Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God's Trigger
7,85
den başlayan fiyatlarla
Pure Farming 2018
12,14
den başlayan fiyatlarla
Dying Light - Astronaut Bundle
5,17
den başlayan fiyatlarla
En İyi Açık Dünya Co-Op Oyunlar

En İyi Açık Dünya Co-Op Oyunlar

Açık dünya oyunlarını kim sevmez ki? Kendimizi dev gibi bir dünyada, bolca farklı içeriğin arasında kaybetmek isteriz. Yalnız, birçok açık dünya oyunu tekli oyunculu yapılara sahip olabiliyor.

En iyi açık dünya Co-Op oyunları yazımızda ise bunun tam tersine odaklanacağız; çevrim içi olarak arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz açık dünya temelli video oyunlarından bahsedeceğiz. Dilerseniz yazımıza hızlı bir şekilde başlayalım ve türün en iyilerinden bahsedelim.

Borderlands 3

Eğer ganimet temelli bir birinci şahıs nişancı oyunu arıyorsanız, Borderlands serisine ve özellikle de bu serinin son oyunu olan Borderlands 3 yapıtına yönelebilirsiniz. Tek başınıza da eğlenebileceğiniz bu ganimet elde etme temelli oyunda eşli oyunculu bir yapı da bulunuyor. Kendi dünyanıza arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz veya yabancı oyuncularla eşleşebiliyorsunuz. Zaten bu video oyununun eğlencesi de eşli oyunculu şekilde çıkıyor.

Borderlands 3
Borderlands 3
275,01
den başlayan fiyatlarla

Monster Hunter: World

Arkadaşınız veya yabancılarla oynayabileceğiniz bir başka eşli oyunculu kısmen açık dünya oyunu ise Monster Hunter: World. Bu oyunda oyuncular, dev gibi canavarların peşinden koşuyor, onları avlıyor ve ganimetlerden de kendilerine zırh ve silah yapıyorlar. Taktiklerin ve stratejilerin özellikle oyun sonu içeriklerde ortaya çıktığı Monster Hunter: World, genişletme paketleri ve ücretsiz güncellemelerle de oyunculara yeni içerikler sunuyor.

Monster Hunter: World
Monster Hunter: World
129,00
den başlayan fiyatlarla

Valheim

Borderlands 3 ve Monster Hunter: World oldukça büyük oyunlar. Eğer siz arkadaşınız ile oynayabileceğiniz daha küçük bir açık dünya oyunu arıyorsanız, Valheim yapıtına yönelebilirsiniz. Valheim, inanılmaz büyük ve rastgele şekilde oluşturulan bir açık dünyaya sahip ama bütçe tarafından küçük. Yine de bu durum, oyundan alabileceğiniz eğlenceyi etkilemiyor. Valheim, şu anda oynayabileceğiniz en iyi ve en eğlenceli bağımsız oyunlardan bir tanesi.

Valheim
Valheim
32,00
den başlayan fiyatlarla

Rust

Valheim, genellikle PvE temelli içeriklere odaklanırken, Rust oyununda PvPvE şeklinde bir yapı görüyoruz. Bu oyunda oyuncular, yaşadıkları açık dünyada hayatta kalmaya çalışıyor ama hem gerçek oyuncular, hem de yapay zeka tarafından yönetilen karakterler, sizin hayatta kalmanızı pek istemiyor. Arkadaşınız veya arkadaş grubunuz ile de oynayabileceğiniz Rust, kendi türünün en iyilerinden bir tanesi.

Rust
Rust
127,00
den başlayan fiyatlarla

Sea of Thieves

Eğer sunulan deneyim tarafında daha benzersiz bir video oyunu arıyorsanız, kesinlikle Sea of Thieves oyununa bir göz atmanız gerekiyor. Modern bir korsancılık oyunu olan Sea of Thieves yapıtında hem kendi gemimizi yönetiyoruz, hem tayfamızı yönlendiriyoruz, hem ganimetler topluyoruz, hem de aynı anda ganimetlerimizi diğer korsanlardan korumaya çalışıyoruz. Sea of Thieves, özellikle 2-3 arkadaş ile oldukça zevkli bir hal alabiliyor.

Sea of Thieves
Sea of Thieves
61,00
den başlayan fiyatlarla

Grand Theft Auto Online

Sizlere önerebileceğimiz son video oyunu ise Grand Theft Auto Online olacaktır. Rockstar Games tarafından seneler boyunca desteklenen ve hala destekleniyor olan Grand Theft Auto Online, özellikle 4-5 kişilik arkadaş grupları için bolca eğlenceli içerik sunuyor. Uyuşturucu krallarını soyun, dünyanın sonunun gelmesini engelleyin, uçan motosikletlerle diğer oyunculara terör estirin... Grand Theft Auto Online oyununda bolca farklı içerik yer alıyor.

Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
156,29
den başlayan fiyatlarla