En İyi Eğlence Oyunları

En İyi Eğlence Oyunları

Tüm zamanların en iyi eğlence oyunları ile karşınızdayız. Bu oyunlar ile hem eğlenebilir hem de boş vaktinizi değerlendirebilirsiniz. İşte o oyunlar

Video oyunları son yıllarda konuları ve grafikleri ile Hollywood filmlerine taş çıkarmaya başladı. Ancak oyun oynamak çalışanlar için bazen zor gelebiliyor. Bu yüzden oyuncuların hatırı sayılır bir bölümü casual türüne dönmeye başladı. Biz de en iyi eğlence oyunları ile casual oyuncuların karşısına çıkıyoruz. Sizler için seçtiğimiz tüm zamanların en eğlenceli oyunları ile boş vaktinizi kaliteli bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizler için seçtiğimiz oyunlara bir göz atalım.

Goat Simulator

Son yılların en ilginç oyunlarından olan Goat Simulator’de isminden de anlayabileceğiniz gibi bir keçiyi kontrol ediyoruz. Fizik kurallarını hiçe sayan oyunda keçimiz ile size verilen challenge’ları tamamlayarak yeni mekanları ve itemleri açmaya çalışıyorsunuz. Bu oyunda yapabileceklerinizin sınırı yok. Hem de bir keçi ile! Goat Simulator’de havada 360 derece takla atmak, havada 6 saniye asılı kalmak ve farklı kombolar yapmak gibi çılgınca ve eğlenceli görevler bulunuyor.

Goat Simulator
Goat Simulator
80,93
den başlayan fiyatlarla

Worms

PC’lerin yükselişe geçtiği zamanlarda sıra tabanlı oyunlara bir yenisi eklenmişti. Worms! Keçiden sonra bu sefer de solucanları yönetiyoruz. Askeri standartlar ile eğitilmiş olan solucan ordumuz ile karşı takımı alt etmeye çalışıyoruz. Döneminde LAN bağlantıları ile çoklu oyunculuğun temellerini atan Worms’ta belirlediğiniz stratejiler büyük önem taşıyor. Oyunda ilerledikçe açılan skilleriniz ve savaş ortamında bulduğunuz itemler ile ordunuzun gücüne güç katıp düşmanları yenmeye odaklanacaksınız.

Worms W.M.D
Worms W.M.D
89,00
den başlayan fiyatlarla

Overcooked

"Şefim, oradan bir tantuni çek!"

Hiç yemek yapma oyunu oynadınız mı? Cevabınız evet bile olsa Overcooked’a mutlaka şans vermelisiniz. Farklı dinamikleri ile dikkat çeken oyunda zamana karşı yarışıp size verilen yemekleri çıkarmaya çalışıyorsunuz. Sevimli karakterleri ve çizimleri ile ön plana çıkan oyunda araba üzerinde bile yemek yapıyorsunuz. Arabalarınız birbirinden ayrıldıkça karşı tarafa malzeme yetiştirmek için soğuk terler dökeceksiniz.

Overcooked
Overcooked
29,76
den başlayan fiyatlarla

South Park: The Stick of Truth

South Park: The Stick of Truth, dizinin tarihine damgasını vuran ve Matt Stone ve Trey Parker'ın uzun zamandır geliştirdiği en iyi esprileri barındıran gelmiş geçmiş en iyi South Park oyunu olarak oyun dünyasına damgasını vuruyor. RPG öğelerini de barındıran bu oyunda çirkin şakalar yüzünüzü buruştursa da oyunun dünyasına daldığınızda kendinizi kahkaha tufanında bulacaksınız. Eğer South Park tutkunuysanız ve bu oyunu oynamadıysanız şimdiden pişman olmaya başlasınız iyi edersiniz.

South Park™: The Stick of Truth™
South Park™: The Stick of Truth™
36,57
den başlayan fiyatlarla

Rocket League

Arabayla hiç futbol oynadınız mı? Rocket League, futbol oyunu ile araba yarışını harmanlayarak ortaya ilginç bir deneyim çıkarıyor. İki takıma bölündüğünüz oyunda farklı özelliklere sahip arabalar ile arabanın 4 katı büyüklüğündeki topu kaleye sokarak skor elde ediyorsunuz. Fizik kurallarını hiçe sayan oyun, rekabetten öte eğlence arayanlara hitap ediyor.

Rocket League®
Rocket League®
Ücretsiz

Grim Fandango

Gelelim listemizin son sırasındaki efsane isme. Grim Fandango! O bir efsaneler efsanesi! Eğlence ve adventure denilince akla ilk gelen isim olan Grim Fandango muhteşem hikayesi ve olay örgüsü ile sizi içine çekmeyi başarıyor. Arafta kalan kahramanımızla izleyeceğimiz yollar, kuracağımız bağlantılar ile oyunun derinliklerinde kendimizi buluyoruz. Hatta bu oyunda aşık bile oluyorsunuz. Trajikomik hikayesi ile sizi kâh güldürecek kâh hüzünlendirecek olan Grim Fandango için Tim Schafer'in en iyi eseri diyebiliriz.

Tüm eğlence oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz