Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
197,40
den başlayan fiyatlarla
Days Gone
123,00
den başlayan fiyatlarla
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
109,00
den başlayan fiyatlarla
En İyi Marvel Oyunları

En İyi Marvel Oyunları

Çok yakın zamanda Marvel's Midnight Suns oyununun duyurulması şerefine, sizlerin karşısına en iyi Marvel oyunları koleksiyonumuz ile çıkıyoruz.

Marvel'ın efsanevi kahramanlarından birinin rolüne atılmak için can atıyorsanız, piyasada çok sayıda harika oyun var. Her çizgi roman hayranının oynaması gereken en iyi Marvel oyunlarını bir araya getirdik. İşte o oyunlar.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3

Marvel vs. Capcom serisi, Captain Commando veya Mega Man ile Captain America ve Iron Man ile burun buruna görebileceğiniz tek yerdir. Marvel vs. Capcom 2 New Age of Heroes'a da kısmen taraf olsak da, Marvel vs. Capcom 3'ün yeniden piraya sürülmesi, savaş ve devasa karakter listesi arasında mükemmel bir denge sağladı.

en iyi marvel oyunu

Ultimate Marvel vs. Capcom 3, aksiyon bu kadar iyiyken saçma sapan bir hikaye moduna ihtiyacınız olmadığının güzel bir hatırlatıcısı.

ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM 3
ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM 3
20,00
den başlayan fiyatlarla

Lego Marvel Super Heroes

Lego oyunları patates cipsi gibidir - rahatlamak istediğinizde yersiniz. Uzun bir günün ardından, performans göstermeniz için herhangi bir baskı hissetmenize neden olmazlar; sadece rahatlatabilirler, nesneleri ve düşmanları küçük Lego tuğlalarına parçalayabilirsiniz.

marvel oyunu pc

2012 Avengers filminin hemen ardından, Traveller's Tales ve TT Fusion'ın Marvel evrenini keşfetmesi tam bir zevkti. Sadece karakterlerin listesi pek büyük değildi, aynı zamanda her kahramanın kendine özgü bir dizi gücü vardı ve her seviyede sırlar için avlanmak inanılmaz derecede tatmin edici oldu.

LEGO® Marvel™ Super Heroes
LEGO® Marvel™ Super Heroes
7,75
den başlayan fiyatlarla

Marvel Puzzle Quest

Bu listede yer alan Marvel lisanslı mobil oyundan bir tanesi Marvel Puzzle Quest. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar Puzzle Quest'i seviyor ve mülk, belirli diğer markalara uyması için oyunun dış kaplamasını yaparak bol miktarda para kazanıyor.

en iyi marvel oyunları

Marvel Puzzle Quest mobil bir oyun olarak başladı ancak sonunda hem PlayStation hem de Xbox konsollarına çıktı. Steam üzerinden de oyuncular ile buluştu. Metacritic'te 74 puan almasına rağmen, birçok oyuncu bu oyunu sevdi.

MARVEL Puzzle Quest
MARVEL Puzzle Quest
Ücretsiz

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers, Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor'un San Francisco'daki yeni, yüksek teknolojili Avengers Karargahını açtığı A-Day'de başlıyor. Gizemli bir düşman, büyük yıkımla sonuçlanan feci bir kazaya neden olduğunda kutlama ölümcül bir hal alır. Trajedi için suçlanan Avengers dağıldı.

en iyi marvel oyunu pc

Bilgi
LEGO markası sağ olsun bu oyunun da kendine uyarlanmış versiyonunu biz oyuncuların karşısına çıkardı.

Beş yıl sonra, tüm Süper Kahramanlar yasaklanmış ve dünya tehlikedeyken, Kamala Khan adında kararlı bir genç kadın, AIM olarak bilinen gizli yeni gücün kontrolsüz gücünü durdurmak için Avengers'ı yeniden bir araya getirmeye ve yeniden inşa etmeye başladığında, yayılan bir macera ateşlenir. Marvel's Avengers aracılığı ile dünyanın en güçlü kahramanlarından oluşan ekibinizi kurun, güçlerinizi kucaklayın ve Süper Kahraman hayallerinizi yaşayın. Marvel's Avengers, orijinal, sinematik bir hikayeyi tek oyunculu ve işbirlikçi oyunla birleştiren destansı, üçüncü şahıs, aksiyon-macera oyunudur. Çevrimiçi olarak en fazla dört oyuncudan oluşan bir takıma katılabilirsiniz, olağanüstü yeteneklerde ustalaşabilirsiniz, büyüyen bir kahraman kadrosunu özelleştirebilirsiniz ve Dünya'yı artan tehditlere karşı koruyabilirsiniz.

LEGO® MARVEL's Avengers
22,25
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Avengers
98,00
den başlayan fiyatlarla