Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,12
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,20
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,72
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli Gizlilik Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli Gizlilik Oyunları

Stealth yani gizlilik dediğimiz oyunlarda, düşmanlarınız fark etmeden karakterlerinizle bir görevi tamamlamaya çalışırsınız. Stealth oyunlarında sinsilik ve strateji esastır. Bu koleksiyonumuzda düşük sistemli bilgisayarlar için en iyi stealth oyunlarını derledik. 

Gizlilik oyunlarında efsane bir oyuncu olabilmek için, AI'nın davranış ve hareket şemasını öğrenmeniz ve kendinize gizlice girebileceğiniz boşluklar bulmanız gerekiyor. Eğer Ezio olarak köşe bucak içine girecek saman balyası aramaktan keyif aldıysanız, şimdi sayacağımız stealth oyunlarını da en az o kadar seveceksiniz. 

Her Bilgisayarda Oynayabileceğiniz 5 Stealth Oyunu

Invisible, Inc.

Invisible, Inc, izometrik bir perspektife ve sıra tabanlı oynanışa sahip bir gizlilik oyundur. Oyun, bilim kurgu unsurları ve dijital hırsızlık içeren bir oynanışa sahiptir. Oyundaki amacınız patronunuzun sizden istediği verileri çalmak için şirketlere sızmaktır.

Invisible, Inc.
Invisible, Inc.
76,83
den başlayan fiyatlarla

Eylemleriniz güvenlik görevlilerini şüphelendirmemelidir. Güvenlik görevlileri şüphelenirse hareket alanınız azalır. Ayrıca, güvenlik görevlilerinin şüphesini uyandırmak, çatışma çıkmasına neden olabilir.

düşük sistemli gizlilik oyunları

Thief Gold

The Thief serisi, çıktığı ilk günden itibaren oyuncuların ilgisini çeken bir seri olmaya devam ediyor. Bu oyundaki amacınız belirli görev alanlarındaki eşyaları çalmak ve bunu yaparken düşmanlar tarafından fark edilmemek.

Thief™ Gold
Thief™ Gold
15,76
den başlayan fiyatlarla

Thief serisi ile entegre olan makara yayı, oyunun ikonik sembollerinden biridir. Bu yay ile öldürebilir, düşmanlarınızı alt edebilir veya kendi konumunuzu değiştirebilirsiniz. Ayrıca, fark edildiğiniz takdirde bu yay düşmanları etkisiz hale getirmek için de kullanışlıdır.

düşük sistem gereksinimli stealth oyunları

Dishonored

Dishonored, ana karakterin haksızlığa uğradığı ve intikam almayı kafasına koyduğu gizli bir aksiyon oyunudur. Oyunda gizlice hareket ederek hedeflerinizi tamamlayabilir veya kaos yaratabilirsiniz. Gizlice yaklaşmayı seçerseniz, her seviyede birden fazla rota keşfedeceksiniz.

Dishonored
Dishonored
72,13
den başlayan fiyatlarla

Oyundaki amacınız belirli hedeflere suikast düzenlemek. Bu hedefleri tek tek öldürerek hikayeyi ilerletmeniz gerekiyor. Oyunda gizliliğinizi ve hareket kabiliyetinizi artırabilecek sihirli güçler kazanıyorsunuz. Dishonored'ın hem benzersiz bir oynanış mekaniği hem de özgün bir hikayesi var.

Splinter Cell: Blacklist

Düşmanlarınızı gizlice öldürmeniz gereken asker temalı bir oyun olan Splinter Cell: Blacklist, en iyi gizli oyunlar arasında yer alıyor. Splinter Cell: Blacklist'in AI düşmanları, diğer stealth oyunlarına fark atacak derecede gerçekçi kodlanmıştır. Karakterinizle birlikte en ufak bir iz bile bırakırsanız, yapay zeka düşmanları bunu fark edecektir. Bu nedenle bölümler arasında geçiş yaparken dikkatli olmanız gerekiyor.

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist
Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist
82,01
den başlayan fiyatlarla

Oyunda karakterinizi geliştirmeniz de mümkün. Silahlarınızı geliştirerek daha tehlikeli bir ajan olabilirsiniz. Bunun dışında zırhınızı geliştirerek OPS Suit'inizi çeşitli şekillerde güçlendirebilirsiniz. Splinter Cell: Blacklist co-op olarak oynayabileceğiniz haritalara da sahip.

Mark of the Ninja: Remastered

Mark of the Ninja, iki boyutlu ve oldukça etkileyici grafiklere sahip gizlilik oyunlarından biri.

Mark of the Ninja: Remastered
Mark of the Ninja: Remastered
37,10
den başlayan fiyatlarla

Oyundaki amacınız bir ninja olarak düşmanlara ve arama ışıklarına yakalanmadan bölümleri tamamlamak. Karanlıkta hareket etmek için bulunduğunuz seviyedeki ışık kaynaklarını kırabilirsiniz. Ayrıca sis bombaları kullanarak rakiplerinizin görüşünü kısıtlayabilirsiniz.