Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
178,98
den başlayan fiyatlarla
Palworld
463,37
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
741,58
den başlayan fiyatlarla
Bloodhunt Blood Resonance Tipleri

Bloodhunt Blood Resonance Tipleri

Vampire The Masquerade - Bloodhunt oyunundaki farklı kan rezonans türlerinin ne işe yaradığını öğrenmek ister misiniz Bu, Sharkmob'un yeni vampir Battle Royale oyunundaki muhtemelen en karmaşık ve özgün sistemdir; ancak anlaşılması önemlidir çünkü beslediğiniz ölümlülerin seçimi, karakterinizin bir maç boyunca nasıl güçleneceğini belirleyecektir.

Aşağıda, Vampire The Masquerade - Bloodhunt oyunundaki dört farklı kan rezonansı türü, her birinin size sağladığı etkiler ve her vampir türü için en iyi kan türleri hakkında size yol göstereceğiz. Ayrıca maç boyunca elde edebileceğiniz kan rezonans puanlarının sayısını nasıl artıracağınızı da açıklayacağız.

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt
Vampire: The Masquerade - Bloodhunt
Ücretsiz

Rezonans Kanı Nereden Alınır?

Vampire The Masquerade - Bloodhunt oyunundaki bazı ölümlüler rezonans kanına sahiptir. Çevrenizi taramak için yüksek duyular düğmesine dokunarak hangi ölümlülerin rezonans kanına sahip olduğunu görebilirsiniz. Dört farklı kan rezonansı türü vardır ve her biri farklı bir renkle gösterilir Deniz Mavisi, Mor, Pembe veya Turuncu. Rezonans kanı taşıyan bir ölümlüyle beslenirseniz, o kan rezonansı türünde bir puan kazanırsınız. Her tür size maçın sonuna kadar devam eden farklı bir avantaj sağlar. Aşağıda her bir türün gerçekte ne yaptığını görebilirsiniz.

bloodhunt blood resonance tipleri

Blood Resonance Tipleri Ne İşe Yarar?

  • Deniz Mavisi (Phlegmatic): Arketip becerinizin bekleme süresini azaltır (-10%, -25%, -50%).
  • Mor (Melancholic): Klan becerinizin bekleme süresini azaltır (-10%, -25%, -50%).
  • Pembe (Sanguine): Saniye başına sağlık yenilemenizi artırır (0,5, 1,5, 3,0).
  • Turuncu (Choleric): Yakın dövüş hasarınızı arttırır (+%10, +%25, +%50).

Etkiyi yükseltmek için her kan rezonansı türü en fazla 3 kez yükseltilebilir ve genellikle bir maçın başında bir veya iki belirli kan türüne odaklanmak çok iyi bir fikirdir. Birbirini izleyen her yükseltme efekti, bir öncekinin yerine yenisini ekler. Yani 2. seviye Choleric size toplam +%25 yakın muharebe hasarı verir, %35 (10+25) yakın muharebe hasarı değil.

Ekranınızın sol alt köşesinde, sağlık çubuğunuzun hemen altında, farklı kan rezonans puanlarınızı ve kullanılabilir yuvalarınızı görebilirsiniz. Başlangıç ​​olarak, dört kan türünden herhangi birinde en fazla 3 rezonans puanı kazanabilirsiniz. Böylece üç noktayı da tek bir türe koyabilir veya birden çok türe bölebilirsiniz. Ancak, rakiplerinizi devre dışı bırakarak kullanabileceğiniz toplam yuva sayısını yükseltebilirsiniz. Diablerie, onları bitirmek için devrilen bir düşmanla etkileşime girdiğiniz zamandır. Bunu yapmak sizi iyileştirir ve ayrıca size ekstra bir rezonans yuvası verir. Bunu yalnızca Diablerie aracılığıyla elde edebilirsiniz - onları sadece vurarak veya yakın dövüşte öldürmek işe yaramaz.

Legion 5
Legion 5

AMD Ryzen™ 7 5800H mobil işlemciye kadar

NVIDIA® GeForce RTX™ 3070'e kadar grafik kartı

15" FHD ekran

Birden fazla rakibi devre dışı bırakarak rezonans yuvalarınızı maksimum 7'ye yükseltebilirsiniz - oyuna başladığınız 3 yuvadan çok daha iyi. Ancak, belirli bir rezonans türüne hala 3'ten fazla yuva koyamayacağınızı unutmayın. Bir kez daha, iki kan rezonans türünü dört renge bölmek yerine tam sürüme yükseltmeye odaklanmanızı tavsiye ederim.

Gidilecek en iyi kan resonance türü yoktur, çünkü bu, Bloodhunt karakteri seçiminize bağlıdır. Örneğin bir Vandal iseniz, hasar azaltma pasifiniz sayesinde yakın dövüşte bir avantajınız olacak, bu nedenle turuncu (Choleric) rezonans türüne öncelik vermek mantıklıdır. Biraz daha dikkatli bir maç oynamak istiyorsanız, pembe (Sanguine) harika bir seçenek olabilir.

bloodhunt kan tipleri

Karakterlere göre en iyi Blood Resonance seçimleri

  • Brute: Mor, sonra Turuncu
  • Vandal: Turuncu, sonra Mor
  • Prowler: Pembe, sonra Mor
  • Saboteur: Pembe, sonra Mor
  • Siren: Turuncu, sonra Mavi
  • Muse: Pembe, sonra Mavi