Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Devasa Üsler İnşa Edebileceğiniz Oyunlar

Devasa Üsler İnşa Edebileceğiniz Oyunlar

Kim kendi üssünü inşa etmeyi sevmez ki? Daha önce kendi evimizi yaptık, hayatımızı yaşadık filan ama şimdi sırada kendi devasa üssümüzü kurup, suç işlemek veya daha fazlasını yapmak bulunuyor.

Bu koleksiyon yazısında Evil Genius 2: World Domination gibi komediyi temel alan bir oyundan tutun da kendi fabrikanızı bile inşa edebileceğiniz Factorio oyununa kadar birbirinden farklı yapıtları derledik.

Factorio

Otomasyona önem veren, neredeyse bir fabrika simülasyonu olan Factorio sayesinde iki boyutlu bir dünya üzerinde kendi fabrikanızı kurabiliyorsunuz. Kaynak toplayacağınız, yeni teknolojiler keşfedebileceğiniz, binalar kurabileceğiniz, otomasyon ile işleri otomatiğe bağlayabileceğiniz ve en sonda da düşmanlarla savaşabileceğiniz bir video oyunu olan Factorio, adeta hayatınızı verebileceğiniz ve yüzlerce, belki de binlerce saat sıkılmadan oynayabileceğiniz yapıtlardan bir tanesi. Ayrıca bu oyunu çoklu oyunculu bir şekilde arkadaşlarınızla da oynayabilyorsunuz.

factorio

Factorio
Factorio
50,00
den başlayan fiyatlarla

RimWorld

Dwarf Fortress, Firefly ve Dune gibi yapıtlardan ilham alınarak oluşturulmuş olan RimWorld, oyunculara bilim-kurgu temalı bir koloni simülasyonu sunuyor. Bu oyunun en büyük özelliklerinden bir tanesi ise oyunda yaşananları bir hikaye olarak anlatabilen bir yapay zekanın bulunması. Sadece üç hayatta kalmaya çalışan kişi ile maceranıza başlayabileceğiniz RimWorld oyununda insanların ihtiyaçları ile ilgilenmeniz gerekecek, birbirinden farklı biyomlarda keşif yapabileceksiniz, insanların arasındaki ilişkilere tanıklık edebileceksiniz ve derin bir simülasyon oyunu deneyimi elde edebileceksiniz.

rimworld

RimWorld
RimWorld
51,30
den başlayan fiyatlarla

Satisfactory

Satisfactory isimli sıradaki video oyunu, keşif ve dövüş ögelerini oyunculara en iyi şekilde sunmaya çalışan, birinci şahıs tipinde açık dünya ve fabrika inşası oyunu. Tek başına ya da çoklu oyunculu bir şekilde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu video oyujnu, bir uzaylı gezegeninde geçiyor ama siz o gezegende çok katlı fabrikalar kurabiliyorsunuz ve taşıma bandı gibi teknolojiler sayesinde otomasyonu hayatınıza sokabiliyorsunuz. Bu açıklamalardan da anlayabileceğiniz üzere Factorio gibi bir yapıt olan Satisfactory, görsel açıdan çok daha ileri bir seviyede olduğu için sistemine güvenen oyuncular bu oyuna yönelebilir.

Satisfactory

Satisfactory
Satisfactory
40,00
den başlayan fiyatlarla

Subnautica Below Zero

Subnautica Below Zero oyunu aracılığı ile 4546B gezegeninin kutup bölgesine gidiyoruz ve dondurucu soğuklarda yepyeni bir maceraya adım atıyoruz. Subnautica oyununun devamı olan Subnautica Below Zero, orijinal yapıtta oyuncuların hoşuna giden sistemlerin üzerine gidiyor ve tanıdık bir deneyim sunuyor. Oyunun içerisinde, okyanusun dibinde bile geniş yaşam alanları yaratabildiğiniz bu oyun, ekipman yapımı ve daha fazlası ile hayatta kalma sistemlerini en iyi şekilde destekliyor. Denizaltı, robot ve kara aracı gibi birçok şeyi bile inşa edebileceğiniz bu oyun, şimdi sizi bekliyor.

subnautica below zero

Subnautica: Below Zero
Subnautica: Below Zero
49,00
den başlayan fiyatlarla

Evil Genius 2 World Domination

Evil Genius 2 World Domination, komedi temelli bir üs inşa etme oyunu. Bu oyunun içerisinde evrenin kötü karakteri oluyoruz ve öncelikle kendi merkezimizi inşa ederek maceramıza başlıyoruz. Zamanla bu merkezimizi genişletirken, bir diğer yandan da dünyanın dört bir yanında suçlar işleyip, ganimet elde etmeye çalışıyoruz. Bu sırada, hikayenin iyi karakterleri de kurduğunuz üsse saldırmak için operasyonlar düzenleyebiliyor. Siz, evrende kötülük yapmak ile uğraşırken, bir diğer yandan da merkezinize göz kulak olmalısınız ve iyilerden onu korumalısınız.

Evil Genius 2: World Domination
Evil Genius 2: World Domination
61,00
den başlayan fiyatlarla

evil genius world domination