Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
En Ucuz Oyuncu Koltuğu

En Ucuz Oyuncu Koltuğu

Bilgisayarımızın başında uzun saatler boyu oyun oynamanın anatomik olarak çok sağlıklı olmadığı bir gerçek. Ancak konforlu oyuncu koltukları sağ olsun koca bir gün hiç rahatsızlık hissetmeden oyun oynayabiliyoruz. Biz de bu içeriğimizde hem konforlu hem de en ucuz oyuncu koltuğu modellerini bir araya getiriyoruz.

Günün sonunda her şey konforunuz için. Rahatımızı koruyabilirsek, oyunlardaki performansınız da bir o kadar pürüzsüz olur. Arasından seçebileceğiniz onlarca oyuncu koltuğu markası ve modeli olduğundan doğru bir seçim yapmak düşündüğünüzden zor olabilir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken birden fazla şey var.

Oyuncu Koltuğu Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Özellikler

Hava Alabilen Tasarım

Bir oyuncu koltuğunda olması gereken en önemli özelliklerden birisi de hava alabilen bir tasarıma sahip olmasıdır. Aksi halde uzun saatler oturursanız bu durum terleme sorununa yol açabilir.

Boyun Desteği

Bir oyun koltuğunda olmasının çok önemli olduğu bir diğer özellik ise başınızı geri yaslayabileceğiniz rahat bir desteğin olmasıdır. Boynunuzun sürekli öne eğik bir şekilde durmasını engellemek ve daha sağlıklı bir pozisyonda oyun oynamanızı sağlamak adına bir oyuncu koltuğunda boyun desteği neredeyse şarttır.

Kolçaklar

Kolçaklar, oyuncu koltuğunun kenarlarında bulunan ve kolunuzu yaslayabileceğiniz aparatlardır. Kollarınızın rahat bir pozisyonda klavye ve mouse ile etkileşimde olması da yine konforunuza ve oyun performansınıza büyük ölçüde katkı sağlar.

Yastıklar

Önemli oyuncu koltuğu özellikleri denildiğinde akla gelen bir diğer madde ise yastıklardır. Bazı oyuncu koltuğu modelleri beliniz hizasında bir yastık bulundurur. Bu yastıklı oyuncu koltuğu modelleri ise vücudunuzun otururken olması gerektiği gibi şekil almasını sağlar.

Uygun Fiyatlı Oyuncu Koltuğu Modelleri

Türksit Shock Oyuncu Koltuğu

Ucuz ve konforlu olarak nitelendirebileceğimiz ilk oyuncu koltuğu Türksit Shock modelidir. 360 derece dönebilen sessiz ve zemine zarar vermeyen dayanıklı mobil tekerleri var bu koltuğun. Ayrıca gerek boyun desteği gerek yastık ve kolçakları olsun her açıdan gayet yeterli bir deneyim sunan bu oyun koltuğu modelinin fiyatı 650 TL bandında.

turksit oyuncu koltuğu

Game Master R64 Oyuncu Koltuğu

Çift mekanizma sayesinde öne, arkaya, aşağıya ve yukarıya doğru hareket edebilen esnek yapısı ile Game Master R64 oyun koltuğu bayağı rahat bir kullanım sunuyor. Üç farklı renk seçeneği ile de odanıza uyumlu olan modelini alabilirsiniz. Bu oyuncu koltuğunun fiyatı ise 700 TL civarında.

game master oyuncu koltuğu

XDrive 15’Li Oyuncu Koltuğu

Bu oyuncu koltuğu modeli ise epey bir kullanışlı. 2D Harekete sahip kolçakları ile sağa ve sola, yukarı ve aşağı hareket edebiliyor. Aynı zamanda oturum kısmının ekstra yumuşatılmış olması sayesinde ekstra konfor sağlıyor. Bunların yanı sıra bel, boyun desteği ve boyun minderi uzun süreli oyun deneyimlerinde bulunmaz bir nimet. Üründeki yüksek kalite suni deri çok uzun süreli oturumlarda terleme yapabiliyor ancak diğer özellikler bunu bastırır nitelikte. XDriver 15’Li oyuncu koltuğu fiyatı ise 1430 TL bandında değişiyor.

xdrive oyuncu koltuğu

Seduna Gamer Series Blade Mood

Seduna Blade Moon oyuncu koltuğu hareketli kollar ve açısı ayarlanabilir sırt ile kontrolü ile ergonomik bir tasarım sunuyor. Böylesine bir tasarım da oyun deneyiminizi büyük bir konfor ile dolduruyor. Aynı şekilde boyun desteği ile uzun süren oyun seanslarınızda hiçbir rahatsızlık hissetmiyorsunuz. Blade Moon oyuncu koltuğu fiyatı ise 1330 TL.

ucuz oyuncu koltuğu

OFİSEL | XPrime Alpha Fab1 Kumaş Oyuncu Koltuğu

Bu oyuncu koltuğunda bulunan Multi Tilt mekanizması ile sırt kısmı 140° geriye doğru yatırılabiliyor. 3D özellikli hareketli ve yumuşak ploretan üst pedli kolçaklar sayesinde ise kollarınız hiç olmadığı kadar büyük bir rahatlığa kavuşuyor. Beliniz ve sırtınız ise yine bu oyun koltuğunda bulunan bel ve sırt desteği sağlayan iki adet yastığı sayesinde huzura eriyor. Özetle gerçekten ortopedik bir kullanım sunan XPrime Alpha Fab1 oyuncu koltuğu oyun deneyiminizi olabildiğince rahatlatıyor. Bu modelin fiyatı ise 950 TL.

xprime oyuncu koltuğu