Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
334,33
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
175,00
den başlayan fiyatlarla
En İyi Araba Modifiye Oyunları

En İyi Araba Modifiye Oyunları

Araba yarış oyunları, araba tamir oyunları ve diğerleri bir yana dursun, bir aracı sıfırdan yaratmanın keyfini çıkardığımız araba modifiye oyunlarının modası asla geçmiyor. Bu koleksiyonda en iyi araba modifiye oyunlarını derledik.

My Summer Car

My Summer Car 1995 yılında Finlandiya'nın küçük bir kasabasında geçiyor. Oyunun ilk sahnesinde, modifiye edeceğimiz aracın arka koltuğunda dünyaya geldiğimizi görüyoruz yani arabayla doğuştan gelen manevi bir bağımız var. Sonra tekrar günümüze geliyor ve küçük köy evimizdeki buzdolabında ailemizin fotoğrafını görüyoruz. Modifiye simülasyonu olmasına rağmen ana karaktere böyle bir derinlik katılmış olması ve havada kalmaması hikaye seven oyuncuların hoşuna gidebilir. 

My Summer Car
My Summer Car
24,00
den başlayan fiyatlarla

Oyun araç mekanikleri konusunda hayal kırıklığına uğratmıyor. Yağ değiştirme sürecinden, karbüratör ince ayarlarına, bir parçanın araca uymaması hatta yanması ya da patlamasına kadar her şeye tanık oluyorsunuz. Çoğu parçayı doğru boyuttaki ekipman ile özenle araca bağlamanız gerekiyor, oyunun gerçekçiliği oldukça yüksek. Yeterince iyi bir araca sahip olduğunuzu düşündüğünüzde rallilere katılarak kupa için rekabet edebilirsiniz. 

modifiye oyunları

Mon Bazou

2005’te Kanada’da geçen oyunda, kendinizi akçaağaç şurubu ve diğer Kanada yemekleriyle beslemeniz, geçinmek için para kazanmanız, ve yarışçı olmak isteyen rakipleriniz arasından sıyrılmanız gerekiyor. Külüstür aracınızı yenileyip bir yarış arabası olana kadar geliştirebildiğiniz Mon Bazou, oyuncuların son zamanlardaki favorilerinden bir tanesi. Odunculuk, gece yarışları ve kuryelik gibi çeşitli işlerden para kazanarak, paranızı arabayı modifiye etmek ve baştan yaratmak için kullanıyorsunuz.

Mon Bazou
Mon Bazou
160,00
den başlayan fiyatlarla

Mon Bazou’da yapabileceğiniz şeylerin neredeyse sınırı yok. Para kazanmak için odun kesmekten tutun kendi yetiştirdiğiniz bitkileri satmaya ya da geceleri sokak yarışlarına katılmaya kadar bir sürü şey yapabiliyorsunuz. Kazandığınız parayı isterseniz arabanızı modifiye etmek, isterseniz garaj inşa etmek ya da daha çok para kazanmanızı sağlayacak farklı şeylere dönüştürmek için kullanabiliyorsunuz. Yaptığınız aktivitelere bağlı olarak arkadaşlıklar kurabiliyor ve Mon Bazou dünyasındaki karakterle olan ilişkinizi geliştirebiliyorsunuz.

mon bazou steam

Forza Horizon Serisi

Forza Horizon, Kolarado eyaletinde düzenlenen Horizon Festivali'ni konu alıyor. Festivaldeki amacınız hem yarışta başarılı olmak hem de festivaldeki diğer görev ve gösterileri yaparak izleyicilerin sempatisini kazanmak. Oyunda 65ten fazla pist türünde yarışabiliyorsunuz. Büyük uçurumlar, demir korkuluklar ve diğer araçlara dikkat etmeniz, aracı hem güvenli hem de hızlı kullanmanız gerekiyor. 

Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
599,00
den başlayan fiyatlarla

Araçlarınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz. Parçaları daha iyileriyle değiştirebiliyor, renkleriyle oynayabiliyor, model seçebiliyorsunuz. Böylece tamamen size özel bir yarış aracınız olmuş oluyor. 

modifiye araba oyun

Project Cars 2

Yarış tutkunları için oldukça başarılı grafiklere ve gerçekçiliğe sahip olan Project CARS 2, hem 50'den fazla pistte araba sürme imkanı sağlıyor hem de 150'den fazla geliştirebilir araba modeli bulunduruyor. Üç değil beş değil 150 tane arabayı modifiye edebiliyor olmak, araba geliştirme simülasyonlarından keyif alan oyuncular için oldukça cazip bir oyun mekaniği. 

Oyunun kariyer modunda kendinizi geliştirebilir, çok oyunculu moduyla farklı oyuncularla yarışabilirsiniz. Oyun oldukça keyifli olmasına rağmen klavye ile oynamanın çok zorladığını ve asıl keyfinin direksiyon seti ile çıktığını savunan oyuncular da var. 

araba modifiye oyunu

The Crew 2

Devasa haritası ile The Crew 2'de saatlerce araba sürebiliyorsunuz. Haritanın bir ucundan ötekine gitmek 1 saatten fazla sürebiliyor. Ayrıca gerçeğe yakın tasarlanmış şehir grafikleri sayesinde gerçekten New York sokaklarında geziyor, Times Square'de drift atıyor gibi hissetmeniz mümkün. Oyunda araba sürerken geçirdiğiniz vakti en üst düzeyde tutmak için, diğer her şeyi hızlandırmışlar. Geçiş sahneleri, araç değiştirmek, bir yere ışınlamak oldukça kolay ve hızlı. Böylece The Crew 2 sizi sıkmadan istediğiniz kadar araç kullanmanıza alan tanıyor. 

The Crew™ 2
The Crew™ 2
58,90
den başlayan fiyatlarla

Ayrıca sadece araba değil, motor, yarış arabası, ralli araçları, tekne, kamyon, uçak gibi aklınıza gelebilecek diğer her şeyi kullanabiliyorsunuz. Bu araçları modifiye etme özelliğinizde bulunuyor. Oyunun arac modifiye oyunu olarak yaratılmamış olsa da, araba dışındaki araçları modifiye edebilmek ve kişiselleştirmek farklı ve eğlenceli bir deneyim imkanı sunuyor. 

en iyi modifiye oyunu