Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
En İyi Fortnite Silahları

En İyi Fortnite Silahları

Fortnite her yaştan insana hitap eden bir battle royale oyunudur. Fortnite hızlı oynanışın, build mekaniklerinin, kullanılan silahların ve stratejik planlamanın önemli olduğu bir oyundur.

 Epic Games Fortnite’a sürekli karakter, silah, sezon, hikaye, görev ve oynanış modları ekleyerek oyunu sürekli güncel ve canlı tutmayı başarabiliyor. 

Fortnite’da rakiplerinize üstünlük kurmak için birkaç yöntem vardır. Bu yöntemlerden belki de en önemlisi kullandığınız silahın potansiyelini bilmektir. Her battle royale oyununda olduğu gibi Fortnite’da da diğer silahlardan daha avantajlı ve güçlü silahlar mevcuttur. Eğer en iyi Fortnite silahlarını merak ediyorsanız, okumaya devam edin!

Zafere bir adım daha yaklaştıran en güçlü Fortnite silahları

Fortnite
Fortnite
Ücretsiz

Efsanevi Kompakt Hafif Makineli

Her oyuncu farklı oynayış tarzlarına ve stratejilerine sahiptir. Eğer yakın ve orta uzaklıkta oynamayı tercih ediyorsanız ve size uygun en güçlü silahı arıyorsanız Efsanevi Kompakt Hafif Makineli sizin için tasarlanmış bir silah demektir. Efsanevi Kompakt Hafif Makineli 17 hasar verse de 12 atış hızıyla toplamda 204 dps’e sahiptir. Efsanevi Kompakt Hafif Makineli oyundaki en fazla dps’e sahip silahlardan biridir. Efsanevi Kompakt Hafif Makineli 32 şarjör kapasitesi ile hem yakın mesafede hem de orta mesafede sizi rakiplerinizden bir adım ileri taşıyacaktır.

Çatışma Tabancası

Çatışma Tabancası 15 mermilik şarjör kapasitesine sahip olan güçlü bir tabancadır. Çatışma tabancası 29 hasarı ve 6.75 atış hızıyla 195.75 dps’e kadar çıkabildiği için yakın mesafe çatışması için etkili bir silahtır. Tabancalar genelde oyunun en güçlü silahları olarak sayılmasa da tabanca kullanmayı seven oyuncuların Çatışma Tabancasını kullanmalarını tavsiye ederiz.

Eğer keskin nişancı tüfeği ve tabanca kombinasyonunu seviyorsanız, Çatışma Tabancasını sizin için tasarlanmış demektir.

Çatışma Taarruz Tüfeği

Eğer orta ve uzun menzilde avantajlı bir silah arıyorsanız Çatışma Taarruz Tüfeği sizin için tasarlanmış demektir. Çatışma Taarruz Tüfeği 23 hasarı ve 9 atış hızı ile toplamda 207 dps’e kadar çıkabilir. Ayrıca Çatışma Taarruz Tüfeği 35 kapasiteli şarjörüyle sizi asla yarı yolda mermisiz bırakmaz. Eğer oyuna yeni başladıysanız ya da her şartta kullanabileceğiniz bir silah arıyorsanız Çatışma Taarruz Tüfeği sizin için tasarlanmış bir silahtır.

fortnite en güçlü silahlar

Cobra DMR

Cobra DMR yerde, sandıkta, balık avında ve mühimmat desteklerinde bulabileceğiniz yarı otomatik keskin nişancı tüfeğidir. Yarı otomatik keskin nişancı tüfekleri düşük atış hızı, yüksek hasarı ve menzili sayesinde ölümcül silahlardır. Cobra DMR 40 hasarı ve 4 atış hızıyla orta ve uzak mesafeden rakiplerinizi avlamanızı sağlar. Cobra DMR 20 kapasiteli şarjörüyle bir ya da iki çatışma için en faydalı uzak mesafeli silahlardan biridir.

Kinetik Kılıç

Yakın mesafe çatışmalarında düşmanınızı alt etmek istiyorsanız Kinetik Kılıç kullanmanız gereken silahtır. Kinetik Kılıç düşmanlara her vuruşta 60 hasar verir. Bu hasar çoğu yakın çatışmayı bitirmek için yeterlidir. Fakat, Kinetik Kılıç’ın en güçlü silahlar arasında olmasının sebebi onun hasarı değildir. Kinetik Kılıç ile haritada hızlıca gezinebilir, çevre kontrolü sağlayabilir, ve sinsi saldırılar yapabilirsiniz. Sizin varlığınızdan haberi olmayan bir düşmanı gafil avlamanın keyfini çıkarmak için Kinetik Kılıç kullanmanızı öneririz.

fortnite en iyi silahlar

Havoc Pompalı Av Tüfeği

Fortnite yakın mesafe savaşların sıklıkla yaşandığı bir battle royale oyunudur. Eğer rakiplerinize karşı 10 metrelik bir mesafeden ölümcül olmak istiyorsanız Havoc Pompalı Av Tüfeği bir numaralı tercihiniz olmalıdır. Havoc Pompalı Av Tüfeğinin mitik versiyonu düşmana 250 hasar verebilir. Bu hasar ile rakiplerinizi bir değil iki kez ölmüş sayabilirsiniz!

En iyi Fortnite silahlarını tanıttık, fakat unutmayın ki en iyi silahlar tamamen kişiseldir. Favori silahlarınız oynanış tarzınızla, stratejilerinizle ve eğlenme biçiminizle bağlantılıdır. Bu sebeple oyundaki her silahı denemenizi ve sizin için en keyif veren silahı seçmenizi tavsiye ederiz.