Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Demonologist Taktikleri

Demonologist Taktikleri

Demonologist'in amacı, terk edilmiş evlere neyin musallat olduğunu keşfetmek üzere sizi görevlendirir. Steampunk tarzı araçlarınızı kullanarak, bu konutların içine tek başınıza veya bir arkadaşınızla araştırmak için girebilirsiniz.

Bu oyun, musallatlığın kaynağını bulmak için arkadaşlarınızın ve sizin birlikte çalışmanızı gerektirir. Pek çok doğaüstü varlığın öne çıkmasıyla, hangi eylemin yapılması gerektiğini belirlemek için problem çözme becerilerinizi kullanmalısınız. Perili evin gizemini çözmeye çalışırken hem heyecan verici hem de kafa karıştırıcı olabilir!

Demonologist
Demonologist
263,18
den başlayan fiyatlarla

Yeni Başlayanlar için Demonologist Rehberi’mizde, gece boyunca hayatta kalmak için bilmeniz gereken her şeyi gözden geçireceğiz ve saatlerce oynayarak biriktirdiğimiz ipuçlarımızı ve püf noktalarımızı sizinle paylaşacağız.

Demonologist'te Nasıl Hayatta Kalınır?

Hayaletlerinizi Tanıyın

Sarah'nın geçeceği ortamları anlayın ve aynı derecede önemli olan, kendinizi hayaletlere alıştırın. Her görüntünün kendine özgü bir terör biçimi vardır ve oyuncular daha etkili takip için onları tanımaya çalışmalıdır. Sarah, arayışında Wraiths, Oni, Mylings, Thaye, Goryos, Raijus, Shades ve Jinns gibi 24 farklı iblisle karşılaşacak. Oyuncu yolculuğuna devam ettikçe, kanıt toplarken her bir varlığın geride bıraktığı ipuçlarını daha iyi anlayacaktır.

demonologist hayatta kalma

Ani Sürprizlere Hazırlıklı Olun

Oyuna aşina olduktan sonra, evdeki görünmeyen varlıkları kendilerini göstermeye davet etmek akıllıca değildir. Fikir heyecan verici olsa da, tek başınaysan bunu yapmak iyi bir fikir değil. Ani bir sürprize veya kalbinizin atmasına neden olacak garip bir olaya hazır olun. Ampul gibi bir şey kırılırsa telaşa kapılmayın, huzurunuzu bozduğunuz için sizi ararken gizlenmeye çalışan görünmez arkadaşınız olabilir.

Akıl Sağlığınıza Dikkat Edin

Perili köşkü keşfetmek çok stresli olabilir ve delirebilirsiniz, gerçekten. Ürkütücü manzaralar, sesler ve hislerle bombardımana tutulduğu için akıl sağlığı (sanity) barı zamanla azalacaktır. Bar tamamen boşalırsa, karakteriniz zihinsel bir çöküntü yaşayacak ve ölecek. Oyuncular akıl sağlık ölçerlerine her zaman dikkat etmelidir. Mum, kutsal su ve ilaç gibi eşyaların kullanılması, mevcut akıl sağlığı noktalarının miktarını artırarak zihinsel durumu kontrol altında tutmaya yardımcı olabilir. Ancak bu ürünlerin israf edilmemesi için dikkatli kullanılması gerekmektedir.

demonologist taktikleri

Kaçmaktan Korkmayın

Korkunç bir durum olsa da tüyler ürpertici şeyler başladığında evde kapalı kalmanıza gerek yok. Ekipmanınızın çoğunu dışarıda, sizi oraya götüren araçta bulacaksınız, bu yüzden tek yapmanız gereken gidip onu almak. Yanınıza bir dost almayı unutmayın, çünkü kendi başlarına bırakılmak onlar için ürkütücü olabilir; maskaralıkların onları kızdırdıktan sonra, tüm bu ruhları kendi başlarına savuşturamayacaklar. Yine de dikkatli olun; dışarıda bir şey gizleniyor olabilir.

Tablolardan Uzak Durun

Birini korkutmanın kolay bir yolu, bir tabloya bakmalarını ve üzerinde yazan ismi yüksek sesle telaffuz etmelerini önermektir. Bu muhtemelen odadan korku ve şaşkınlık içinde kaçmalarına neden olacaktır. Arkadaşlarınızla biraz eğlenmek istiyorsanız, bu şakayı deneyin!