall Guys 3. Sezon'da oyuncuların kazanması için tatil temalı öğeler ve çok eğlenceli yeni mini oyunlar yer alıyor. Bu yeni oyunlardan bazıları oldukça zorlayıcı olabilir ve ustalaşması zaman alabilir. Fall Guys'ta daha iyi olmak isteyenler! Doğru yerdesiniz. Sizler için paylaşacağımız 10 ipucu sayesinde oyunun ustası olabilirsiniz.

Fall Guys'ta bunları yapan kazanır!

Tundra Run'da boks eldivenlerinden kaçın

Tundra Run, oyundaki en yeni yarışlardan biri konumunda. Bu modda oyuncuların oyun boyunca karşılaştığı birçok engel bulunuyor. Oyuncular mini oyunun belirli noktaları arasında hangi yolu kullanmak istediklerini seçebiliyor. Ancak bu yollardan biri var ki oyunculara kök söktürüyor. Çünkü boks eldivenin olduğu yol oldukça dikkat gerektiriyor. Zora gelemem ben diyorsanız oyunda eldivenin olduğu yolu seçmek yerine diğer yoldan gidin.

Tundra Run'da fanlar başa bela

Oyuncular Tundra Run'ın en büyük engeli olan tüm boks eldivenlerini aşmış olsalar da, mini oyun ikinci yolu seçmek ile bitmiyor. Bir sonraki engel, fanlar. Evet bildiğimiz üfleyen fanlar. Bu fanlar oyuncuları saf dışı bırakmak için olur olmaz yerde devreye giriyor ve sizi pistin dışına iterek diskalifiye olmanız neden oluyor.

Bu engeli aşmanın en hızlı yolu; pistte tamamen sola ya da sağa gitmek. Evet belirli bir bölgeden gittiğinizde fanların itici gücü pek etkili olmuyor. En azından bu şimdilik böyle. Geliştiriciler bu durumu fark edip güncelleme ile düzeltebilir.

Ski Fall'da altın ve gümüş çemberlerden geçin

Her sezonda oyuncuların çemberlerden atlayarak puan aldığı yeni bir mini oyun ekleniyor. İlk sezon, oyuncuları Hoopsie Daisy ile tanıştırdı ve ikinci sezon ise işleri karıştırmak için Hoopsie Legends'ı getirdi. Bu seferki mini oyun ise Ski Fall adlı bir yarış oyunu. Buzlu zeminde aşağı kayarken, oyuncular bronz, gümüş ve altın çemberlerden atlamak zorunda kalıyor. Daha yüksek puanlar için altın ve gümüş çemberlerden geçmeye özen gösterin. Aksi durumda zirveyi başkasına kaptırırsınız.

Bronz oyunculara bir puan, gümüş oyunculara iki puan ve altın onlara beş puan veriyor. Sürekli altın çemberden geçmenin zor olduğunun biz de farkındayız. Ancak rekabetçi oyunlarda en iyi hedeflemeniz gerekiyor. Bu yüzden altın altın altın.. 

Freezy Peak'te birinci olmak

Tundra Run gibi, Freezy Peak'te de birçok engel yer alıyor. Bunlardan ilki sol ve sağda bulunan boks eldivenleri. Bu boks eldivenlerine çarpmamak için yerdeki kar tanelerine dikkat edin. Bu kar tanelerin eldivenin ne zaman tetikleneceğini aslında size söylüyor.

İkinci zorluk ise oyuncuların kartopundan kaçmak ve eldivenlerden yumruk yememeye çalışması oluyor. Bu engeller arasından en iyisi boks eldivenlerine yakın durmak. Çünkü kartopu sizi direkt saf dışı bırakabiliyor. Bu yüzden bırakın kafanıza altın yumruğu yiyin. En kötü yolunuza biraz gecikmeli devam edersiniz.

Kartopuna odaklan

Takımla oynanan yeni mini oyunlarından biri de Snowy Scrap oluyor. Bu oyunda olabildiğince en büyük kartopunu yapmaya çalışıyorsunuz. Ancak kendi kartopununuzu oluştururken, rakiplerin kar topu oluşturmasını da engellemeniz gerekiyor. Size tavsiyemiz rakipleri boşverin. Kendi kartonunuza odaklanın ve en büyüğünü siz yapın. Sonuçta bu mini oyunun ana amacı en büyük kartopunu yapmak. Bu yüzden kendi yolunuza bakın.

Buz üzerinde kalmanın en önemli yolu

Yeni mini oyunlardan biri olan Thin Ice, Hex-A-Gone'a çok benziyor. Oyuncuların altındaki taşlar, yalnızca bir oyuncu üzerlerinde kalana kadar kayboluyor. Taşların üzerinde kalmak için oyuncuların hareket etmesi ve zıplaması gerekiyor. 

Bir taş üzerinde daha uzun süre kalmak için size tavsiyemiz; taş kırmızılaşıp kırılana kadar taşın üzerinde durun ve sonra diğer taşa zıplayın. Bu sayede taşlar daha az kırılacağı için sağa ve sola zıplama şansınız artacak. Rakipleriniz bırakın panik yapıp oradan oraya sıçrasın. Siz sistematik olarak yan yana olan taşlara zıplayarak hayatta kalma şansınızı yükselteceksiniz.

Fall Guys için en iyi ipuçları