Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,94
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,99
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,57
den başlayan fiyatlarla
En İyi Multiplayer Oyunlar

En İyi Multiplayer Oyunlar

Hikayeli oyunların yanı sıra arkadaşlarınız ile online olarak oynayabileceğiniz rekabetçi Multiplayer oyunlarını listeliyoruz. Bu oyunlar ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Bilgisayar oyunculuğunun yükselişe geçtiği dönemlerde internet çok yaygın olmadığı için oyuncular LAN bağlantısı ile aynı ortamda çoklu oyunculu yani multiplayer oyunların tadına varmıştı. İnternetin gelişimi ile dünyanın öteki ucundaki oyuncular ile oynayabileceğiniz en iyi multiplayer oyunları sizler için listeliyoruz. Bu oyunlar ile vaktin nasıl geçeceğini anlamayacaksınız.

Apex Legends

Titanfall evreninde geçen Apex Legends, Battle Royale türüne yeni bir soluk kazandırıyor. Alternatif bir evrende çağ ötesi silahlar ile düşman avına çıktığınız oyunda, dilerseniz tek başınıza takılabilir, dilerseniz de takımınız ile savaşabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış. Silah çeşitliliği konusunda güncellemeler ile doyurucu bir deneyim sunan Apex Legends, oyun içi tuzakları, her karaktere özgü özel skilleri ve üst düzey grafikleri ile eğlenceli dakikalar sunuyor. Adam vurayım bir de bu ücretsiz olsun diyorsanız Apex Legends'a bizce bir şans verin.

Apex Legends™
Apex Legends™
Ücretsiz

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Türk oyuncuların yoğun ilgi göstermesi ile Türkçe dil seçeneğine kavuşan nadir oyunlar arasında yer alan Tom Clancy's Rainbow Six Siege, grafikleri ve taktiksel araçları ile takım ruhunu ortaya çıkarıyor. Oyunda kolluk kuvvetleri veya terörist oluyorsunuz. Eğere terörist iseniz, kolluk kuvvetlerini içeriye sokmamak için çeşitli tuzaklar kuruyorsunuz. Rehinelerin ölmeden kurtulmasını sağlayan kolluk kuvvetleri ile teröristler arasındaki bu apansız mücadelede, kullanacağınız araçlar, silahlar ve taktiklerin sınırı yok diyebiliriz. El becerilerinizin yanında taktiksel stratejilerinizin de önemli olduğu Tom Clancy's Rainbow Six Siege sizi sizden alacak.

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege
Tom Clancy's Rainbow Six® Siege
516,27
den başlayan fiyatlarla

Grand Theft Auto V

Rockstar Games’in yılların eskitemediği oyunu olan GTA V, online modu ile hala en çok oynanan oyunlar arasında yer almayı başarıyor. Çete savaşlarının kol gezdiği oyunda, satın alacağınız silahın, kıyafetin ve aracın haddi hesabı yok. Grafiksel açıdan da fazlasıya tatmin eden Grand Theft Auto V Online, oyunculara sunduğu deneyim ile rakiplerine hala açık ara fark atıyor. 2020 yılında bile oyunun taş gibi göründüğünü biz söylemesek de sizler zaten bunu biliyorsunuz.

Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V

Counter-Strike: Global Offensive

Online oyun deyip de CS:GO’dan bahsetmemek olmaz. Yoksa linç yeriz. Tüm zamanların en çok oynanan multiplayer oyunu olan CS:GO, oyunculara sunduğu silah çeşitlerinin yanı sıra, silah skinleri ile de kendine bir pazar oluşturmayı başarıyor. Haritaları ve sağlam oynanış dinamikleri ile CS:GO daha uzun yıllar listelerin başında olmaya devam edecek. Bizce CS:GO'yu anlatmaya gerek yok. Zaten oyun oynayıp da CS:GO bilmeyeniniz yoktur.

Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive
Ücretsiz

Pro Soccer Online

Pro Soccer Online beceri temelli, çevrimiçi çok oyunculu bir futbol oyunu. Sizi oyun için ödemelerle uğraştırmayan, rekabetin tadında olduğu, gelişimin keyif verdiği ve spor oyunlarını seven oyuncuların özellikle ilgisini çeken oyun son zamanda giderek daha da popüler oldu. Pro Soccer Online, diğer spor oyunlarının aksine animasyondan çok veriye önem veren bir oyun. Oynanış tamamen sizin sahada aldığınız kararlara ve becerilerinize göre şekilleniyor. Eğer gerçeğe yakın bir sporcu deneyimi arıyor ve en ufak hareketinizin gidişatı nasıl değiştireceğini merak ediyorsanız, Pro Soccer Online tam size göre. 

Pro Soccer Online
Pro Soccer Online
96,86
den başlayan fiyatlarla

Street Fighter V

Online oyun denince akıllara hep FPS oyunu gelmesin. Capcom’un en başarılı Street Fighter serilerinden olan SF: V, çıkışında kısıtlı karakterleri olması ile çok eleştirilmişti. Ancak güncellemeler ile oyunu toplayan ve fazlasıyla tatmin eden karakterleri oyuna ekleyen Capcom, önümüzdeki dönemde karakter listesini genişletmeye devam edecek. Grafiklerin gelişmesi ile kendini revize eden Capcom, oldukça tatlı grafikleri ve dövüş mekanikleri ile dikkat çekiyor.

Street Fighter V
Street Fighter V
645,42
den başlayan fiyatlarla

World of Warcraft

Döneme damgasını vuran World of Warcraft en popüler MMORPG oyunları arasında yer alıyor. Güncellemeler ile oyuna sürekli yeni karakterler yeni mekanlar ve yeni itemler ekleyen Blizzard, daha uzun yıllar oyunun güncelliğini sürdürmeye devam edecek. Çoklu oyunculukta bir devrim yaratan World of Warcraft’ın her babayiğidin harcının olmadığını belirtelim.

Tüm Multiplayer oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz