Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli Dövüş Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli Dövüş Oyunları

İki karakterin düello yaptığı ve yetenekli oyuncunun düşmanını yendiği oyunları seviyorsanız, sizi en mutlu edecek oyun kategorisi dövüş oyunlarıdır. Bu koleksiyonumuzda düşük sistem gereksinimli en iyi dövüş oyunlarını derledik. 

Düşük Sistemli Bilgisayarlar İçin En İyi 4 Dövüş Oyunu

Dead or Alive 5: Last Round

Dead or Alive 5: Last Round, karakterlerin arenada düello yaptığı bir dövüş oyunu. Her karakterin benzersiz bir gücü ve dövüş stili var, bu nedenle her karakterin oynanış şekli diğerinden farklı. Ayrıca her karakter, oyuncunun antrenmanları kadar güçlü. Yani bir karakterle ne kadar çok oynarsanız o karakterde o kadar uzmanlaşırsınız. Bu nedenle oyunda en güçlü karakter diye bir şey yok.

DEAD OR ALIVE 5 Last Round: Core Fighters
DEAD OR ALIVE 5 Last Round: Core Fighters
Ücretsiz

Oyunun kendine has oynanış mekaniklerinden biri de karakterlerin sağlıkları azaldıkça kıyafetlerinin dağılması. Benzer bir giysi hasarı-kaybı durumu, çevrimiçi oyun BDO'da mevcut. Karakterlerin kıyafetlerine göre ne kadar canları kaldığını anlamak mümkün. Gerçekçi grafiklere sahip bir dövüş oyunu arıyorsanız Dead or Alive 5: Last Round'u denemelisiniz.

düşük sistem gereksinimli dövüş oyunları

Skullgirl 2. Endcore

Skullgirls serisi, anime tarzı görsellere ve dövüş mekaniklerine sahip. Anime tarzında tasarlanmış dövüş oyunlarına ilginiz varsa Skullgirls 2nd Encore sizi tatmin edecek bir oyun. Oyunda her karakter farklı silahlarla savaşıyor. Bu nedenle önünüzdeki karakterin yeteneklerini bilmek kritik önem taşıyor. 

Bu oyunda tek bir kombo ile yenilmeniz mümkün. Bunu önlemek için oyundaki her karakteri en az bir kere denemelisiniz. Ayrıca oyundaki her karakterin kendine has bir tasarımı var, bu da oyunu görsel olarak da inanılmaz keyifli hale getiriyor. 

Ultimate Marvel vs Capcom 3

Marvel ve Capcom evrenlerinin karakterleri arasında geçen bir dövüş oyunu çok ilginç bir konsept. Bu oyunda, Marvel ve Capcom evreninden popüler karakterler düello yapıyor. Böylece oyuncuların Marvel karakterlerinin mi yoksa Capcom karakterlerinin mi daha güçlü olduğu ile ilgili soruları yanıtlanmış oluyor.

ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM 3
ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM 3
213,82
den başlayan fiyatlarla

Evrenlerden biri veya her ikisi ile ilgileniyorsanız, Ultimate Marvel vs. Capcom 3 kesinlikle keyif alacağınız bir oyun.

Guilty Gear Xrd Rev 2

Hem anime hem de metal müzik tutkunuz varsa Guilty Gear Xrd Rev 2 oynarken çok eğleneceğiniz oyunlardan biri.

düşük sistemler için dövüş oyunları

Oyunda anime tarzı çizimler ve animasyonlar bulunmakta, aynı zamanda metal müziğe de çokça gönderme var.