Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,27
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,43
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
780,09
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli Sandbox Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli Sandbox Oyunları

Sandbox oyun türü, oyuncunun oyun evrenini özgürce manipüle edebildiği oyun türüne verilen isimdir. Oyun haritasını kafanıza göre keşfe çıkabildiğiniz ve karşılaşabileceğiniz olasılıkların neredeyse sonsuz olduğ bu oyunlar, çoğunlukla iyi işletim sistemlerine ihtiyaç duyabiliyor. 

Özgürlüğü seven biriyseniz ve oyunlarda kendi hikayenizi yaratmayı seviyorsanız sandbox oyun türü size göre. Üstüne bir de düşük sistemli bir bilgisayarınız varsa, saatlerce oynayabileceğiniz efsane sandbox oyunları sizin için listeledik. 

Düşük Sistemli Bilgisayarlar İçin En İyi 6 Sandbox Oyun

Minecraft

Minecraft'ta kendi yapılarınızı inşa edebilir, arkadaşlarınızla eğlenebilir, çiftlikler kurabilir, madenlerde iskeletlerle savaşabilir, köylülerle etkileşime girebilir ve yüzlerce zanaat seçeneğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Dediğimiz gibi, Minecraft'ta istediğiniz herhangi bir yapıyı inşa etmeniz mümkün. Oyunda blokları kullanarak piksel portreleri oluşturan bir oyuncu tabanı bile var. Kendinizi şekillendirebileceğiniz bir oyun dünyası arıyorsanız ve hala oynamadıysanız Minecraft'ı denemelisiniz.

Minecraft
Minecraft

Don’t Starve

Belirli oyun mekaniği etrafında istediğiniz özgürlüğe sahip olduğunuz bir hayatta kalma oyunu Don't Starve, ayrıca tatlı grafiklere ve animasyonlara sahiptir. Kendi üssünüzü kurabileceğiniz ve onu istediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz oyunda evinizdeki halıya kadar her şeyi kendiniz kurabilirsiniz.

Dışarıda karşınıza çıkan eşyaları üssünüze taşıyarak yaşam alanınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. 

Don't Starve
Don't Starve
81,79
den başlayan fiyatlarla

Garry's Mod

Garry's Mod, Half-Life 2'ye dayalı bir sandbox oyun modudur. Bu oyunda Half-Life'da oyuncular tarafından oluşturulan tüm haritaları, eşyaları, yapıları ve mekanikleri kullanabilirsiniz. Bu mod ile kendi oyununuzu oluşturabilir veya diğer oyuncuların oluşturduğu oyunları deneyimleyebilirsiniz. Garry's Mod, oyuncunun hayal gücü ile sınırlı bir sandbox yapısına sahiptir.

Garry's Mod
Garry's Mod
188,27
den başlayan fiyatlarla

düşük sistem gereksinimli sandbox oyunlar

Core Keeper

Core Keeper, oyunculara evrende büyük özgürlük sağlayan sandbox oyunlarından biridir. Oyuna bir madenin içinde başlıyorsunuz. Etrafınızdaki kaynakları toplayarak daha iyi eşyalar üretebilir ve daha tehlikeli ve elde edilmesi zor madenlerin peşine düşebilirsiniz. Ayrıca oyun dünyasında tehlikeli düşmanlar da bulunuyor. Oyunda hayatta kalma sistemi de bulunduğu için karakterinizin savaşa hazır olduğundan emin olmanız gerekiyor. Her bölgeye özel tasarlanmış Bosslarla savaşa girmeden önce yeterince güçlü olmalısınız. Aksi takdirde boss savaşı sizin için neredeyse imkansız olacaktır.

Core Keeper
Core Keeper
96,00
den başlayan fiyatlarla

en iyi sandbox oyunlar

Terraria

Terraria, rastgele oluşturulmuş bir dünyada maceraya atıldığın ve etraftaki kaynakları yağmaladığın bir oyundur. Elinizde balta ile ağaçlardan odun toplayabilir, kazma ile metal toplayabilir ve el işlerinizde kullanabilirsiniz. Oyunda ürettiğiniz eşyalar güçlendikçe düşmanlara karşı daha cesur davranabiliyorsunuz. Her oyun dünyası benzersiz olduğu için çevrenizdeki bölgeleri her seferinde sıfırdan keşfetmeniz gerekiyor.

Terraria
Terraria
163,91
den başlayan fiyatlarla

RimWorld

Karakterlerin cinsel tercihlerinden travmalarına kadar birçok unsurun karakterlerin yeteneklerini etkilediği çok boyutlu ve derin bir oyun arıyorsanız Rimworld'e hoş geldiniz! Rimworld size dünyada dilediğiniz gibi var olmanızı sağlayan bir oynanış imkanı sunuyor.

RimWorld
RimWorld
472,69
den başlayan fiyatlarla

İsterseniz koloni kurabilir veya yalnız yaşayabilirsiniz. Oyunda karakterleriniz uzuvlarını kaybedebilir, ancak mekanik uzuvlarla iyileştirilebilirler. Karakteriniz teknoloji karşıtıysa, muhtemelen mekanik uzuvlar giyemeyeceksiniz. Bu tür ince detaylar oyunu keyifli hale getiriyor.