Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
En İyi Araba Tamir Oyunları

En İyi Araba Tamir Oyunları

Kaputu açıp otomobilin performansını değiştirmenize veya dış görünümdeki kozmetikleri ayarlamanıza olanak tanıyan bir oyun mu arıyorsunuz? Bu özelliği sunan bir sürü yarış oyunu var ve bu koleksiyonda, tuning sistemleri için heyecan verici olduğunu düşündüğümüz bazı video oyunu başlıklarını vurgulayacağız.

Bu oyunları belirli bir sıraya göre sıralanmış olarak düşünmeyin, bunun yerine oyuncuların sürüşlerinde bazı ayarlamalar yapmasına izin veren bazı harika oyunlar, rastgele olarak sıralanmış durumda.

Car Mechanic Simulator

Araba tamir veveya modifiye etmenin öne çıktığı oyunlardan bir tanesi, arabaları ayarlayıp tamir edeceğiniz Car Mechanic Simulator. Bu, bir hurdalıkta eski yıpranmış araçları bulmak, garaja geri almak ve onları onarmak anlamına gelir. Aynı şekilde, bir arabanın farklı sorunlarını onarmanız ve bu şekilde biraz para kazanmanız gereken birçok iş var.

araba tamir oyunları

Bu aynı zamanda çevrimiçi olarak yoğun bir şekilde modifiye edilmiş bir oyundur, bu nedenle geliştiricilerin ortaya koyduğu çeşitli DLC'ler ve oyuncuların geliştirdiği modlar aracılığıyla bol miktarda içerik bekleyebilirsiniz, bu da oyunculara daha fazla kozmetik veya çalışacak yeni arabalar sağlar.

Car Mechanic Simulator 2021
Car Mechanic Simulator 2021
410,05
den başlayan fiyatlarla

Mon Bazou

Külüstür aracınızı yenileyip bir yarış arabası olana kadar geliştirebildiğiniz Mon Bazou, oyuncuların son zamanlardaki favorilerinden bir tanesi. Odunculuk, gece yarışları ve kuryelik gibi çeşitli işlerden para kazanarak, paranızı arabayı modifiye etmek ve baştan yaratmak için kullanıyorsunuz.

mon bazou tamir

Oyuna ilk başladığınızda ne yapacağınızı, nasıl yapacağınızı, nereye gideceğinizi anlamak biraz zor oluyor. Yine de Mon Bazou, oyundaki ilk beş saati devirdikten sonra, biraz para kazanıp oyun mekaniklerine hakim olmaya başlayınca inanılmaz keyiflenen bir oyun. Modifikasyona ilgi duyan oyuncular için oldukça başarılı bir simülasyon.

Mon Bazou
Mon Bazou
130,99
den başlayan fiyatlarla

Automation

Automation, 2015 yılında erken erişim altında piyasaya sürülen bir video oyunu bağımsız oyunudur. Bu oyun biraz PC Building Simulator'a benziyor ama arabalar için. Oyun, çerçeveden, motorlardan, şasiden ve görsellerden sıfırdan araba inşa eden sistemlere sahip, her şey sizin kararınız. Bu aynı zamanda otomobilin beklentilerinizi karşıladığından emin olmak için bir otomobil ayarının daha ince ayrıntılarına girmek anlamına gelir.

araba tamir oyunu pc

Garajınızın sahibi olmak ve sadece araba inşa etmek veya ayarlamak için zaman harcamak istediyseniz, o zaman bu, incelemeye değer bir başlıktır. Bununla birlikte, erken erişimde olduğu için, geliştiriciler resmi lansmana yaklaştıkça muhtemelen oyunun kendisinde yapılan birkaç ince ayar ve güncelleme göreceksiniz.

Automation - The Car Company Tycoon Game
Automation - The Car Company Tycoon Game
492,12
den başlayan fiyatlarla

F1 serisi

F1 serisi, daha kısıtlı bir yarışçı grubuna hitap edebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda F1 video oyunu var ve tahmin edebileceğiniz gibi arabanızda bazı ince ayarlar ve daha genel özelleştirmeler yapmak için bir sürü seçenek var.

en iyi araba tamir oyunları pc

Hatta farklı araç ayarları için kılavuzları, hedefleri ve bazı kurulumları gösteren birçok çevrimiçi video bile var. Aracı verimli bir şekilde ayarladığınızdan emin olmak için test sürüşleri sırasında kontrol edilecek çok sayıda gösterge ile çok derinlemesine bir deneyim sunuluyor F1 serisine ait oyunlarda.

F1® 2021
F1® 2021

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4, Forza markası için en son ana oyunlardan biridir. Oyuncuların hem tek oyunculu bir deneyim olarak hem de çevrimiçi oyuncularla yarışmaları için oyuncuları Büyük Britanya'ya götürdü. Araba almanın birkaç farklı yolu vardır, ancak bir arabanız olduğunda, aracın tuning yönüne dalma şansınız olacak.

en iyi araba oyunu

Neyse ki, bu oyun aynı zamanda burada çeşitli yükseltme seçeneklerine sahiptir, bu nedenle ayarlama ile çok derinlemesine bilgi almak istemiyorsanız, yalnızca temel yükseltme yollarını kullanabilirsiniz. Biraz para harcıyorsunuz ve arabadan aradığınızı hedefliyorsunuz. Oradan, arabayı sizin için otomatik olarak ayarlayacaktır. Aynı zamanda diğer oyuncuların ayarlamalarını indirip, kullanabilmeniz de mümkündür.

Forza Horizon 4
Forza Horizon 4
656,27
den başlayan fiyatlarla

Assetto Corsa

Oldukça popüler olan bir diğer simülasyon yarış oyunu Assetto Corsa ve resmi olarak seçebileceğiniz çok çeşitli araba olsa da, bu oyunun bu kadar çok övgü ve ilgi görmesinin nedenlerinden biri mod topluluğudur. Oyuncular kurslar oluşturabilir ve bunları oyuncuların geçmesi için çevrimiçi olarak yükleyebilir.

en iyi araba oyunu pc

İster belirli kurslar ister sadece açık dünya haritaları isteyin, çevrimiçi olarak seçebileceğiniz bir sürü seçenek var. Aynı şey farklı araba modelleri için de söylenebilir. Şimdi, bu, PC modding topluluğu nedeniyle burada biraz yüklü bir nokta, oyuncular oyuna aktarmak için kendi özel arabalarını oluşturabilirler. Bu, PC'de nasıl modelleneceğini bilmek anlamına gelir; bu durumda özelleştirme, oyun içinde mevcut olanlarla sınırlı olacaktır. Yani, mod içeriği bol olsa bile çok fazla derinlik beklememek gerekir.

Assetto Corsa Competizione
186,80
den başlayan fiyatlarla
Assetto Corsa
34,14
den başlayan fiyatlarla