Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Çizgi Film Gibi Görünen Oyunlar

Çizgi Film Gibi Görünen Oyunlar

Video oyunlarında birbirinden farklı görsel tasarım tipleri kullanılabiliyor. Bu tiplerden bir tanesi de çizgi film tarzı olarak biliniyor. Bu tarz görünen video oyunları, genelde görsel tasarım tipi olarak gerçekçilikten uzak oluyor ve çizgi filmlere benziyor.

Tabii gerçekçi görünen çizgi filmler de var ama konu video oyunu olduğu zaman kendilerini görebilmemiz pek mümkün olmayabiliyor. Peki, çizgi film gibi görünen en iyi oyunlar, hangileridir? Bu koleksiyonumuzda da bu tür oyunları sizler için derliyoruz.

Cuphead

Cuphead, direkt olarak 1930 dönemindeki çizgi filmler temel alınarak oluşturulmuş bir video oyunu. Yani, oyunun görselliğinden tutun da müziklerine kadar her şey, 1930 senelerindeki çizgi filmleri aratıyor. Sunum tarafında inanılmaz başarılı olan Cuphead, oynanış kısmında da bizleri yarı yolda bırakmıyor ve hem eğlenceli, hem de Dark Souls oyunlarında olduğu gibi zorlu, bölüm sonu canavarı öldürme temelli bir deneyim sunuyor.

Cuphead co-op oyun

Cuphead
Cuphead
460,80
den başlayan fiyatlarla

Mad Games Tycoon & Mad Games Tycoon 2

1976 senesine geri dönüp, kendi oyun geliştirme stüdyonuzu kurup, hayalinizdeki video oyunlarını yapabilir ve piyasaya sürebilirsiniz. Bu tema, ilk olarak Mad Games Tycoon oyununda sunulmuştu ve geliştirici ekip, şimdi oyuncuların karşısına Mad Games Tycoon 2 ile çıktı. Bu video oyununun içerisinde şirketin ofislerini, üretim tesislerini ve sunucu odalarını kurabilirsiniz. Eğer çizgi film gibi görünen bir yönetim oyunu arıyorsanız, bu iki yapıt da sizi bekliyor.

Mad games tycoon oyun inceleme

Mad Games Tycoon 2
209,49
den başlayan fiyatlarla
Mad Games Tycoon
114,95
den başlayan fiyatlarla

Cat Quest II

Cat Quest isimli oyunda rol yapma temelli bir aksiyon-macera deneyimi yaşanıyor. Bu oyunda bir kedi olarak, köpeklere ve daha başka diğer canlılara karşı bir savaş açıyoruz ve oldukça tatlı görünen bir görsel tasarım ile benzersiz bir deneyim elde ediyoruz. Eğer ilk oyunu severseniz, bir de Cat Quest II bulunuyor ki bu oyunda her şeyin üzerine daha da fazla gidiliyor. İlk oyunda sevilen her şey, ikinci oyunda bir adım daha yüksek bir seviyede karşımıza çıkıyor.

Cat quest 2 oyun inceleme fiyat

Cat Quest II
Cat Quest II
6,25
den başlayan fiyatlarla

Among Us

Eğer arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz çizgi film gibi görünen bir video oyunu arıyorsanız, Among Us yapıtına yönelebilirsiniz. En fazla 10 kişiyle oynayabileceğiniz Among Us oyununda bir grup oyuncu iyi taraf, 1-2 oyuncu da kötü tarafa geçiyor ama kimse, kimsenin iyi veya kötü olduğunu bilmiyor. İyilerin amacı, verilen görevleri tamamlamak. Kötülerin amacı ise görevlerin tamamlanmasına engel olmak ve herkesi öldürmek.

Among us satın al

Among Us
Among Us
49,08
den başlayan fiyatlarla

The Sims 3 & The Sims 4

The Sims serisi her ne kadar hayat ile oynamamıza imkan sunsa da konu görsellik olduğu zaman çizgi film tarzı tercih ediliyor. Serinin ilk oyunundan, şu anda güncel olarak desteklenen dördüncü oyununa kadar her yapıt, çizgi film tadındaki görselliklerle hazırlandı ve özellikle The Sims 4 oyununda görüntü detayının üzerine gidildi. Eğer güzel ve detaylı görünen çizgi film görüntüsü arıyorsanız, bu seriye kesinlikle göz atabilirsiniz.

The sims 4 oyun

The Sims™ 3
658,43
den başlayan fiyatlarla
The Sims™ 4
Ücretsiz

Farm Together

Bundan seneler önce Facebook üzerinde FarmVille oyunu oldukça popülerdi. İşte o oyunu daha kaliteli ve içerisinde dolaşabileceğiniz üç boyutlu bir ortamda düşünün. Farm Together, tam olarak öyle bir oyun. Kendi çiftliğinizi kurduğunuz bu benzersiz ve rahatlatıcı video oyununda eşli oyuncu desteği de bulunuyor. Bu sayede arkadaşınız ile birlikte kendi çiftliğinizi de yönetebiliyorsunuz.

farm together oyun

Farm Together
Farm Together
207,18
den başlayan fiyatlarla