Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
178,98
den başlayan fiyatlarla
Palworld
463,37
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
741,58
den başlayan fiyatlarla
Doğada Huzur Bulacağınız Oyunlar

Doğada Huzur Bulacağınız Oyunlar

Hem oyun oynamak, hem de dinlenmek isteyen oyuncular için birebir olan bu tarzdaki oyunlar genellikle insana huzur ve mutluluk verir. Oyunlar yapılırken neredeyse doğayla birebir gerçeklik ile yapılmaya özen gösterilir. Doğada olmayan bir unsuru bu tip oyunlarda görme ihtimaliniz yok denecek kadar azdır.

Flower

Bu ödüllü oyun, biz oyuncuları daha önce hiç deneyimlemediğimiz türden duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. Kelimelerin yetmediği kadar güzel bir dünyada doğayı daha da güzelleştirmek için bir esintiyle yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz çok kısa sürse de bu yolun sonunda gözlerinizin dolmaması mümkün değil. 

Flower
Flower
35,55
den başlayan fiyatlarla

flower game

Planet Zoo

Planet Zoo oyunu, bir inşa etme oyunudur. Oyunu bir kulaklıkla oynamanızı tavsiye ederim; ses kalitesi muazzam. Oyunun başlangıcında oldukça küçük sayılabilecek bir hayvanat bahçesi inşa ederek maceramız başlıyor.

Planet Zoo
Planet Zoo
648,84
den başlayan fiyatlarla

Daha sonrasında hayvanat bahçemizi büyütebildiğimiz kadar büyütmeyi hedefliyoruz. Her hayvan için özel olarak bölmeler tasarlamanız gerekiyor, yani aldım kafesi, koydum ve bitti değil. Tek tek ağaçlandırmalar yaparak, tüm hayvanların yaşam alanlarını bir bir düzenlemeniz gerekmekte. Planet Zoo şu anda gelmiş geçmiş en iyi hayvanat bahçesi simülasyon oyunu olarak kabul görmekte.

planet zoo

Gerçekçi mekanikleri de buna oldukça olanak sağlamakta. Oyunda yarattığınız hayvanat bahçesini topluluk üzerinden diğer oyuncular ile paylaşabilir onların yaptığı hayvanat bahçelerinden de esinlenebilirsiniz. İsterseniz bire bir aynısını da inşa edebilirsiniz.

Cloud Gardens

Cloud Gardens, oldukça rahatayacağınız bir oyundur. Kendinizi hiç germeyeceğiniz, stres yapmayacağınız bu oyunda belirli bir alan üzerinde ister tekli oyunculu hikaye modunda görevleri tamamlamaya çalışarak oynayın, ister Sandbox modunda dilediğiniz bahçeyi tasarlayın. Ekin, biçin, sulayın veya yeniden yaratın. Bütün hayal gücünüzü kullanmakta serbestsiniz.

Cloud Gardens
Cloud Gardens
287,17
den başlayan fiyatlarla

cloud gardens

Imagine Earth

Bu oyunda dünyada bir koloni kurarak başlıyoruz. Bu oyun gelişim odaklı bir strateji oyunudur. Dünya dışında bulunan uzak gezegenler ile birlikte küresel koloniler kuracaksınız. Uzaydaki bu koloniler arasında bir uzay ticaret ağı bile kullanacaksınız. Şirketinizin maddi zenginliğe ulaşması yolunda rakiplerinizle rekabet ederek yeni ittifaklar bulacaksınız. Aynı zamanda medeniyetinizi doğal afetler ve iklim değişikliklerinden korumanız gerekiyor.

Imagine Earth
Imagine Earth
118,08
den başlayan fiyatlarla

imagine earth

Hundred Days

Houndred Days oynunda ilk temel amaç, yüz gün içerisinde bir şaraphane işletmesi kurmanız ve açmanızdır. İlk olarak hangi tiğ üzüm ekip hangi tip şarap yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Daha sonrasında bu üzüm türünün veya türlerinin yetiştirilmesi ile ilgili en ince detayına kadar her şeyi araştırmalı ve uygulamalısınız. En ince detay demişken buna topraktaki minerallerin yoğunluğu da dahil.

hundred days - wine simulator

Attığınız her adım iyi veya kötü sonuçlar doğuracaktır. Şarap kalitenizin iyileşmesi durumunda daha pahalıya satabileceksiniz ve daha çok müşteriniz olacak. Şarap üretmek için doğayı tanımalı ve doğayla iç içe olmalısınız. Aksi takdirde üzüm suyundan bile kötü şaraplar üretmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Hundred Days - Winemaking Simulator
Hundred Days - Winemaking Simulator
39,00
den başlayan fiyatlarla

Project Winter

Project Winter, sekiz kişi ile oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Sekiz kişilik ekibin içinden 7 kişi rastgele olarak hayatta kalan seçilirken bir kişi de hain olarak seçilir. Bu yedi kişi objektifleri tamamlayarak gerekli kurtarma aracını çağırmaya çalışır ve aynı zamanda soğuktan donarak ölmemeleri de gerekmektedir.

Project Winter
Project Winter
178,98
den başlayan fiyatlarla

project winter

Hain rolünü oynayan oyuncu ise yedi kişinin hayatta kalmadığından ve kurtulmadığından emin olmalıdır, yalnız bunu yaparken deşifre olmaması gerekmektedir. Hayatta kalıcılar bir şeyleri onarırken hain ise bu onarılan cihaz ve binaları tekrar sabote edebilir. O yüzden sürekli tetikte olmanızda fayda var sizin haricinizdeki kalan yedi kişiden herhangi biri hain olabilir. Çok dikkatli olun.