Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli Cyberpunk Temalı Oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli Cyberpunk Temalı Oyunlar

Cyberpunk temalı oyunlar, teknolojinin çok ilerlediği ve doğal hayatın tükendiği evren yapılarına sahip oyunları temsil eden bir oyun türüdür.

Bu tür oyunlarda genelde insanlar yavaştan robot oluyor, uçan arabalar ve lazer silahları gibi fütüristik eşyalar havalarda uçuşuyor. Cyberpunk temalı oyunları seviyorsanız ancak düşük sistemli bir PC'niz varsa endişelenmenize gerek yok! Sizin için en keyifli ve düşük sistem özellikli cyberpunk oyunlarını bu koleksiyonda listeledik.

Her Bilgisayarda Oynayabileceğiniz Cyberpunk Temalı Oyunlar

Cloudpunk

Cloud Pun, cyberpunk temalı bir evrende geçen bir RPG oyunudur. Oyundaki asıl amacınız düşmanlarınızı yenmek, bulmacaları çözmek, dünyayı keşfetmek ve görevleri ilerletmektir. Oyunda hem uçan araçları sürebiliyorsunuz hem de dövüşlere girebiliyorsunuz. Oyun, hem yandan görünüm 3D görünümüne, hem de omuz kamerası üçüncü şahıs görünümüne ve birinci şahıs görünümüne sahip. Böylece kamerayı değiştirip farklı açılardan rahatça oynayabilirsiniz. 

Ayrıca Cloud Pun açık dünya yapısına sahip. Şehri dolaşarak tüccarları, görev alanlarını ve NPC'leri keşfedebilirsiniz. Cyberpunk temalı oyunları seviyorsanız ve düşük özellikli bir oyun arıyorsanız Cloudpunk tam size göre bir oyun.

Cloudpunk
Cloudpunk
189,00
den başlayan fiyatlarla

Beyond a Steel Sky

Cyberpunk bir evrende geçen hikayesi olan piksel grafikli bir oyun arıyorsanız Beyond a Steel Sky arayışlarınızza karşılık sunacaktır. Bu oyunda amacınız, ana karakterin hikayesini ilerletmek için görevleri tamamlamak. Oyun iki boyutlu çizimlere sahip ve yatak ve dikey eksende hareket etmek mümkün.

Karakterinizin yürüme animasyonları, saldırı animasyonları ve konuşma animasyonları oldukça farklı ve keyifli. Görevleri ilerletmek ve hikayeyi deneyimlemek için haritadaki bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Farklı oynanışa sahip cyberpunk temalı bir oyun arıyorsanız Beyond a Steel Sky'ı denemenizi öneririz.

Beyond a Steel Sky
Beyond a Steel Sky
52,00
den başlayan fiyatlarla

düşük sistem gereksinimli cyberpunk oyunlar

Ruiner

İzometrik bakış açısına sahip cyberpunk temalı bir oyun arıyorsanız Ruiner tam size göre. Birincisi, Ruiner'ın karanlık ve yeraltı teması var. Yeraltı temasının bir cyberpunk evreninde işlenmesi, türün hayranlarını oldukça memnun ediyor.

Oyun, hikaye anlatımı olarak animasyon dizileri içeriyor. Hikayede ilerledikçe üç boyutlu animasyon sahnelerle karşılaşacaksınız. Ruiner izometrik bir bakış açısına sahip olsa da akıcı oynanışı ve etkileyici grafikleri var. Oyunun animasyonları ve karakterlerin hareketleri de asla hayal kırıklığına uğratmıyor.  

RUINER
RUINER
31,00
den başlayan fiyatlarla

Shadowrun Returns

Shadowrun Returns, bağımsız geliştiriciler tarafından bağışlarla geliştirilen, cyberpunk temalı, izometrik bir RPG aksiyon oyunudur. Oyunun temeli, farklı tasarımlara sahip haritalar üzerinde görevleri tamamlamak ve gizemleri çözmektir. Oyun, görevleri tamamlayarak ve yol boyunca karakterleri geliştirerek hikayeyi ilerletmeyi amaçlıyor.

Shadowrun Returns
Shadowrun Returns
24,00
den başlayan fiyatlarla

Oyun bir RPG oyunu olduğu için diyaloglarda karakterinizin birden fazla cevap seçeneği bulunuyor. Diyaloglarda verdiğiniz her cevap ortamın ve NPC'lerin size karşı tutumunu değiştiriyor. Ayrıca kendi karakterinizi oluşturabileceğiniz basit bir karakter oluşturma ekranı da bulunuyor. Karakterinizin istatistiklerini dağıtırken ne tür bir oyun oynamak istediğinize karar vermeniz gerekiyor.