Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli Ücretsiz Steam Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli Ücretsiz Steam Oyunları

Düşük sistemli bilgisayarlarda çalışan, Steam’den hemen indirebileceğiniz bir de üstüne ücretsiz olsa çok iyi olur dediğiniz bir oyun arayışı içindeyseniz, daha fazla aramanıza gerek kalmadı.

Bilgisayarınızın özellikleri ne olursa olsun, bu koleksiyona derlediğimiz oyunları bilgisayarınızda çalıştırmakta hiçbir zorluk yaşamazsınız. Daha da iyisi hepsinin ücretsiz olması ve büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmaları. 

Düşük Sistemli Bilgisayarlar için Steam'deki En İyi Ücretsiz Oyunlar

Team Fortress 2

Team Fortress 2'de oyuncular rekabetçi çok oyunculu modlarda dokuz karakter sınıfından birinin rolünü üstlenir veya Mann vs. Machine modunda düşmanlara karşı dokuz oyuncuya kadar işbirliği içinde oynarlar.

Oyun büyük ölçüde Quake için tasarlanan orijinal Team Fortress modundan esinlenmiştir, ancak bayrağı ele geçirme ve daha gerçekçi bir oyun için yeniden işlenmiş saldırı/savunma haritaları gibi güzellikleri de yok değil. 

Team Fortress 2
Team Fortress 2
Ücretsiz

Realm of the Mad God

Realm of the Mad God, en iyi dostlarınızı toplayıp oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyun 2010 yılında piyasaya sürüldüğünden beri herkes tarafından oynanabilmesi ve kolay olması nedeniyle popülerliğini koruyor.

Oyun, ölene kadar düşmanları vurmaktan veya düşman karakteriniz için çok güçlüyse onlardan kaçmaktan ibarettir. Çözülmesi gereken bulmacaların yanı sıra, başarılı olmak istiyorsanız diğer oyuncularla takım çalışması gerektiren patron dövüşleri gibi oynanış mekanikleri de mevcut.

Realm of the Mad God Exalt
Realm of the Mad God Exalt
Ücretsiz

Quake Live

Quake Live, 1999'dan beri piyasada olan hızlı tempolu bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Fare ve klavye ile oynanır ve öğrenmesi oldukça kolaydır.

Peki neden Quake Live oynamalısınız? Birincisi, oynamak ücretsiz! Ayrıca, Quake Live oyunu seven ve ellerinden geldiğince diğer insanlara yardım etmeye istekli olan aktif bir oyuncu topluluğuna sahip. Yeniyseniz, insanların stratejiler ve taktikler hakkında konuştuğu çevrimiçi çok oyunculu bir oyuna atlamak göz korkutucu olabilir ama Quake Live oyuncuları genellikle oldukça sıcak ve yardımsever.

Quake Live™
Quake Live™
196,65
den başlayan fiyatlarla

düşük sistem gereksinimli ücretsiz steam oyunları

Super Crate Box

Super Crate Box, bir seviyenin sonuna ulaşmak için düşman ordularıyla savaştığınız bir nişancı oyunudur. Bomberman gibi diğer klasik oyunlara çok benzer, ancak diğerlerinden ayrışmasını sağlayan birkaç benzersiz özelliğe sahiptir.

İlk olarak, hayatta kalabilmek için düşmanların düşürdüğü sandıkları toplamanız gerekir. Bu kasalar size silah ve yükseltmelerin yanı sıra bir turun sonunda daha fazla kasa satın almak için kullanılabilecek madeni paralar verir.

Super Crate Box'ı diğer oyunlardan ayıran ikinci özellik ise sonsuzluk modu. Sonsuz modda ölene kadar oynarsınız ve ardından yeniden baştan başlarsınız.