Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
En İyi Önerilen Oyun Filmleri

En İyi Önerilen Oyun Filmleri

Video oyunu dünyasında filmlerden uyarlanan bolca oyun bulunuyor. Son zamanlarda ise artık oyunlar, film olarak karşımıza çıkıyor. En sürükleyici önerilen oyun filmlerini ise bu yazımızda konuk ediyoruz. Bu yazımız aracılığı ile en iyi önerilen oyun filmleri ve daha fazlasını görebileceksiniz.

En İyi Önerilen Oyun Filmleri

Mortal Kombat (2021)

Mortal Kombat, aynı adı taşıyan video oyunu serisine ve Mortal Kombat film serisinin yeniden başlatılmasına dayanan bir Amerikan dövüş sanatları fantezi filmidir. Filmde Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Chin Han, Joe Taslim ve Hiroyuki Sanada yer alıyor. Senaryosu Greg Russo ve Dave Callaham'a ait olan filmin yönetmenliğini Simon McQuoid yapıyor.

Mortal Kombat X
53,10
den başlayan fiyatlarla
Mortal Kombat 11
72,98
den başlayan fiyatlarla

Film, gizli soyundan ve suikastçı Sub-Zero'nun neden onu avladığının farkında olmayan, karma dövüş sanatları savaşçısı Cole Young'ı takip ediyor. Ailesinin güvenliği için endişelenen Cole Young, Earthrealm'i Outworld'e karşı savunmak için seçilmiş bir savaşçı kliğini arıyor.

en iyi önerilen oyun filmleri

Monster Hunter (2020)

Monster Hunter, Capcom'un aynı adlı video oyunu serisine dayanan, Paul W. S. Anderson tarafından yazılan, yönetilen ve üretilen 2020 yapımı bir canavar filmidir. Filmde Anderson'ın eşi Milla Jovovich, yönetmen ve başrol oyuncusu olarak beşinci kez birlikte rol alıyor. Diğer oyuncular arasında Tony Jaa, Tip Harris, Meagan Good, Diego Boneta, Josh Helman, Jin Au-Yeung ve Ron Perlman yer alıyor.

Monster Hunter: World
Monster Hunter: World
139,00
den başlayan fiyatlarla

İnsanların çok çeşitli büyük ve vahşi canavarlarla bir arada yaşadığı Yeni Dünya'da, bu güçlü yaratıkları avlamak ve öldürmek için eğitilmiş bir savaşçı olan bir Avcı, gemileri boynuzlu bir yeraltı canavarı olan Diablos tarafından saldırıya uğradığında ekibinden ayrılır ve ardından farklı olaylar gelişir.

en iyi oyun filmleri

Sonic the Hedgehog (2020)

Sonic the Hedgehog, Sega tarafından yayınlanan aynı adlı video oyunu serisine dayanan 2020 yapımı bir aksiyon-macera-komedi filmidir. Jeff Fowler tarafından yönetildi; Pat Casey ve Josh Miller tarafından yazıldı. Başrollerinde Ben Schwartz ve Jim Carrey yer alıyor.

Sonic Mania
Sonic Mania
11,00
den başlayan fiyatlarla

Planlanan bir Sonic the Hedgehog film serisinin ilk ürünüdür ve filmde yerel kasaba şerifi Tom Wachowski (Marsden) ile birlikte kayıp yüzüklerini bulmak ve çılgın bilim adamından kaçmak için iş birliği yapan Sonic karakteri ele alınır. Uzak bir gezegende, süpersonik hızda koşabilen antropomorfik mavi bir kirpi olan Sonic, gücü için bir Echidnas kabilesi tarafından kovalanır.

en iyi oyun filmi

Detective Pikachu (2019)

Pokémon Detective Pikachu, Rob Letterman tarafından yönetilen 2019 gizem filmidir. Satoshi Tajiri tarafından yaratılan ve aynı adı taşıyan 2016 video oyununun bir uyarlaması olarak hizmet veren ve Pokémon serisine dayanan bu film; Pokémon evreninde Tim Goodman, annesinin ölümü ve bir polis dedektifi olan babası Harry'den ayrılmasının ardından Pokémon eğitmeni olma hayalinden vazgeçen 21 yaşında bir sigorta eksperinin hikayesini ele alıyor.

İnsanların ve Pokémon'un birlikte uyum içinde yaşadığı ve Pokémon savaşlarının yasa dışı olduğu bir şehir olan Ryme City polisi, Tim ile temasa geçer. Harry'nin arkadaşı Dedektif Hideo Yoshida tarafından Harry'nin bir araba kazasında öldüğü konusunda bilgilendirilir.

Tim, işleri halletmek için Harry'nin dairesine gider ve Harry'nin polis ortağı, sadece Tim'in anlayabileceği, konuşan, geyik avcısı giyimli bir hafıza hastası Pikachu ile tanışır; diğerleri sadece onun Pika-Pika dediğini duyar. Hikaye, eski bir Pokémon eğitmeni olan Tim Goodman'ı ve Tim'in babası Harry'nin gizemli kayboluşunu ortaya çıkarmaya çalışırken itibari Pokémon'u takip ediyor.