En İyi Spor Oyunları

En İyi Spor Oyunları

Günümüzde spor sadece fiziki bir aktivite olmaktan çıktı. PC karşısında da bu aktiviteyi yapabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz en iyi spor oyunları sayesinde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Spor deyince akıllara sahalarda yapılan fiziki aktivite artık gelmiyor. Espor sayesinde oyuncular klavye veya gamepad başından da spor aktivitesini sanal ortamda gerçekleştirebiliyor. PC'de oynayabileceğiniz bu spor oyunları arasından en iyilerini özenle seçtik. Eğer hava bugün kötü, basketbol veya futbol oynamaya gidilmez diyorsanız bu oyunlar ile vaktinizi değerlendirebilirsiniz.

FIFA 21

Listemize ülkemizde en çok yapılan spor olan futbol ile giriş yapıyoruz. Electronic Arts’ın FIFA markası bildiğiniz gibi yıllar içerisinde gelişerek oyunculara yenilikler sunmaya devam etti ve ediyor. Serinin yeni oyunu FIFA 21, sunduğu yeni oynanış dinamikleri ve grafikleri ile oyuncuları etkisi altına almayı başarıyor. Yeni nesile geçiş sürecinde çıkan FIFA 21, her ne kadar yenilik konusunda mütevazi davranmak zorunda kalsa da, yine seneye damgasını vurmayı başaracak.

EA SPORTS™ FIFA 21
EA SPORTS™ FIFA 21
419,99
den başlayan fiyatlarla

NBA 2K21

EA’in NBA Live serisini sonlandıran oyun olarak tarihe geçen NBA 2K21, serinin bir önceki oyununda yapılan tüm hatalardan ders alınarak geliştiriliyor. Size NBA yıldızı olmanın yolunu açan NBA 2K21, iyileştirilmiş ve gerçeğe daha yakın olan şut dinamikleri ile farkını ortaya koyuyor. Grafiksel açıdan gerçeğe oldukça yakın bir deneyim sunan NBA 2K21’de dilerseniz bir lige başlayabilir, dilerseniz kendi oyuncunuzu geliştirebilir, dilerseniz de online mod ile rakipleriniz ile maç yapabilirsiniz.

NBA 2K21
NBA 2K21
399,00
den başlayan fiyatlarla

Tennis World Tour 2

Piyasada uzun bir süredir maalesef ki tenis oyunu yoktu. Virtual Tennis ile popüler olan tenis oyunları, bu yıl Tennis World Tour 2 ile yeninden hayat buluyor. Kortlarda size gerçek bir tenis maçı deneyimi sunmayı hedefleyen Tennis World Tour 2, barındırdığı çeşitli modlar sayesinde oyuncuya uzun süreler keyifli dakikalar yaşatabiliyor.

Tennis World Tour 2
Tennis World Tour 2
180,00
den başlayan fiyatlarla

WWE 2K Battlegrounds

Amerikan güreşi denilince gecenin bir vakti sıcak yataklarımızdan kalkarak izlediğimiz maçlar aklımıza gelir. Bir dönemin idolü olan Amerikan güreşi, artık her daim elimizin altında. Bu yıl koronavirüs salgınından dolayı düzenlenmeyecek olan müsabakalar için 2K Games, ilginç bir oyun ile karşımıza çıktı. Bildiğiniz gibi son yıllarda Battle Royale türündeki oyunlar sükse yaptı. 2K de bu alana yönelerek, daha jelibonumsu grafikler sunan WWE 2K Battlegrounds ile karşımıza çıkıyor. Amerikan güreşinin efsane isimlerini barındıran oyunda 130’un üzerinde dövüşçü yer alıyor. Farklı farklı modları ile oyuncuya enterasan deneyimler sunan oyuna mutlaka bir şans vermelisiniz.

WWE 2K BATTLEGROUNDS
WWE 2K BATTLEGROUNDS
279,00
den başlayan fiyatlarla

PES 2021

Konami bu yıl yeni nesile geçiş süreci olduğu için PES 21 çıkarmayacağını açıklamıştı. Ancak Konami, 2020’yi pas geçmemek için karşımıza bir güncelleme ile çıktı. PES 21 olarak isimlendirilen bu güncelleme ile futbolcular ve stadyumlarda makyajlamalar yapılıyor. PES 20’nin tüm özelliklerinin aynısına sahip olan yeni oyunda güncel kadrolar, stadyumlar ve yeni menü tasarımı oyunculara sunuluyor.

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE
eFootball PES 2021 SEASON UPDATE
24,75
den başlayan fiyatlarla

Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Klon famicom makinada bizlere Japonca’yı söktüren Captain Tsubasa bu yıl evrim geçiriyor. SNES döneminde animesi ile yıldızı parlayan Captain Tsubasa, popülaritesini günden güne kaybetmeye başlamıştı. Captain Tsubasa: Rise of New Champions ile küllerinden yeniden doğan efsane, oyunculara sunduğu ve tatmin edici hikaye modu ile ön plana çıkıyor. Tsubasa’nın ve takımının lig dönemindeki zorluklarını başarılı bir şekilde işleyen oyun, özel hareketler konusunda da kendini aşıyor. Goal 3 ile Captain Tsubasa 2 karşımı bir deneyim sunan Captain Tsubasa: Rise of New Champions, sizleri eski günlerinize geri götürecek.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions
Captain Tsubasa: Rise of New Champions
227,49
den başlayan fiyatlarla

Football Manager 2021

Herkes spor oyununda ana karakter olup maça katılmak istemeyebilir. Bazıları ana beyin olmak ve takımı yönetmek ister. İşte bu noktada alanında rakipsiz olan Football Manager 2021 devreye giriyor. Bir döneme damgasını vuran CM’nin devam serisi olan FM 21, tabii ki de yeni oyuncuları da çekebilmek için bir takım yenilikler ile geliyor. Bu yenilikler arasında maçın önemli anlarını 3D grafikler ile göstermesi yer alıyor. Transfer dönemi, takım kurma, oyuncuları memnun etme, basın açıklamaları derken tam bir teknik direktör gibi hissetmenizi sağlayan oyun, gerçek hayatta menajer olmak isteyenlere simülasyon tadında bir deneyim sunuyor.

Football Manager 2021
Football Manager 2021
249,00
den başlayan fiyatlarla

Tüm spor oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz