Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
329,00
den başlayan fiyatlarla
FOR HONOR™
29,25
den başlayan fiyatlarla
Sid Meier's Civilization® VI
32,85
den başlayan fiyatlarla
En İyi Platform Oyunları

En İyi Platform Oyunları

Platform tipi video oyunları, artık tüm türlere yavaş yavaş yayılıyor. Hiç aklınıza gelmeyen, alakasız bir video oyununda bile platform ögeleri bulunabiliyor. Bu yüzden de aslında en iyi platform oyunlarını bulmak zor olabiliyor.

Bu konuda size yardımcı olabilmek için en iyi platform oyunları başlıklı bir yazı hazırladık ve amacımız da türün en iyi ve en öne çıkan oyunlarını size göstermek olacak.

Ori and the Will of the Wisps & Ori and the Blind Forest

Ori and the Blind Forest ve Ori and the Will of the Wisps oyunlarında temeli platform ögeleri oluşturuyor. Egzotik ve devasa bir dünyaya yolculuk edebileceğiniz bu iki oyunda da sadece güzel bir platform deneyimi değil, aynı zamanda görsel anlamda da bir şölen yaşıyorsunuz. Özellikle de serinin yeni oyunu olan Ori and the Will of the Wisps, sanat tasarımında adeta kendi türü için yepyeni bir standart belirliyor. Güzel görünen bir platform oyunu arıyorsanız, onu kesinlikle buldunuz.

Ori and the Blind Forest
27,50
den başlayan fiyatlarla
Ori and the Will of the Wisps
50,00
den başlayan fiyatlarla

Cuphead

Cuphead, inanılmaz zorlu bölüm sonu canavarı karşılaşmalarını temel alan, bu savaşlar sırasında da birbirinden farklı platform ögelerini oyuncularla tanıştıran bir yapıt. Cuphead, aynı zamanda 1930'lu yıllara ait temasıyla da oldukça dikkat ediyor. Oyunun görsel tasarımı, sesleri, müzikleri, karakterleri ve çok daha fazlası 1930'lu yıllarda yayımlanmış olan çizgifilmlere benziyor. Bu yüzden, farklı ve nostaljik bir deneyim arıyorsanız, Cuphead oyununa bir şans verebilirsiniz.

Cuphead
Cuphead
31,00
den başlayan fiyatlarla

Limbo & Inside

Playdead ekibi tarafından geliştirilmiş olan Limbo ve Inside oyunları, karanlık bir dünyada, macera temelli bir bulmaca ve platform deneyimi yaşatıyor. Eğer anlatılan hikayeye önem veriyorsanız, aynı zamanda da atmosferik bir deneyim arıyorsanız, kesinlikle bu iki oyunu da denemenizi öneriyoruz. Ayrıca, bu iki oyunun da iki boyutlu yapıtlar arasında çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtmeden bir başka oyuna geçmek istemiyoruz.

LIMBO
LIMBO
4,25
den başlayan fiyatlarla

It Takes Two

Daha önce A Way Out oyununu da geliştirmiş olan stüdyo, şimdi de oyuncuların karşısına yine eşli oyuncu temelli ve bu sefer platform ögelerine daha çok önem veren bir yapıt ile çıktı. Bu yapıtın adı It Takes Two ve kendisi, çok daha renkli bir dünyada, bulmaca gibi ek oyun mantıkları bulundurarak, oyunculara en iyi eşli oyunculu deneyimlerden birini yaşatıyor. Yalnız, bu oyunu tek başınıza oynayamayacağınızı, bir arkadaşa ihtiyaç duyacağınızı belirtmek istiyoruz.

It Takes Two
It Takes Two
209,99
den başlayan fiyatlarla

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy & Spyro Reignited Trilogy

Activision, geride bıraktığımız seneler içerisinde oyuncuların karşısına oldukça klasik, altı adet oyunun yenilenmiş sürümü ile çıktı. Bu oyunlar; Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, Crash Bandicoot 3: Warped, Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage! ve Spyro: Year of the Dragon olarak geçiyor. Oyunların tamamı platform temeline sahip ve her birinde de hem nostaljik, hem de kaliteli bir deneyim yaşayabilmeniz mümkün.

Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
164,00
den başlayan fiyatlarla
Spyro™ Reignited Trilogy
164,00
den başlayan fiyatlarla

Little Nightmares & Little Nightmares II

Bir bulmaca ve platform oyunu serisi olan Little Nightmares, iki oyunu ile de oyunculara oldukça atmosferik bir deneyim yaşatmayı başarıyor. Eğer işin içine korku ve gerilim gibi ögeler de girsin istiyorsanız, Limbo ve Inside oyunlarındaki karanlık hava hoşunuza gittiyse ama yaşadığınız deneyim üç boyutlu olsun diyorsanız, Little Nightmares ve onun devam oyunu olan Little Nightmares II yapıtına mutlaka bir şans vermenizi öneriyoruz.

Little Nightmares II
149,00
den başlayan fiyatlarla
Little Nightmares
31,00
den başlayan fiyatlarla