Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
329,00
den başlayan fiyatlarla
FOR HONOR™
29,25
den başlayan fiyatlarla
Sid Meier's Civilization® VI
32,85
den başlayan fiyatlarla
Efsane RPG Maker Oyunları

Efsane RPG Maker Oyunları

RPG Maker oyunları eski zamanlardan alışmış olduğumuz atari oyunlarına oldukça benzemektedir. Bu tip oyunlara en çok bilinenlerden örnek vermek gerekirse Pokemon diyebiliriz.

Modern oyunların aksine daha piksel piksel yapılarıyla oyunculara biraz daha retro oyun oynuyormuş hissiyatı verir bu oyunlar. Sizi ufak boyutlarına rağmen devasa dünyalara sürükleyecek olan RPG Maker oyunları nelermiş görelim.

OMORI

OMORI oyununda ilginç ve gizemli bir dünyayı keşfetmeye hazır olun. Yeni arkadaşlıklar ve yeni düşmanlıklar edindiğiniz bu video oyununda, kaderinizi ve hatta arkadaşlarınızın kaderini bile siz belirleyeceksiniz. O yüzden çok dikkatli olun. RPGMaker ile geliştirilen en iyi oyunlardan biri olarak gösterilen OMORI, mutlaka kendisine ayırdığınız zamanın karşılığını verecektir.

OMORI
OMORI
32,00
den başlayan fiyatlarla

To the Moon

To the Moon oyununda iki tane üst düzey yetenkli doktor olarak oynuyoruz. Ölen bir adamın zihninde oynadığımız bu oyunda görevimiz adamın gerçekleştiremediği hayalini gerçekleştirmek. Girdiğimiz zihinde çocukluktan başlayarak adamın hayatını en çok istediği aya gitmek olan dileğini gerçekleştirebileceği şekilde şekilldendirmeye çalışıyoruz.

To the Moon
To the Moon
18,00
den başlayan fiyatlarla

Rakuen

Rakuen, hastanede tedavi altında olan bir çocuğun macera dolu hikayesini anlatan bir oyundur.  Günlerden bir gün en sevdiği kitabın fantezik dünyasına yolculuk ederken annesinden ona eşlik etmesini ister. Annesiyle beraber kitabın büyülü fantezik dünyasına giriş yapan karakterimizin, ormanın koruyucusundan bir isteği olacaktır. Fakat bu isteğin gerçekleştirilebilmesi için karakterimiz ile aynı hastanede tedavi gören diğer insanların, bu fantezik dünyada var olan diğer benlikleri ile iletişime geçerek onların sorunlarını çözüme ulaştırması gerekmektedir.

Rakuen
Rakuen
18,00
den başlayan fiyatlarla

The Witch's House MV

The Witch's House MV oyununda sürekli şekil değiştiren korkunç ve tehlikeli görünümlü bir malikane, Viola adında genç bir kızı etkilemeyi başarır. Karakterimiz içeride ne olduğunu merak edercesine eve girer ama onu neyin beklediğinden bir haberdir. Bu malikane acı kargaşa ve ölümün evidir. Viola’nın atacağı tek bir yanlış adım onun ölümüne sebep olabilir. Bu yüzden sürekli tetikte olmalısınız. The Witch's House MV oyunu bir korku oyunudur. Muhteşem ses efektleri ve ses kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Oyunda her an her şey olabilirmişçesine tetikte olmanızı tavsiye ediyoruz ve konuşan kara kediye dikkat edin.

The Witch's House MV
The Witch's House MV
25,00
den başlayan fiyatlarla

Finding Paradise

Dr. Rosalene ve Dr. Watts, sıra dışı bir işe sahip olan iki doktordur. Yaptıkları iş ise, hastalarının yaşamlarına en başından başlamalarına olanak sağlıyorlardı. Ama sadece zihinlerinde yaşıyorlardı. Hastaları için kurguladıkları bu yaşamlar, onların ölmeden önce görecekleri son şey olacak şekilde ayarlanmıştı ki böylece hastaları olabilecek en mutlu şekilde hayatlarına veda edeceklerdi. Finding Paradise, To The Moon oyununun ikinci bölümüdür. Bu oyunda doktorlarımız, yeni hastaları olan Colin’in hayatını seyrederek, onun ortadan iki parçaya bölünmüş hayatındaki sorununu çözmeye çalışmaktır. Fakat bu sorun doğaya karşı bir sorundur. Sizlerin de bu oyundaki amacı Colin’in sorununu çözmeye yardımcı olmaktır.

Finding Paradise
Finding Paradise
18,00
den başlayan fiyatlarla

Mad Father

Aya isminde bir karakteri canlandırdığımız korku dolu bu macerada babamızın ortadan kayboluşunun gizemini çözmeye çalışıyoruz. Büyük malikaneler her zaman gerici bir ortam olduğu için bu oyunda da ortam olarak devasa ve bitmeyen odaları olan bir malikane seçilmiş. Hikaye ve gidişat ise çok ters köşe yapan türde. Hiç beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz şeyler öğrenebiliyorsunuz.

Mad Father
Mad Father
18,50
den başlayan fiyatlarla

Oyunun en güzel yanı ise 4 farklı sonu bulunması, 3 tanesi bizim yaptığımız final seçimleri doğrultusunda belirleniyor, dördüncü final ise oyun içerisinde toplanılan gem'leri tamamlarsanız açılıyor.